Colofon familieberichten P de emotie. Grace Clare Weeland - Woodfield Wat blijft is O diens0niinq.ni dinsdag 15 mei 2012 familieberichten 129 Job 33:24 Bedroefd delen wij U mee dat na een ernstige ziekte, op zaterdag 12 mei 2012, in den Haag overleden is onze geliefde broer, zwager en oom Jacobus (Ko) van Moolenbroek op de leeftijd van 66 jaar Sinds 8 maart 1968 gehuwd met Matty de Visser Middelburg P. E. van Moolenbroek - Flipse P.M. Brouwer - van Moolenbroek J. Brouwer M.P. van Moolenbroek A.J. van Moolenbroek C. M. van Moolenbroek - de Visser Hillegom C.J. Midavaine - van Moolenbroek Middelburg J.A. van Moolenbroek M. van Moolenbroek - Vos 's Gravenpolder D. J. Bakker - van Moolenbroek J. Bakker Neven en nichten In herinnering C. van Moolenbroek Midavaine De begrafenis zal plaats vinden op zaterdag 19 mei in den Haag op de begraafplaats Oud Eik en Duinen. Maar ik zal Uw aangezicht in gerechtigheid aanschouwen, ik zal verzadigd worden met Uw beeld, als ik zal opwaken Psalm 17:15 Tot onze diepe droefheid werd door de Heere van ons weggenomen mijn lieve schoonzoon, onze lieve zwager en onze oom JACOBUS VAM MOOLENBROEK in de leeftijd van 66 jaar. Wij ervaren het overlijden van Ko als een groot gemis in onze familiekring. Ons gebed is dat de Heere Matty, kinderen en kleinkinderen zal troosten. Oostkapelle: P. de Visser - Koppejan Middelburg: Nel Jacobse - de Visser Piet Jacobse Gouda: Sanneke Vermeer-de Visser (in herinnering) Barend Vermeer Oostkapelle: Soestduinen: Moerkapelle: Houten: Bergharen: 12 mei 2012 Torenstraat 22b 4356 BH Oostkapelle Leintje Dekker - de Visser Wim Dekker Ko de Visser Piëta de Visser - Louwerse Lies Zwemer - de Visser Rien Zwemer Jaap de Visser Ineke de Visser- Verhage Marlien Joosse - de Visser Kees Joosse Neven en nichten Bedroefd delen wij u mede dat op 13 mei is overleden mijn lieve broer en onze oom Cornelis van Wijnen M.C. Janssen-van Wijnen J.H. Janssen - in herinnering Leo en Margriet Wout en Mieke Marian en Gerrit kinderen en kleinkinderen God is liefde 1 joh. 4:8 Kees Weeland t 13 oktober 2011 Hereford, 9 april 1924 Zoutelande, 12 mei 2012 Juist nu je er niet meer bent zul je altijd bij ons zijn. Rust nu maar uit lieve mams en oma Helen en Bram Wijlhuizen - Weeland Jurrien Marsha en Mathieu Rob en Wietske Weeland - Spanjer Marl isa Colin en Esmée Correspondentieadres: Nicolaas Beetslaan 1 4382 CE Vlissingen De afscheidsdienst, waarin ds. C. E. van der Ploeg voorgaat, zal worden gehouden op vrijdag 18 mei om 11.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de dienst is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Wij danken een ieder die mams en ons in deze laatste moeilijke tijd liefdevol heeft bijgestaan. Zoveel soorten van verdriet, ik noem ze niet. Maar één, het afstand doen en scheiden. En niet het snijden doet zo 'n pijn maar het afgesneden zijn. Verdrietig en vol vertwijfeling over het hoe en waarom laten wij u weten dat op 10 mei 2012 is overleden mijn partner, onze lieve papa, onze lieve zoon, mijn broer, onze schoonzoon, zwager en oom Kornelis Johannes Jobse - Kees - Vlissingen, 10 oktober 1968 t Kootwijk, 10 mei 2012 Leusden: Nienke Hamminga Wouter, Tim, Vera Poekie Oost-Souburg: J. Jobse en J.W. Jobse-Janse Kloetinge: Rianne Jobse en Heino Oostindiër Jasper, Aniek Veenendaal: Jan en Hennie Hamminga Tineke en Rob Auke en Florentina Pim en Katja Henk en Gloria Annette en René Caroline en Wim Neven en nichten Correspondentieadres: Wildenburgstraat 59 3833 HB Leusden Kees is opgebaard in uitvaartcentrum De Haan en Van de Kamp, Mozartweg 58 te Amersfoort. De afscheidsplechtigheid vindt plaats op woensdag 16 mei om 14.00 uur in aula 2 van begraafplaats Rusthof, Dodeweg 31 te Leusden. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Na afloop begraven we Kees in besloten kring. Uit aller naam: Familie de Looff Na een kortstondige ziekte is overleden onze broer Leendert de Looff Na jaren van vriendschap zijn wij heel verdrietig, dat is overleden onze lieve trouwe vriendin Betsie Steenbakker Wij wensen Jan, Astrid, André, Mandy en Roy veel sterkte toe om dit verlies te kunnen dragen. Hennie van Duinen 27-09-1940 09-05-2012 f Weduwe van Dirk Post t Onze geweldige, lieve moeder en schoonmoeder is aan een nieuw Hoofdstuk begonnen. Henny Post Marion Post Jolande en Edwin de Smet - Post Francois Tarbouriech Correspondentieadres: Familie De Smet 's-Gravenpolderseweg 70 4462 CH Goes De begrafenis heeft op maandag 14 mei in besloten kring plaatsgevonden Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12,00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl Corrie, Sjaan, Jaap en Els Ö-Q-QJ familieberi chtenontine.nl Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 37