KW JSZkMtt* IhutMietulgins Gillis Lieven van Belzen Catharina Dekker Adriana Johanna Kodde-Janse Kees Labruyère 38 familieberichten zaterdag 12 mei 2012 0 Hl9nsenlinq.nl In ons verdriet om het heengaan van onze lieve moeder en oma Lies Albregtse - Riemens mochten wij uw hartelijk medeleven ondervinden. Wij betuigen u hiervoor onze oprechte dank. Een speciaal woord van dank aan Uitvaartverzorging Vera Quataert. Kinderen en kleinkinderen. Breskens, mei 2012 wil ik u allen hartelijk dankzeggen. Het heeft mij goed gedaan. P.F. Ar-s-van Gessel 's-Heerenhoek, mei 2012 De hartelijke wijze van medeleven en grote belangstelling die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve (schoon)vader, grootvader en overgrootvader heeft ons erg gesteund. Hiervoor zeggen wij u hartelijk dank. Namens de familie Marian en Jan Jan en Anneke Josien en Adri Mei 2012 Een warmer en mooier afscheid van onze lieve zorgzame moeder en schoonmoeder Liefke Bos hadden wij ons niet kunnen wensen. Alle blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, en de belangstelling bij de uitvaart zijn voor ons een grote troost. Wij hebben weer eens ervaren hoe geliefd zij was. Hiervoor willen wij iedereen dan ook hartelijk danken. Adrie de Ridder Stijnie Maas-de Ridder Rob Maas Vlissingen, mei 2012 De vele kaarten en bemoedigende woorden die we hebben ontvangen na het overlijden en de grote belangstelling die er was tijdens de begrafenis van mijn man en onze vader Huib Brand hebben ons steun en kracht gegeven om zonder hem verder te gaan. Omdat het ons onmogelijk is om een ieder persoonlijk te bedanken, hopen wij dat u langs deze weg onze dank wilt aanvaarden. Jannie Brand - Dieleman en kinderen Oostkapelle, mei 2012 Voor uw medeleven en belangstelling aan mij betoond na het overlijden van mijn innig geliefde man Kees Ars P.C.M. Breedveld &13 maart 1924 - fl april 2012 De vele reacties en aanwezigheid bij de afscheidsdienst en in het crematorium, waren voor ons een bewijs dat Piet door velen werd gewaardeerd om de Mens die hij was. Altijd bescheiden en op de achtergrond. De preek van Pater Vanluffelen en de verzorging door Van der Hooft Uitvaartzorg sloten hierop aan. Mijn familie en ik danken U allen hiervoor. Mevr. E. Bfeedveld-Roessen Goes, mei 2012 Langs deze weg willen wij iedereen hartelijk bedanken voor alle warme blijken van medeleven, die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze geliefde vader, grootvader en overgrootvader Adriaan de Bruine Wissenkerke4 mei 1921 Kortgene, 31 maart 2012 Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Kortgene, mei 2012 Het heeft ons goed gedaan zoveel blijken van medeleven, deelneming en belangstelling te hebben ontvangen na het overlijden van mijn geliefde dochter, mijn lieve tweelingzus, onze schoonzus en unieke tante Rina Wij zeggen u hiervoor hartelijk dank. Mevrouw J. Dekker-Bakker Kinderen en kleinkinderen Domburg, mei 2012 Voor het medeleven en de overweldigende belangstelling, zowel schriftelijk als persoonlijk, na het overlijden van mijn lieve man en onze papa Frans Franssens willen wij u hartelijk danken. Het heeft ons erg goed gedaan. Nel Franssens - Verrijzer Karin en Martij n Wilma Vlissingen, mei 2012 Wij danken u hartelijk voor uw medeleven na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Breskens, mei 2012 Jo Freijser Ida Freijser-Picavet Kinderen en kleinkinderen Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van Johan Jaspers zeggen wij u hartelijk dank. Koos Jaspers-Adam Rinus Jaspers-in herinnering Martin Willie en Jeanot Nathalie- Derhen,Dorian,Eloy,Shany Middelburg april 2012 Voor de vele blijken van medeleven en belangstelling die wij hebben mogen ontvangen na het overlijden van mijn lieve vrouw en onze lieve zorgzame mama Anthonia Mary de Jonge-van der Maas -Tonia- betuigeft wij u onze oprechte dank. Piet de Jonge Monique Debby Ovezande, mei 2012 Achter elke traan die vloeit Schuilt een glimlach van herinnering Het verdriet is nog vers en het verlies onwerkelijk, maar het heeft ons goed gedaan, dat zovelen, op welke manier dan ook, blijk hebben gegeven van hun médeleven na het overlijden van onze lieve ma en oma Dit heeft ons veel steun gegeven, hiervoor onze hartelijke dank. Vanwege de overweldigende belangstelling is het niet mogelijk iedereen persoonlijk te bedanken en willlen wij dit via deze weg doen. Tiny en Chris, Nelly en Lou, Jan en Jolanda en kleinkinderen Uw warme belangstelling, medeleven en steun na het overlijden en bij de begrafenis van mijn lieve man, onze vader en opa Jasper Labruijère hebben ons goed gedaan. Hiervoor onze hartelijke dank. Carla Lijsse Kinderen en kleinkinderen En de familie uit de U.S.A. Vlissingen, mei 2012 Een hand, een woord, een kaart, een gebaar eed zo goed na het overlijden van fef Hiervoor onze oprechte dank. Kinderen en kleinkinderen. Domburg, mei 2012 Voor de blijken van belangstelling en medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze beminde broer, schoonbroer, oom en neef Eddy Moorthamer betuigen wij onze oprechte dank. Familie Moorthamer - Familie Collet Kuitaart, mei 2012

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 38