zee and 21 Groen links schiet gat in woonvisie Terneuzen Dirk Boers DINSDAG 15 MEI dinsdag 15 mei 2012 M Iedere dag om 19.00 uur het PZC videojournaa) www.pzc.nl 'Het is elke keer anders. De weersomstandigheden, schepen om je heen, stromingen, gezichten. Vaak vertrouwd ook.' Dirk Boers aan het bedieningspaneel op het fiets-voetveer Vlissingen-Bres- kens. foto Mark Neelemans om ook als stuurman te kunnen varen. Wel eens spijt gehad van je keuze? „In de zomer is het soms moeilijk. Het werkrooster is dan erg belas tend, met zeer vroege diensten. De werktijden wegen zwaar, zeker wanneer je niet meer een van de jongsten bent. Maar ja, je weet dat het er bij hoort." Voorheen had je grotere schepen en liep je langere afstanden. „Ik zou iets meer aan sport moeten doen. Vroeger kon ik dat nog wel eens; tennis, badminton. Maar 's morgens naar de sportschool, dat komt er niet meer zo van. Je kunt je maten niet meenemen, he. En in je uppie...." De veer boot nadert weer de over kant. Vlissingen in zicht. Alhoe wel, het is alsof je bril beslaat, zo nevelig. Maar na een lichte schok - wel even schrap zetten dus - komt de veerboot met piepend schuren in de fuik tot stilstand. Weer ge lukt. Puur vakmanschap. Zonder elektronische zeekaarten. door Henk Boot TERNEUZEN - De toekomstvisie van de gemeente Terneuzen is niet meer dan een papieren tijger. Veel te slap en te weinig concreet. Dat is kort en goed de mening van GroenLinks-raadslid Peter Clijsen. „Je kunt alle kanten op met de vi sie. En als er iets is wat we moeten leren van het getreuzel rond de Kop van de Noordstraat dan is het wel dat we scherper moeten vast leggen wat we willen." Hij kreeg vorige week bijval in de commissie Omgeving voor zijn suggesties om zwart op wit aan te geven hoe het gemeentebestuur echt wil omgaan met het bouwen in de stad. Clijsen wil dat de ge meente aangeeft welke bouwver gunningen zijn afgegeven. Aan de vergunning moet een uiterste da tum van uitvoering zijn verbon den. Ook wil Clijsen laten noteren welke toezeggingen door project ontwikkelaars zijn gedaan. Hij wil bovendien zelfbouw aanmoedi gen. Wethouder Cees Liefting (PvdA) is verbaasd dat Groenlinks pas na de inspraak met zijn bevin dingen komt. Hij oppert de ideeën in de uitwerking van de Woonvi sie mee te nemen, als de raad ak koord gaat. Top/GB overweegt Clij sen te steunen. Krijg Sensational Eyes dankzij een behandeling bij 4 You Nagel Beautysalon in 's-Heer Hendrikskinderen. Ga voor een mooie, frisse en stralende oogopslag dankzij een behandeling bij 4 You Nagel Beautysalon. Een complete behandeling bestaande uit een reiniging, oogmassage, pad lotion, masker en een crème. Daarbij worden je wenkbrauwen ook nog eens geëpileerd en geverfd.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 57