Stevige vorst Toekomst 21 Snackcorner in top 10 AD friettest Sanitair in duin Voor tiende maal Andere kruising Solexrace in Aagterkerke Kans leenfietsen Icpn winkel kpn.com j 0800 0115 dinsdag 15 mei 2012 'K'fo H WMi M m Zijn de kwekers in Flevoland doorgaans in het voordeel met hunzoete wa ter, 'nu zijn ze gruwelijk in bet nadeel'. Flevoland kreeg in februari te maken met een temperatuur van -25. In Zeeland werd het-11 graden. Het bedrijf van Jan Maas is precies groot genoeg. „Ik kan zo zelf nog mee werken. Het is net te behappen. Maar ik heb vaker gezegd: nu is het mooi. Je wilt ook geen nee zeggen tegen een klant", www.boomkwekerijmaas.nl. Jan Maas met zoon Wout (5) aan het werk in de boomgaard bij Sirjansland foto Dirk-Jan Cjeltema RENESSE - De Snackcorner in Ren- esse is in de AD friettest in de top ïo geëindigd. Van de 85 adressen is de Snackcorner met als cijfer 8,5 op de negende plaats in de top 10 geëindigd. Recentelijk is de Snackcorner volle dig vernieuwd is men overgestapt op de verse friet van Remo. „Com plimenten", luidt de eindconclusie van het AD. Eigenaren van de Snackcorner Ar thur te Boekhorst en Michel de Vlieger waren zeer verheugd met de uitslag en zullen er samen met het team alles aan doen om de kwaliteit te handhaven en waar no dig te verbeteren. BURCH-HAAMSTEDE - Camping de Duinhoeve in Burgh-Haamstede heeft een nieuw en luxe toiletge bouw gerealiseerd. Het bijzondere aan het gebouw is dat het zich deels onder de grond bevindt en er aan de buitenkant uitziet of het in een duin ligt. In de kelder zijn zeven comfortabele privébadkamers gebouwd. Voor de kleintjes is er een speciale gethe matiseerde kinderruimte met douches, toiletjes en wastafels. En uiteraard is er ook gewoon sani tair. Voor een impressie: www.de- duinhoeve.nl. AAGTEKERKE - Voor de tiende maal wordt zaterdag de Solexrace in Aag- tekerke verreden. Elke klasse (Spe cial, Ludiek, en Dames) rijdt twee manches van 10 minuten plus een ronde. Aan het eind van de mid dag is de finale met alle deelne mers. Start en finish is in de Por- renaerstraat. Er kan vooraf inge schreven worden via 06-20410091 en op de wedstrijddag zelf van 12.30 tot 13.45 uur in Amicitia. Om 14.00 uur wordt de eerste manche verreden. Tevens is er doorlopend een demonstratie van radiogra fisch bestuurbare modelauto's en de Bike Trial shows door trial-bi- ker Patrick Smit. MDDDEIBURG - Het witte-leenfiet- senproject dat vorig jaar in Middel burg is begonnen, wordt mogelijk uitgebreid tot heel Zeeland. Het dagelijks provinciebestuur ant woordt dit op vragen van Groen- Links. De provincie stelt als eis dat er draagvlak voor moet zijn onder lokale ondernemers. De fietsen kunnen alle dagen met een gebruikerspas of via een sms' je worden geleend bij uitleensta tions. GOES - De Joodse begraafplaats op de algemene begraafplaats in Goes zorgt er wellicht voor dat een krui sing, die Goes aan de westkant van de Ringbrug wil aanleggen, niet vol gens plan lean worden uitgevoerd. Het plan snoept aan de zuidoost kant van de begraafplaats een stuk je van het kerkhof af, precies waar in de negentiende eeuw de Beve- landse Joden werden begraven. Volgens de Joodse wetten mogen graven nooit geroerd of geruimd worden. CULTUUR DICHTBIJ Impressie van de zang- en theater voorstelling over het leven van Ilse Weber: www.pzc.Bïfl/cwiBftyMrdklhitbflj WAT VINDT U? Het is fijn dat de toeristen weer op Schouwen-Duiveland zijn. Stem op: www.pzc.nl/schouweui-duiveflainid TIPS NAAR: schouwen-duiveland@pzc.nl Zet uw foto in een album op www.pzc.nl/foto 'Deze prijs geldt va raaf 25 juni 20 ~>2 voor A»«*s-tn-één Standaard mei Interactieve TV. Internet en Bellen. Tol 25 juni2^2beiaafje 55.-/mr<b. Vraag de verkoper naar de voorwaarden en best hreba a-neid ofkijlcopkpn.com. sluit je aan

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 45