1 Emergis Kinder- Jeugdpsychiatrie nodigt je uit. spida 4 jyyf 0 SU Marine Surveyor Leid jij scheepvaartverke in goede banen? Nederland gz-psychologen verpleegkundigen en begeleiders systeemtherapeut psychiaters Emergis m Commercieel Medewerker Binnendienst SiïSlïf zaterdag 12 mei 2012 Q JobTrack.nl LIFTING CLAMPS EQUIPMENT Terrier Lifting Clamps B.V. is een internationale onderneming die zich richt op de productie en verkoop van werktuigen voor de hijstechniek in het algemeen, en platenklemmen in het bijzonder. In Middelburg wordt met moderne productiemachines een breed programma platenklemmen en hijsmiddelen geproduceerd. Voor onze hoofdvestiging in Middelburg zoeken we ter versterking van ons team Commercieel Technisch medewerker binnendienst (full-time) Beknopte functie omschrijving De Commercieel Technisch medewerker binnendienst verzorgt verschillende commerciële activiteiten uit het verkoopplan. Het voeren van verkoopgesprekken en herkennen van koopsignalen. Adviseren en informeren van de klant over onder andere het product en de dienst, de leveringsvoorwaarden en prijzen. Reageren op bezwaren en proberen koopweerstanden te laten verdwijnen. Het telefonisch en digitaal plegen van acquisitie om orders te verweryen. Controleren of de orders leverbaar zijn en maken van orderbevestigingen, en indien nodig ook paklijsten, verzendpapieren en facturen. Opstellen van offertes en het voeren van commerciële en technische berekeningen hiervoor. Maken van (verkoop)presentaties en/of -demonstraties om bijvoorbeeld een nieuw product te introduceren en helpen bij het voorbereiden van technische presentaties, catalogi en gebruikshandleidingen. Onderhouden van klantrelaties en pro-actief klanten informeren over lopende orders en productwijzigingen. Tijdens zijn werk houdt de Commercieel Technisch medewerker binnendienst het verkoop informatie -systeem actueel. Hij legt de juiste gegevens (data) in het informatiesysteem vast en maakt ze organisatie breed toegankelijk. Vereist wordt: HBO werk en denk niveau door opleiding of ervaring. Kennis van Engels en Duits in woord en schrift. Frans en Spaans zijn een pre. Nauwkeurig en kwaliteits bewust kunnen werken. Innovatief en probleemoplossend. Zelfstandig kunnen werken, goede communicatieve vaardigheden, en gevoel voor commercie. Een enthousiaste "teamplayer". Wij bieden een boeiende en zelfstandige functie aan in een informele en ambitieuze organisatie waarin de lijnen kort zijn en meedenken en initiatief tonen wordt gewaardeerd. De functie vindt veelal plaats in dagdienst. Het salaris is afhankelijk van leeftijd, ervaring en kennis. Stuur je CV en motivatie voor 8 juni 2012 naar: Terrier Lifting Clamps B.V. Tav de Directie Postbus 8119 4330 EC Middelburg E-maih wslaakweg@terrierclamps.com Voor meer informatie: Willem Slaakweg 0651287006 Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Van Ameyde Marine is een onafhankelijk Nederlands expertisebureau dat zich bezig houdt met het uitvoeren van maritiem/technische- en goederenexpertise werkzaamheden. Voor onze vestiging teVlissingen zijn wij op zoek naar kandidaten voor de functie van: Als Marine Surveyor bij Van Ameyde Marine verricht je expertises, in opdracht van P&l Clubs, rederijen en in mindere mate ook verzekeraars, makelaars en/of andere instanties, op gereclameerde schade aan goederen of objecten. Een verder onderdeel van het werk betreft diverse surveys en inspecties op schepen en ladingen. Het vak van marine surveyor is een uitdagende en afwisselende baan die representativiteit, servicegerichtheid en flexibiliteit vereisen. Kennis van de scheepvaart, transport en logistiek op HBO niveau is een must om te kunnen slagen in dit vak. Bij voorkeur een achtergrond als stuurman en/of scheepswerktuigkundige op de Grote Handelsvaart. Ervaring als marine surveyor is een pré Het spreekt voor zich dat de expert dient te beschikken over uitstekende communicatieve vaardigheden zowel mondeling als schriftelijk. Uw sollicitatie kunt u richten aan: Van Ameyde Marine Marie Curieweg 5-A 4389 WB Vlissingen vlissingen@ameydemarine.nl Rijksoverheid Werken bij de Rijksoverheid betekent een bijdrage leveren aan een beter Nederland. Je werkt mee aan zaken als het aanleggen van snelwegen en de beschikbaarheid van voldoende en schoon water. Werkzaamheden die Nederland verbinden en vooruit helpen. Verkeersleider m/v Rijkswaterstaat, Waterdistrict Westerschelde, Zeeland Opleiding en salarisindicatie Je hebt mbo+- ofhbo-niveau en een afgeronde nautische beroeps opleiding. Je bent bereid de opleiding Nationale Nautische Verkeersdienst te volgen. Je maximale salaris is 3.082,- bij 36 uur per week. Bovenop dit salaris ontvang je een toeslag onregelmatige dienst (TOD). Als verkeersleider zorg je voor een veilige en vlotte doorstroming van de scheepvaart. Je beoordeelt de verkeersproblematiek en treft passende verkeersmaatregelen. Hiervoor geef je waar nodig verkeersaanwijzingen. Je hebt een dynamische functie in een uitdagende werkomgeving. Vanuit de verkeerspost van Rijkswaterstaat informeer je, adviseer je en geef je aanwijzingen aan scheepvaartverkeer binnen het werkingsgebied van je post. Info www.werkenv00rnederland.nl/RWSn0804-PZ www.werkenvoornederiand.nl Werken voor Geestelijke gezondheidsproblemen kunnen ieder van ons treffen. Het is onze ambitie deze zoveel mogelijk te voorkomen, waar mogelijk mensen te genezen en waar nodig hen te ondersteunen. Kijk voor meer informatie over deze vacatures op www.werkenbijemergis.nl. Volg ons op Twitter 1ÊÊ^ twitter.com/Emergis_ggz www.emergis.nl Spilfunctie bij een groeiend bedrijf De Fruithof te Kapelle, heeft zich de afgelopen jaren sterk ontwikkeld in de markt als dé leverancier van fruitdragende bomen en struiken. Door zich primair te richten op 'de klant van de klant', heeft De Fruithof een stevige positie verworven bij de grote tuincentra en retailers in binnen- en buitenland. Dit onderscheid is terug te vinden in een doordacht concept van fraaie productpresentaties, binnen een breed assortiment met aantrekkelijke voorwaarden voor de klant. Bij De Fruithof werken 15-45 medewerkers, afhankelijk van de pieken in het voor- en najaar. Om de groei te kunnen blijven behappen, heeft het bedrijf een jaar geleden een Office Manager aangetrokken en een nieuw automatiseringssysteem geïmplementeerd. Om de groei en professionalisering verder in goede banen te leiden zoeken wij een proactieve Commer cieel Medewerker Binnendienst m/v. De uitdaging Binnen een team van 5 collega's wordt je verantwoorde lijk voor het verwerken van zeer uiteenlopende orders. In deze spilfunctie ben je het aanspreekpunt voor klanten, de buitendienst en productie/magazijn. Je neemt orders in behandeling door deze te controleren, in te plannen voor orderverzameling, de logistiek te regelen naar de afnemers en er op toe te zien dat alles volgens afspraak met de klant verloopt. Daarnaast ondersteun je de Office Manager bij het verder structureren en professionaliseren van de afdeling en op termijn vervang je deze bij afwezigheid. Jouw profiel Je functioneert op mbo/hbo niveau en hebt minimaal een aantal jaren relevante werkervaring binnen een commerciële handels- of productieorganisatie. Je zet alles in het werk om de klant tevreden te stellen. Daarnaast ben je accuraat en ga je gestructureerd te werk. Tevens ben je bekwaam in het gebruik van een modern ERP systeem. De Fruithof kent een piekperiode tijdens het uitleverseizoen in het voorjaar (ca. 8 weken). In deze periode kan het voorkomen dat er ook in de avonden wordt gewerkt. Geboden Een verantwoordelijke fulltime functie waarin jouw prestaties zeer bepalend zijn voor het resultaat van De Fruithof. Daarnaast ga je onderdeel uitmaken van een klein team met informele sfeer binnen een groeiend bedrijf. Uiteraard zijn de arbeidsvoorwaarden in over eenstemming met de inhoud van de functie. ®§jg:

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 44