sport 137 Serooskerke speelt zich veilig in tweede klasse Van Rossum laat Luctor juichen JVOZ C1 naar lioogste niveau van Nederland maandag 14 mei 2012 MIDDELBURG Vierdeklasser Luctor deed goed za ken in de nacompetitie. De ploeg van rainer Marcel Lourens versloeg in eigen huis Hontenisse met 3-2, na een 1-2-achterstand. Patrijzen speelde met 1-1 gelijk te gen Meto. De ploeg uit 's-Heerenhoek kwam eerst achter maar maakte via Erik Jansen gelijk. Luctor'88-Hontenisse 3-2 (1-1). Cert-Jan vanden Dries 0-1Ron Tempel aars 1 -1 (strafschop), Thomas de Waal 1-2, Rutgervan Rossum 2-2 en 3-2. Patrijzen-Meto 1-1 (0-1). Pascal Broos 0-1, Erik Jansen 1-1. VLISSINGEN - De Ci-junioren van de Jeugd Voetbal Opleiding Zee land (JVOZ) komen volgend sei zoen op het hoogste niveau uit. De ploeg van Dennis de Nooijer veroverde zaterdag in Vlissingen het kampioenschap in de tweede divisie door een 7-0-zege op Geldrop. JVOZ Cl ging als een wervelwind van start en stond bij rust al met 5-0 voor via doelpunten van Ma- rijn Wijkhuijs (twee keer), Kevin Dooge en Bradley de Nooijer. Geldrop schoot één keer in eigen doel. Na de rust bepaalden Carlo van Rijswijk en Ruben de Jager de eindstand op 7-0. JVOZ Cl haalde in de tweede divi sie uit 22 wedstrijden 54 punten en hield SC Feyenoord net achter zich. De Rotterdammers kwamen aan 53 punten. Volgend seizoen komt JVOZ Cl nu uit in de eerste divisie en stuit het op clubs als PSV Cl, Feyenoord Cl, NEC Cl, Roda JC Cl, MW Cl, Willem II/RKC Cl en NAC Breda Cl. JVOZ Bi maakte zaterdag het suc ces compleet. De ploeg pakte zater dag in Wouw, op het veld van Clu- zona, de regiobeker door een 4-0-overwinning op Roosendaal Bi. Sven Mbikulu, Jordy Diakuba- ma, Dustin Mijnders en Tom Lau- reijs waren de doelpuntenmakers. Ronald Ovaa kopt de bal weg in het duel met Noad. tandvlees en dat heeft ook effect op het spel." „De tegenstander kwam hier om te verdedigen en de schade zo be perkt mogelijk te houden, om thuis nog een kans te hebben", legt Corré uit. „Bij 2-1 is het nog een wedstrijd, dus je weet dat je al le zeilen bij moet zetten." VCK - Noad'67 2-1 (0-0). 51. Dig Be- suijen 1-0, 67. Erik Goudt 2-0, 90+2. Arjan Moerland 2-1. Gele kaart: Erik foto Ruben Oreel Goudt (VCK), Martijn Reijngoudt, John van Splunter (Noad'67). Scheidsrech ter: P.C. van Hilst (Waalwijk). Toeschou wers: 200 1'ln principe is er niks aan de hand, alleen is het teleurstellend dat je beter vck begint met een doelpunt voor- bent en je dat niet omzet in goals.' sprong aan de return tegen Noad'67. Nick Corré door Klaas Verspoor MIDDELBURG - Serooskerke haalde na afloop van het duel bij SSV'65 opgelucht adem, want door een 1-2-overwinning is 'Seroos' ook ko mend seizoen tweedeklasser. Voor Arnemuiden en Dauwendaele is het seizoen ook voorbij. Arnemui den sloot thuis af met een 3-0-ze- ge op Dinteloord. Dauwendaele verloor op eigen veld met 1-2 van Internos. Yerseke is na een 2-1-nederlaag bij Bruse Boys de tweede degradant. Nieuwdorp en Internos gaan via de nacompetitie vechten voor lijfs behoud. Duiveland eiste de derde periodetitel voor zich op en mag als enige Zeeuwse ploeg in de tweede klasse E gaan strijden om promotie. SSV65 - Serooskerke 1-2: De be zoekers begonnen fel aan het duel en dat leidde al in de openingsmi nuut tot de 0-1. Uit een vrije trap kopte Jeroen Geerse de 0-1 achter Hilco Goeree, de vervanger van Roy Sallet. In de 29e minuut strui kelde SSV-speler René Zwamborn over de bal, waarna Alex Jobse de bal in de bovenhoek schoot. In de tweede helft trachtte SSV65 de on geslagen reeks onder het inte rim-duo Groenewegen/Geelhoed te behouden. In de 55e minuut leidde een com binatie tussen Pim Bruine en Christian Boon tot de 1-2 van Boon. Daarna ontstond er een spannend gevecht. Rico de Putter was een paar keer dicht bij de ge lijkmaker en vlak voor tijd schot Aron Koster namens Serooskerke nog op de lat. Dauwendaele - Internos 1-2: Dau wendaele gaf de punten zeker niet cadeau. „We gingen er vol voor", meldde trainer Marcel Lourens dan ook. Zijn ploeg kwam via Jel- mer Pasveer, uit een counter, in de eerste helft dan ook op een i-o-voorsprong. Internos, dat nog vocht tegen rechtstreekse degrada tie, kwam via twee goals van Pa trick van Drongelen nog voor rust aan een voorsprong. In de tweede helft hield de ploeg uit Etten-Leur die, mede doordat er de nodige tijdwinst geboekt werd door de ge routineerde spelers, vast. „Maar we hebben zelf de kansen gemist hoor! Die jongens waren gewoon heel slim", besloot Lourens. Arnemuiden - Dinteloord 3-0: Arnemuiden sloot het seizoen in stijl af met een keurige en verdien de 3-0-zege. In de eerste helft werd er niet gescoord. Na rust opende Patrick Siereveld met een schot vanaf de rand van het straf schopgebied de score. Na een goed opgezette aanval tikte Jarco Boog aard de 2-0 binnen. Het verzorgde spel van dé thuisploeg, bij wie trai ner Marco Groeneveld afscheid nam, resulteerde ook nog in een derde treffer. Op aangeven van Boogaard maak te Max Roovers er 3-0 van. Nieuwdorp - Terneuzense Boys 0-2: Nieuwdorp kreeg voor de zo veelste keer in de slotfase het dek sel op de neus, waardoor de ploeg via de nacompetitie zich alsnog veilig moet gaan proberen te spe len. Terneuzense Boys was optisch ge zien wel de betere ploeg, maar bei de teams kregen de nodige kansen. In de 86e minuut sloeg het nood lot toe voor Nieuwdorp. Beide ploegen dachten dat er gefloten zou worden voor een overtreding, maar B-junior Bart van Fraeyenho- ven ging door en zorgde zo voor de 0-1. Frank van Kouteren zorgde in de 89e minuut voor de 0-2. Bruse Boys - Yerseke 2-1: Bruse Boys liet voor rust aardig voetbal zien, terwijl Yerseke een tamme in druk maakte. En dat terwijl de Be- velandse ploeg, net als Bruse Boys, nog alle belangen had. Grote initiator bij de thuisploeg was Thomas Groeneveld. Na een mooie combinatie was Groeneveld de aangever bij de 1-0, die werd ge scoord door Gerard Vogel. Diezelf de aanvaller zorgde voor rust ook nog voor de marge vai> twee tref fers. In de tweede helft ging Yerse ke wel op jacht naar de aanslui tingstreffer. De bezoekers drukten Bruse Boys wat terug en na een scrimmage voor de goal zorgde Rody Bakker voor de 2-1. Door de nederlaag de gradeert Yerseke na één seizoen tweede klasse weer terug naar de derde klasse. ZwaDywe - Diaiveland 1-3 (0-1). Ro nald Zwager 0-1 en 1-2, Maurice Spran- gers (strafschop) 1-1, Wesley Goud 1-3. Klundert - DFS 8-0 (3-0). Pascal Sil- vius 1-0, Peter van Wingerden 2-0, Eric Fuanani 3-0, 4-0 en 8-0, Christian Fuanani 5-0, Kevin van Andel 6-0 en 7-0.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 21