mm 32 familieberichten vrijdag 11 mei 2012 I m0nsenlmq.nl! Üvs/I&IHJI Psalm 25 8 berijmd Met veel verdriet deel ik u mee dat de Heere nog onverwacht van mij heeft weggenomen mijn geliefde broer Abraham de Keuning Bram Nieuw en Sint Joosland 12 september 1922 t Goes 9 mei 2012 Corrie de Keuning Mijn dank gaat uit naar de specialisten van het ADRZ in Goes en Vlissingen voor de medische begeleiding en de medewerkers van Thuiszorg Zorgstroom en Zorgcentrum Eben-Haëzer voor de liefdevolle verzorging. Middelburg Zorgcentrum Eben-Haëzer Correspondentieadres: C. de Keuning Walravenstraat 5 4339 AG Nieuw en Sint Joosland De rouwdienst zal gehouden worden op D.V. maandag 14 mei om 10.00 uur in de Zuiderkerk, Schoutstraat 1 te Middelburg. U bent van harte uitgenodigd deze dienst bij te wonen. Aansluitend zal om 11.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Nieuw en Sint Joosland. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Zuiderkerk. Liever geen bezoek aan huis Geen bloemen Wanneer wij u zijn vergeten een rouwbrief te sturen, wilt u dan deze advertentie als zodanig te beschouwen. Psalm 25:3a fa, allen die U verwachten worden niet beschaamd; Woensdagavond 9 mei ontvingen wij het droevige bericht van het overlijden van onze oom en oudoom Bram de Keuning Wij wensen tante Corrie veel sterkte toe bij het dragen van dit grote verlies. Namens de familie Vlissingen, 10 mei 2012 Na anderhalf jaar verblijf in het verpleeghuis Ter Reede te Vlissingen is overleden, onze broer Martinus Abraham Rosier (Tinus) Yerseke 31 december 1942 Vlissingen 5 mei 2012 Piet en Hanneke Rosier Willem en Wil Rosier Correspondentieadres: W. Rosier, Molvense Erven 61, 5672 HJ Nuenen De crematieplechtigheid heeft op donderdag 10 mei j.l. in besloten kring plaatsgevonden. Als iets liefs je verlaat, blijft toch de liefde. Bedroefd, maar dankbaar voor alle mooie en fijne herinneringen, delen wij u mee dat is overleden mijn lieve man, onze lieve vader en opa Bernhard George van Woerden A 30-10-1925 teLisse f 10-5-2012 teKruiningen E. van Woerden-van Gerven Kinderen en kleinkinderen Langeviele 53 4416 CE Kruiningen De crematieplechtigheid wordt dinsdag 15 mei om 14.30 uur gehouden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er in de koffiekamer gelegenheid tot condoleren. Liever geen bezoek aan huis. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u om deze advertentie als zodanig te beschouwen. Door een nacht, hoe zwart, hoe dicht, voert Gij mij naar 't eeuwig licht. Verdrietig zijn wij, nu wij afscheid hebben moeten nemen van onze lieve, zorgzame moeder, oma en overoma Helena Wilhelmina Geluk - Hardenberg sinds 2 april 1981 weduwe van Jan Geluk In de leeftijd van 85 jaar Terneuzen: Veendam: Janneke en Ad de Jager Harco en Maureen, Lisanne, Mireille, Eline, Nick Terneuzen: Heieen Hansweert: Ko (in liefdevolle herinnering) en Monique Geluk Amsterdam: Jeanine G oesRoy en Michelle ^7 Kruiningen: Helmi en Freek van Stappen Chantal en Marco, Fay, Sem Leandra (in liefdevolle herinnering) Elvira Rilland: Kruiningen: Kruiningen: Terneuzen, 9 mei 2012, verpleeghuis "Ter Schorre". Correspondentieadres: fam. de Jager, Edvard Grieghof 61,4536 EP Terneuzen De afscheidsdienst zal worden gehouden op maandag 14 mei om 13.30 uur in het verenigingsgebouw aan de Hansweertsestraatweg lte Kruiningen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kruiningen. Hierna is er gelegenheid tot condoleren in het verenigingsgebouw. Geen bloemen. AA Ik kan gaan slapen zonder zorgen, want slapend kom ik bij U thuis, alleen bij U ben ik geborgen. Gij doet mij rusten tot de morgen en wonen in een veilig huis. Verdrietig, maar dankbaar dat ze zolang bij ons mocht zijn, delen wij u mee, dat van ons is heengegaan onze lieve moeder, oma, over-óma en zus Hubregtje Hendrika van Maldegem-van Iwaarden Sinds 18 oktober 2002 weduwe van J. van Maldegem A Heinkenszand, 16 juli 1918 f Kapelle, 10 mei 2012 Wemeldinge: Hannie én Adrie Oelegem (B): Patrick en Chantal Ewan enAïlin Wemeldinge: Michel en Joyce Myrthe, Keivin en Jordy 's-Gravenpolder: Jaap en Carolien Rotterdam: Martijn en Marriël Breda: Esther en Pierre 's-Gravenpolder: Erik Heinkenszand: C.M. van Iwaarden (in herinnering) Kapelle: M.C. van Iwaarden (in herinnering) Kapelle: H.H. van Iwaarden Correspondentieadres: Esdoornstraat 22 4431 DE 's-Gravenpolder De herdenkingsdienst, voor familie en belangstellenden, zal worden gehouden op dinsdag 15 mei om 11.00 uur in rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder, waarna aansluitend omstreeks 12.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraaf plaats aan de Noordlandseweg te Heinkenszand. Na de begrafenis is er in het Rouwcentrum te 's-Gravenpolder gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel van Zorgcentrum Cederhof te Kapelle voor alle aandacht en liefdevolle verzorging. 'Er zijn mensen, en zij behoren tot de edelste, die met het klimmen der jaren steeds zachter van inborst en beminnelijker worden. Fruin Ing. Gerrit Drapers ridder in de orde van Oranje-Nassau drager van het Verzetsherinneringskruis Sliedrecht, 21 november 1924 Goes, 5 mei 2012 Innig dierbare echtgenoot van: Martina J. Drapers-van Keulen Trotse vader, schoon- en grootvader van: lan en Liesbeth Kim en Paulo Meggie en Maarten Anthony en Corinna Gert en Karen Vera Anouk Milou Correspondentieadres: Nieuwe Diep 31,4465 AB Goes We zijn de mensen van 'Rijckholt' dankbaar voor de liefdevolle verzorging en begeleiding. De crematieplechtigheid heeft plaatsgevonden op donder dag 10 mei. ÜmmB

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 62