61 binnenland Syrisch verzet vanuit Zeeland georganiseerd Scandinavisch comfort, beter kunt u niet zitten! Bezoek een winkel bij u in de buurt Bon voor een gratis brochure Navigatiesysteem nekt dieven in Leidschendam De grootste collectie Scandinavisch zitcomfort 24 modellen Op maat gemaakt! Alkmaar Rijnstraat 117 Almere Markerkant 10132e Amstelveen Handweg 133 Amersfoort Nijverheidsweg 53a Arnhem Ringovemö Best Eindhovenseweg30 Breda Grenssteen 15 Cruquius Spaarneweg 26 Capelle a/d IJssel Hoofdweg 4 Doetinchem Havenstraat 150 Emmen Nijbracht47 Goes Albert Plesmanweg ie Gorinchem MltH Spijksedijk 24b Heerlen In de Cramer 21 Alle filialen zijn 's avonds op afspraak geopend r dag, 6 dagen per week telefonisch bereikbaar Hengelo 635JSJVosboerweg 16 Uden Industrielaan 17c HoogeveenGroenewegenstraat4 Hoogezand Hazenleger7 Houten Duwboot 22d Katwijk Lageweg 35e Leeuwarden Willemskade 22 Naarden Energiestraat 14a NunspeetLaan 24 Purmerend Netwerk 1 Ridderkerk Noordenweg 6 Roden B3&EO Westeresch 8 Roermond teüiüJJ Burghoffweg11' Roosendaal tl!UUJOost.plein 17a Spijkenisse Lucebertstraat 38 Veenendaal Groeneveldselaan 19 Venlo Nijmeegseweg 12 Vroomshoop Afrikalaan ic Waalwijk Prof Zeemanweg 3 Waddinxveen Mercuriusweg 15 Wateringen 's Gravenzandseweg 28 Weert Roermondseweg 58b Wijchen Edisonstraa 11 Wolvega Industrieweg 10c Zaandam Westzijde 172a Zutphen Gerritsenweg 8 Zwolle Stadionplein 6 (gevestigd in FC Zwolle stadion) Eerst thuis proef zitten? Niets is'zo prettig als de producten vrijblijvend bij u thuis uit te proberen. Zo ziet u direct of het pasti 0341 - 26 06 76 Dhr [~j Mevr JA, stuur mij de gratis uitgebreide zitcomfort brochure. Naam Adres Postcode Plaats Telefoon E-mail Zonder postzegel opsturen naar: Prominent, Antw. nr. 707,8070 WB Nunspeet Leaserijders die niet langer voor de prijzige bijtelling kunnen wegduiken, en het einde aan de onbelaste ver goeding voor woon-werkver- keer. Ingrijpende maatrege len die de 'Kunduz-coalitie' wil nemen. door Ivo Kok Het is een bijna wanhopi ge mailt je van een man met een netto maand loon van 3.200 euro. Het geldt als een van de vele nood kreten waarmee de Vereniging Au to Van De Zaak (VAVDZ) spoedig naar Den Haag afreist in een ultie me poging de 'Kunduz-coalitie' op andere gedachten te brengen. „Ik ben een gescheiden vader van drie kinderen en betaal 1.200 euro alimen tatie. Dit jaar is mijn netto inkomen al 65 euro minder geworden door de wijziging in de zorgverzekeringswet. Daar zou in 2013 nog eens 510 euro per maand bijkomen door het weg vallen van de verklaring van geen privégebruik van mijn lease-auto. Van mijn respectabele inkomen blijft dan nog minder dan 1.500 euro per maand over. Dan kan ik volgens mij net zo goed stoppen met werken en profiteren van allerlei toeslagen." De term is gevallen: verklaring van geen privégebruik. Ofwel: gebruik je je lease-auto alleen voor zakelij ke doeleinden en rijd je er privé minder dan vijfhonderd kilometer per jaar mee, dan ben je vrijgesteld van bij telling. Maar niet lang meer, als het aan de 'Kunduz-coalitie' van CDA, WD, D66, GroenLinks LEIDSCHENDAM - Een navigatiesys teem heeft de politie donderdag in Leidschendam geholpen bij het aantonen van diefstal van het ap paraat. Een 18-jarige Litouwer, die vroeg in de'ochtend samen met een 21-jarige landgenoot werd aan gehouden op het Oosteinde, zei dat het navigatiesysteem dat hij bij zich had van hem was. Eén van de agenten kwam op het idee om het woord 'thuis' in te tik ken op het apparaat. Het navigatiesysteem leidde de po litie naar de Buitenruststraat, waar een opengebroken auto voor de deur stond. De eigenaar van de au to gaf aan, naast de navigatie, ook de accu van het voertuig kwijt te zijn. Die hadden de twee Litouwers ook bij zich. Beide mannen moeten vandaag voor de rechter verschijnen. vrijdag 11 mei 2012 door Marcel Modde MIDDELBURG - Ogenschijnlijk kalm scrolt Ahmad Alashqar langs de schokkende videobeelden op zijn laptop. Martelende soldaten die zich uitleven op kinderen, een aan stukken geschoten man in de goot en - net binnen - rokende puinho pen van twee autobomaanslagen in de Syrische hoofdstad Damas cus, waarbij zeker veertig mensen zijn omgekomen. Een muisklik-verder brengt hem bij vijf baby's die roerloos half op elkaar liggen in een klein zieken huisbed. Vermoord door de troe pen van Assad, weet Alashqar te vertellen. „Ik ken de namen van die ongelukkigen", zegt hij fel maar nog steeds zijn woede verbij tend. „Hun moordenaars hebben de infiisen doorgeknipt en zuur stofkapjes losgetrokken." Vermoeid wrijft Alashqar met bei de handen in zijn gezicht. Vijftien jaar geleden vluchtte hij voor het huidige bewind naar Nederland. Maar zelfs toen had hij nooit kun nen bevroeden dat president As sad zo ver zou gaan in zijn wreed heden tegen z'n eigen volk. Net zo min als Alashqar had kunnen voor zien dat hij nu vanuit zijn rijtjes woning in Zeeland een belangrijke rol zou spelen in het diplomatieke offensief van de oppositie; als één van de naaste militaire adviseurs van een regering in ballingschap. Dat bestuur, onder leiding van de Saoedische zakenman Noefal Al-Dawalibi, werd twee weken ge leden in Parijs gepresenteerd. Alashqar reisde de afgelopen we ken heen en weer tussen Zeeland, Brussel, Frankrijk, Duitsland, Oos tenrijk en Italië om steun te ver werven vöor de Syrische zaak. Is hij niet onderweg, dan wordt over legd via skype (internet) of gebeld met de satelliettelefoon. Sheik Hal- tamini, religieus adviseur van de oppositie, groet ons vanaf het com puterscherm vanuit Australië; ge neraal Fayez Amro van het Vrije Syrische Leger (FSA) zit klaar op Ahmad Alashqar overlegt via de sa telliettelefoon met de Syrische op positie. zijn post aan de Turks-Syrische grens voor de volgende rugge spraak. Alleen ingrijpen door de Navo kan een einde maken aan het geweld in Syrië, meent Alashqar stellig. Mensenrechtenorganisaties schat ten dat al meer dan tienduizend burgers zijn gedood bij de protes ten tegeif het heersende regime. Zeventigduizend, aldus Alashqar. „Waarop wachten ze nog? De revo lutie in Libië kende lang zoveel slachtoffers niet, toen het Westen te hulp kwam. Maar Libië heeft olie. Of neem Irak, Bosnië!" En er is nóg één zeker zo belangrijke re den die de Verenigde Naties en Na vo huiverig maken voor ingrijpen, aldus Alashqar. Assad is slechts een marionet van Iran. De Iranese ambassadeur heeft de werkelijke macht in Syrië in handen. Gehol pen door de Russen en Hezbollah. Van de mensen rond Assad is hooguit vijf procent Syriër." Het land staat aan de rand van een totale burgeroorlog. De bomaansla gen in Damascus donderdag bewij zen andermaal hoe nietszeggend het geldende staakt-het-vuren en het VN-vredesplan is, verzucht Alashqar. „Woensdagavond heb ben de troepen van Assad een ra ket afgevuurd op een moskee in Hama. Daarbij zijn drie neefjes van ons omgekomen: 7, 9 en 20 jaar oud. Wat kunnen wij doen..?" Bij de ontwikkeling van onze Scandinavische fauteuils hebben we geanalyseerd hoe het menselijk lichaam tot rust komt. In samenwerking met fysio- en ergotherapeuten voldoen ze aan onze zeven basisvoorwaarden. Het comfort is daardoor maximaal en u voorkomt klachten als rugpijn, nekpijn of stijve ledematen. Deze week hebben we een speciale actie voor u. U profiteert van maar liefst 250.- inruil voor uw oude stoel!* Kom langs óf bel 0341 - 26 06 76 voor een demonstratie thuis! zif+e-n re-ls/e-n n een fauteuil, of bank op maat. Niet geldig i.criL andere acties.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 6