zeeland 121 VVD Terneuzen pookt crisis op Thuis live tv o Open dag kaasboerderij Schellach Brooklyn breidt uit naar strand kpn winkei kpn.com 0800 0115 dinsdag 15 mei 2012 middelburg - Kaasboerderij Schel lach houdt zaterdag de jaarlijkse open dag van 10.00 uur tot 16.30 uur. Bezoekers kunnen het bedrijf bekijken, het het kaas bereiden meemaken en een kijkje nemen in de ruimtes waar de kazen rijpen, of in de nieuwe serrestal in aan bouw. Voor de kinderen zijn er di verse activiteiten, waaronder een puzzeltocht over het bedrijf. Tus sen 11.00 en 13.00 uur zijn er de monstratie schapendrijven met border collies; om 12.00 en 15.00 uur is er een wijnproeverij. Opga ve vooraf via telefoonnummer 06-51311949. DOMBURG - Het Middelburgse Grand Café Brooklyn heeft sinds kort ook een locatie op het strand bij Domburg. Vorig jaar kwam het grand café al in handen van een nieuwe eigenaar, Marcel Löhr. Met het restylen van het logo en de huisstijl, de verfijning van de ge rechten op de menukaart sloeg Grand Café Brooklyn een nieuwe weg in. Vervolgens werd Brooklyn Heights, de bovenverdieping van Brooklyn aangepakt en verbouwd. Sinds vorige maand is Löhr nu ook eigenaar van het strandpavil joen De Zeven Golven in Dom burg. Na een korte overgangsfase prijkt nu de naam Brooklyn Beach op dit paviljoen. Brooklyn Beach is dagelijks geopend en serveert tapas, lunch- en dinergerechten. Paul Sanders en rechts chef-kok Hennie Francke in het nieuwe Hildernisse eten drinken. foto Lex de Meester door Harmen van der Werf TERNEUZEN - De WD-fractie in de Terneuzense gemeenteraad heeft zich nadrukkelijk gemengd in de bestuurscrisis die dreigt in Terneu zen. De liberalen eisen van de col legepartijen TOP/Gemeentebelan- gen, PvdA en CDA dat zij duidelijk maken waar zij staan. Het kan vol gens de WD-fractie niet zo zijn dat door de crisissfeer twee wet houders - Frank van Hulle van TOP/Gemeentebelangen en CDA' er Jaap Bos - lange tijd vleugellam raken. Aanleiding voor het in Terneuzen uitzonderlijke politieke gekrakeel is een brief die CDA-fractievoorzit- ter Henk Siersema anderhalve week geleden stuurde over het po litiek functioneren van wethouder Van Hulle. De wethouder zou, vol gens Siersema, 'al jaren hele en hal ve beloftes doen over de grote pro jecten KennedylaanWest en Kop van de Noordstraat, zonder dat hij die nakomt'. De CDA-voorman verweet Van Hulle een totaal ge brek aan transparantie en 'zeker geen professionele of vertrouwen wekkende houding naar de ge meenteraad'. Een reactie van de partij van Van Hulle kon niet uitblijven. Die kwam vorige week in een raads commissie. Fractievoorzitter Giel van Boom van TOP/Gemeentebe langen eiste van zijn collega Sierse ma openbare excuses. De CDA'er voelde zich daar niet toegeroepen en nog steeds niet. „Het moet kun nen dat wij wat kritische vragen stellen aan een wethouder. We zijn ook helemaal niet uit op de val van Van Hulle. We willen hem en andere bestuurders scherp hou den, zoals het hoort in een volwas sen democratie", aldus Siersema gisteren. Waar dit allemaal toe zal leiden, zal waarschijnlijk volgende week donderdag duidelijk worden in de Terneuzense gemeenteraad. WD- fractievoorzitter Michiel Groene- veld komt met een motie die alle partijen tot een heldere stellingna- me moet verleiden. In de motie wordt vertrouwen uitgesproken in de kwaliteiten van wethouder Van Hulle. Het bijzondere is dat de WD deze eigen motie niet zal steunen, meldt Groeneveld. Hij wil er met name mee bereiken dat collegepartijen PvdA en CDA la ten zien waar zij staan. Van Boom (TOP/Gemeentebelangen), CDA'er Siersema en PvdA-fractievoorzit- ter Gijs van den Berg willen nog niet reageren. bij Alles-in-één Standaard voor 56,- /mnd* Interactieve TV kijken op meerdere tv's. laptop èh tablet Supersnel internetten tot 40 Mbit/s Gratis Spotify Premium t.w.v. 10,- /mnd ♦Deze prijs geldt vanaf 25 juni 2012 voor Alies-in-één Standaard met Interactieve TV, Internet en Bellen. Tot 25 juni 2012 betaal je 55,- /mnd. Vraag de verkoper naar de voorwaarden en beschikbaarheid of kijk op kpn.com.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 29