de emotie... familieberichten Betsie Steenbakker - Doene Rinus de Ritter Wat blijft is De Uitvaart Informatie Hulplijn ^SCf Col Of 0 JVamiiïeberichten 0 HlensQnlinq.nl. maandag 14 mei 2012 familieberichten 25 Samen plezier, samen op reis, samen een eenheid, samen eigenwijs. Samen kwaad en samen goed, samen verdriet en samen weer moed. Nu verder zonder jou, dat doet pijn, te weten nooit freer samen te zijn. Verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van mijn vrouw,.-onze moeder en-oma. Jannetje Hendrika Knops Janny echtgenote van Arij van Oostenbrugge Terneuzen, 8 mei 2012 Dirksiand, 9 december 193.8 Breskens: Arij van Oostenbrugge Breskens: Erika en René Maud en Dennis d Britt Correspondentieadres: Ghistelkerke 521 4511JN Breskens Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Hospice Zeeuwsch- Vlaanderen en dokter Meijerink voor de liefdevolle verzorging. De uitvaart heeft in be; loten kring piaatsgevom en De Heer is mijn herder. Beetje bij beetje heb je ons verlaten, we kónden niet meer zo goed met je praten, je was op een gegeven moment zo teer, de vrouw van vroeger ben je niet meer. Nu je voorgoed bent heengegaan zeggen we: "Dank je voor wat je hebt gedaan In alle rust is van ons heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Adriana Magdalena van Hoeve-Bartelson weduwe van Jannis Pieter van Hoeve IJzendijke, 27 februari 1920 f Oostburg, 11 mei 2012 TerneuzenLevien en Marijke van Hoeve-Martel) n Bas en Annemarie Carin en Edwin Oostburg: Ina en Bert de Rooy-van Hoeve Ruben en Manon, Jillian Stephanie Oostburg: Jack en Tea van Hoeve-Ongenae Thomas en Marlous Evi. en Thijs Oostburg: Sjaalc en Nel Bartelson-van de Broecke Rianne en Edwin, Megan Correspondentieadres: Boogschutter 12 4501 HT Oostburg Een speciaal woord van dank aan alle medewerkers van de Stelle, in het bijzonder aan afdeling Boterbloem voor de liefdevolle zorg. De afscheidsdienst zal gehouden worden op zaterdag 19 mei om 10.30 uur in de Stelle, Veerhoeklaan 7 te Oostburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aldaar. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze als zodanig beschouwen. Met verdriet en droefheid moesten wij afscheid nemen van onze lieve schoonzus en tante Wij wensen Jan, Astrid en André, Mandy en Roy veel sterkte met dit grote verlies. Familie Steenbakker 11 mei 2012 Te vroeg ging van ons heen, onze vriend en sponsor Wij wensen Jannie en kinderen veel sterkte toe. Toneelvereniging d'Oekse Leute •O -Cfl famit ieb erichtenonline.nl Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant Bel gratis 24 uur per dag 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden Bijvoorbeeld met een van de volgende vragen: Hoe regel ik mijn uitvaart? Wat is er mogelijk? Hoe stel ik een codicil op? Hoe stel ik een testament op? Kan ik mijn grafsteen nu al uitzoeken? Welke bloemen zijn er mogelijk? Met welke belastingen krijg ik te maken? Welke instanties moeten we inlichten? Waar kan ik mij verzekeren? Kan ik een rouwreportage laten maken? Wat zijn de kosten voor een advertentie? Hoe stel ik een advertentie op? Hoe zit het nu precies met het erfrecht? Kan ik van de as een diamant maken? Welke kisten zijn er toegestaan? Asbestemming, wat is mogelijk? Kan ik nu al een graf kopen? Wie kan ik bellen voor een uitvaart? Waar kan ik terecht voor rouwverwerking? Heeft u voorbeelden van urnen? Telefoon: 0800-44 44 000 Email: info@scu.nu Website: www.scu.nu Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Hilbrand Bontekoe Wij wensen de familie veel sterkte toe met het verwerken van dit verlies. Namens het Nederlandse Rode Kruis afdeling Duvelant Sluïttïjden overlijdensadvertenties Per rnail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familiebericWteni Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uwtelefoonnum- mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.avHteiefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfarnilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 45