Eigen huis in de 5 61 wonen Tramper Huren van een particuliere woning in Nederland wordt zowel moeilijker als goedkoper Mooie keukens met extra ergonomisch comfort voor mensen met een lichamelijke beperking Kookplaten met verschillende maten en verschillende functies Heeft u tips? Mail dan naar: wonen@pzc.nl vrijdag 11 mei 2012 Voor mensen met een lichamelijke beperking is het soms moeilijk om een passende keuken te vinden. Het bedrijf Bribus Ergoline in Dinxperlo verkoopt luxe, maar tegelijkertijd 'gewone' keukens met extra ergono misch comfort. Het bedrijf richt zich op mooie keu kens voor iedereen. Het zijn luxe keukens om te zien, in alle soorten en maten. Je kunt kiezen voor een rechte of een hoekopstelling en voor vaste of verrijdbare onderkast jes. Voor mensen die behoefte heb ben aan meer comfort is dit erg ge makkelijk. Bovendien maken ze ge bruik van extra wijd scharnierende kastdeuren en uittrekbladen. Daarnaast verkoopt het bedrijf werk bladen die in hoogte verstelbaar zijn wat handig is als je bijvoorbeeld in een rolstoel zit. Het hydraulische systeem wat ge bruikt wordt om de keuken in hoog te te verstellen is veiliger dan een elektisch systeem, geluidsarm en on derhoudsvrij. Voor meer informatie: www.bribus.nl o +-» Waar. Mazzinilaan 4, Middel burg Bouwjaar: rond 1970 Woonoppervlak: 120 m2 Perceeloppervlak: 130 m2 inhoud: 360 m3 indeling: Woning met L-vormi- ge woonkamer, op de eerste verdieping drie slaapkamers en op zolder nog een slaapkamer en een kleinere ruimte Bijzonderheden: De woning ligt in de kindvriendelijke wijk De Griffioen, het is dichtbij het centrum maar toch vrij rustig Oorspronkelijke vraagprijs: 173.000 euro Gekocht voor: 162.500 euro Verkocht bij: M2 Makelaars Wie een passie voor ko ken heeft kan nu zelf be palen welke kookplaat combinaties in zijn of haar keuken passen. Kookliefhebbers kiezen het liefst voor maatwerk en daar speelt ATAG op in met een breed assorti ment kookplaten variërend van 33 tot 90 cm breed. Zo kun koks naar hartenlust wok ken, frituren, grillen, sudderen en Ja pans grillen met de ATAG Puzzelo en ATAG Magna design kookplaten. Want smaken verschillen. De ATAG Puzzelo serie bestaat uit kookplaten waarmee eindeloos gevarieerd kan worden, mede dankzij de kleinere formaten die mo gelijk zijn. Culinair frituren, snel ko ken op inductie, grillen op de Japanse Teppan Yaki en wokken op gas, met de Puzzelo's van ATAG kun nen kookliefhebbers de meest smaakvolle kookplaten sa menstellen. De Puzzelo's zijn naadloos te combi neren met de MAGNA designlijn voor fanatieke hobbykoks die willen experimenteren met verschillende kooktechnieken. De Puzzelo's zijn ook naast elkaar ideaal voor plaat sing in een kookeiland. Torentrans 98, Middelburg. Dit huis was iets duurder, maar er hoefde niet meer geklust te worden. Ray mond en Sara hebben meerdere hui zen op de Torentrans bekeken. Ze vonden de huizen leuk, maar onhan dig ingedeeld en te klein. Stadhouderslaan 33, Middelburg. De ze woning was vrij duur, maar er hoefde niets meer aan te gebeuren. Het stel vond het huis heel erg mooi, maar 'te af'. Ze wilden een huis wat ze meer naar hun smaak konden verbouwen. Opgewekt opent Sara van 't Westeinde (24) de deur van haar huis aan de Verwe- rijstraat, maar lang zal ze haar gasten hier niet meer verwelkomen. Het huis huurt ze met haar partner Raymond Stroucken (29), van haar vader. In augustus krijgt het huis nieuwe be woners: nummer 22 is verkocht. Het stel had plannen voor een koophuis waar ze rustig en voor lange tijd konden wo nen met hun dochtertje van negen maan den. Sara: „Maar nu ging het ineens heel snel. We moesten kiezen uit het aanbod. Ge lukkig hoorden we het vlak voor de Open-huizen-dag op 30 maart, dus daar hebben we veel huizen bekeken." Raymond en Sara hadden wel een aantal wensen. Het huis moest bijvoorbeeld in een kindvriendelijke wijk in Middelburg staan. Sara: „We zijn hier allebei opgegroeid en on ze ouders wonen hier 'ook. We hebben geen auto en dan is het wel fijn om dichtbij te wonen. Een andere woonplaats dan Middel burg was echt geen optie." Verder hopen ze nog een kindje te krijgen en wil het stel graag een kamer reserveren als werkruimte. Daarom wilden ze minimaal drie, maar het liefst vier kamers. Hun toekomstige woning aan de Mazzinilaan voldoet gelukkig hele maal aan deze eisen. Raymond en Sara hebben in korte tijd een Het aanbod van particulie re huurwoningen in Ne derland is in april met 3,5 procent gedaald, stelt marktleider op het ge bied van particuliere wo- ningverhuur, Direct Wo nen. Alleen het aanbod in woningen met een huur prijs tussen de 900 en 1000 is sterk gestegen: met 28,4 procent. Bovendien zijn de huurprijzen van de aangeboden woningen gemid deld zes euro lager dan in maart 2012. De gemiddel de huurprijs van^een wo ning bedroeg in april 820 euro. Maar de gemiddelde prijs per vierkante meter is met 30 cent omhoog ge gaan. De gemiddelde op pervlakte van huurwoningen is afge nomen met 3,8 procent. Utrecht is de duurste stad: gemid deld 942 euro per maand. .ine: de doordachte Honda tuinmachines bijvoorbeeld Dco-dacn-e 4-:3k: 'oorrolood. 0<;.ir- zame consirtcfe Zuinig en 'mii oer K vervattend ;n veréjaSjkng rrist erJ- 2 tskt rjibtcr. Goed yoo' i> en (z'jf 'Baarlandsezandweg 1 4431 NJ 's Gravenpolder 10113 - 31 14 51 Pekelingseweg 8 4363. RB Aagtekerke t 0118 - 58 16 18 door Matthanja Schipper

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 42