Dvsrledafi ine Adriaan Izaak van de Vrie 24 I familieberichten maandag 14 mei 2012 O ill0nsenlinq.nl Old soldiersthey just fade away Na een zeer gevarieerd werkzaam leven bij de Koninklijke Marine en een lange "werkzame" pensioenperiode vol afwisseling, vreugde, maar ook veel verdriet, is op hoge leeftijd overleden onze (schoon)vader, opa en overgrootvader Cornells van Wijnen Drager van het Oorlogsherinneringkruis 1940 -1945 en het Nieuw-Guinea herinneringskruis sinds 13 augustus 2007 weduwenaar van Lien van Wijnen - de Klerk Vlissingen, Oost-Souburg, 24 oktober 1918 13 mei 2012 Nieuw- Sint Joosland: Ineke Minderhoud-van Wijnen (in herinnering) Jan Minderhoud Middelburg: Petra en Ramon Hoorn: Leonie en Cor Fleur Merel Middelburg: Peter van Wijnen (in herinnering) Rianne en Maarten Correspondentieadres Hoge Stelle 29, 4339 AP Nieuw - Sint Joosland Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 15 mei van 19.30 tot 20:00 uur in uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden woensdag 16 mei om 9.00 uur in de aula van de begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. "Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Onze speciale dank gaat uit naar de verzorging in de "Zoute Viever "en naar Son ja en Wout Na een lang en bewogen leven delen wij u mede dat is overleden, onze broer, zwager en oom Cornelis van Wijnen ).L. van Wijnen t C.J.M. van Wijnen-de Groene Wout en Sonja Sjef en Janneke en kinderen Heieen en Jan Dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend is na een goed leven overleden onze lieve ma en oma Alexandrina Johanna Hasselaar-Dieperink - Annie - weduwe van Menno Hasselaar 20 juni 1926 til mei 2012 Groenekan: Paula en Joost Meijers-Hasselaar Aniek, Karin Eindhoven: Maarten en Hieke Hasselaar-Besselaar Joris, Jeroen, Wouter Correspondentieadres: P. Meijers-Hasselaar Copijnlaan 14 3737 AW Groenekan De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden op vrijdag 18 mei om 13:00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Er is daar gelegenheid tot afscheid nemen van 12:15 tot 12:45 uur voorafgaand aan de bijeenkomst. De begrafenis zal omstreeks 14:30 uur plaatsvinden op de Noorderbegraafplaats aan de President Rooseveltlaan. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemd uitvaartcentrum. Onze speciale dank gaat uit naar de medewerkers van Zorgstroom en de palliatieve unit Ter Valcke voor de liefdevolle verzorging. Zijn plaats is leeg. Zijn stem is stil. Wat. van binnen zitdat blijft raden. Een ieder die hem kende, weet wat dit zeggen -zuil... Wij zijn verdrietig dat we veel te vroeg afscheid hebben moeten nemen van mijn zoon, onze broer en oom Hubrecht Drijdijk 17 oktober 1972 111 mei 2012 A. Drijdijk A.M. Drijdijk - Melisse (in herinnering) S. Vrebos Joyce Drijdijk Luca, Zoë Anthony Drijdijk Beau, Louise Correspondentieadres: A. Drijdijk Prins Mauritsstraat 27, 4525 AJ Retranchement We nemen afscheid van Hubrecht op woensdag 16 mei om 15.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 in Middelburg. Na afloop kunt u de familie condoleren. Dankbaar voor een mooi en lang leven is op 89-jarige leeftijd overleden mijn lieve man, onze vader en opa 's-Heer Abtskerke 7 maart 1923 Breda 11 mei 2012 Nelly van de Vrie-van Liere André Marjan en Tiny Luuk en Eline Moerlaken 67 4871 JN Etten-Leur. De uitvaartdienst vindt plaats op woensdag 16 mei om 10.30 uur in "De Baai", Baai 154, 4871 BE Etten-Leur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Prot. Chr. Begraafplaats, Lange Brugstraat 124A, Etten-Leur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "De Baai". Voorafgaand aan de dienst kunt u van 9.30-10.00 uur persoonlijk afscheid nemen. Achter elke traan schuilt een glimlach van herinnering Na een korte periode van afnemende gezondheid hebben wij afscheid genomen van mijn lieve man, onze pa en opa j Leendert de Looff echtgenoot van Digna de Looff-van Verre Middelburg, 17 oktober 1926 f Goes, 12 mei 2012 West-Souburg: Kees en Anneke Edith Mark Marianne Klaas-Erik, Elynn Leon Oost-Souburg: Leijda en Jaakov Marije, Jesse, Maurice, Thijs, Lars Kees Annechien Jeroen, Joery, Nina Pieter Silvia Vlissingen: Wim en Suzan Marieke Ramon Robbert Danielle Middelburg: Gerardus en Ria Lennart Willianne, Evy Helen Hans, Ezra, Hanne Alinda Jan, Nathan Richard, Ruben Serooskerke: Bart en Petra Dennis Daniëlle Johan Natas ja Westkapelle: Jaap en Mariska Jan, Vivian, "Willem Baiersdorf (D): Leo en Andrea Laurens, Maurits Middelburg: Lia en Peter Robin, Aron, Esha Vlissingen: Marja en Jeroen Lisa, Sanne Klein Vlaanderen. 85 4331 RH Middelburg Overeenkomstig zijn wens zal de begrafenis in besloten kring plaatsvinden. Op 11 mei is de laatste van mijn zeven broers overleden in de ouderdom van 83 jaar. Johan Beeke Echtgenoot van Coby Beeke - Sinke We zijn dankbaar dat hij niet verdër hoeft te lijden. Ss-Heer Hendrikskinderen: Janny de Reiger - Beeke en kinderen Hoogvliet: Leny Beeke - v.d. Berg en kinderen Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze broer, zwager en oom Adriaan Izaak van de Vrie Wij wensen Nellie, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Familie Van de Vrie Bedroefd zijn wij om het afscheid in de familie van Adriaan van de Vrie Wij wensen Nelly en de (klein)kinderen veel sterkte. H. van Liere (in herinnering) N. van Liere-Vos Rie en Adri (in herinnering Willy en Rinus Matty en Nico neven en nichten 's-Heer Abtskerke, 11 mei 2012. Wot was je sterk, voor altijd in ons hart. Nooit klagend, is na een slopende ziekte toch nog onverwacht overleden, mijn lieve vrouw, onze zorgzame ma en lieve oma Maria Johanna Jacobs - de Jonge Heinkenszand, 25-11-1931 t Goes, 12-5-2012 Goes: D.Jacobs Goes: Johan en Nicole Jacobs - Kruijsse Marc Temeuzen: Cora en Ad Verschuure - Jacobs Anniek Maikel Kievitlaan 64 4461 RB Goes Er is gelegenheid tot afscheidnemen op woensdag 16 mei van 19.00 -19.30 uur in het uitvaartcentrum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle. De afscheidsdienst zal worden gehouden op vrijdag 18 mei om 12.30 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er vanaf 14.00 uur gelegenheid tot condoleren in het uitvaartcentrum Peter Butler te Kapelle. Geen bezoek aan huis. Mocht u geen rouwkaart hebben ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 44