2 wonen Specialisten In maatwerk! Al KEN Na dubbelwandig rookkanaal is er nu ook een veilige dakdoorvoer Welling Bouw gaat samenwerking aan met De Kok Bouwgroep bv. om doorstart te realiseren Mortiere in Middelburg blijft vernieuwen en doorgroeien vrijdag 11 mei 2012 Hét adres voor warmtepompinstallaties voor woning, kantoor, winkel én productieruimte! 5 jaar kwaliteitsgarantie Combinatie met zonnepanelen mogelijk Wilt u vrijblijvend advies op maat? Bel voor een afspraak om langs te komen in onze showroom, koel-, vries- en klimaattechniek met gevoel voor service! Voor particulieren c^ougkoeling ven! terneuzen bv Lange Reksestraat 2 j 4538 AZ Terneuzen j tel: 00.31 .(0)115.61 35 681 e-mail: info@hougkoeling.nl. www.hougkoeling.nl PED gecertificeerd NVKL waarborg installateur Zo wonen Hanny en Jan van Wijngaarden Wie: Hanny en Jan van Wijngaarden Waar:*Kerkstraat 38 - Villa Boerhaave Laatste aankoop: Een anthieke stoof Favoriete winkel: Tierelantijntje in Goes Inspiratie: Hanny vindt het belangrijk haar hart in ieder voorwerp ligt. Verder willen zij het huis zo veel mogelijk in originele staat terugbrengen. In 1982 werd het Metaloterm® AT systeem geïntroduceerd als hoog waardig dubbelwandig roestvaststaai rookkanaal voor vaste brandstoffen. Nu is er ook Metaloterm® Iso-block, een geventileerde door voer voor in elke vloer of dak. Met dit accessoire kan een kierdichte doorvoer worden gemaakt, terwijl de brandveiligheid gewaarborgd blijft. de verbinding tussen bin nen- en buitenbuis. Deze verbinding zorgt ervoor dat er geen hitte vanuit de binnenhuis kan worden overgebracht naar de bui tenkant van het kanaal. Door deze 'zwevende' op hanging kan dit systeem de grote uitzetting van het roest vaststaai, welke optreedt bij een schoorsteenbrand, probleemloos op vangen. Zelfs na een schoorsteen brand is het kanaal volledig intact Het systeem van het rookkanaal be- en gegarandeerd weer volkomen vei- staat uit een gepatenteerde, zweven- lig te gebruiken. De doorstart van Welling Bouw Bre da en Sensus Wonen Oosterhout is definitief. De naam van Welling Bouw Breda verandert in Bouwbe drijf Wierikx en het bedrijf gaat ver der vanuit Breda. Sensus Wonen gaat onder dezelfde naam verder in Oosterhout. Na het faillissement hoopt het Bre- daase bedrijf samen met De Kok Bouwgroep bv. uit Breda/Bergen op Zoom een betere toekomst tege moet te gaan. De Kok, met een ves tiging in Goes, heeft deze doorstart mogelijk gemaakt, zodat de bedrij ven samen een grotere regio kun nen bedienen, van onderhoud en service aan gebouwen en woningen. Zij richen zich vooral op het verbete ren van energieprestaties in de wo ningen. Samen hebben de bedrijven meer dan 150 medewerkers en een om zet van 50 miljoen per jaar. Een deel van de werknemers van Welling Bouw is weer aan de slag. De werk zaamheden in Oosterhout, Breda en Werkendam zijn weer hervat. In Middelburg is een be gin gemaakt met deelplan zeven van Mortiere. Daar in worden nieuwe woning types. Er wordt naar ge streefd voor iedere leef tijdscategorie een geschik te woning te leveren. In Mortiere, een gezamen lijke ontwikkeling van AM en Heij- mans Vastgoed, komen in totaal cir ca 1.350 woningen. Uit statistieken blijkt dat een ruime meerderheid (circa 85 procent) van de bewoners uit Middelburg afkom stig is. Overige bewoners komen merendeels van buiten Zeeland naar Mortiere. Een klein aantal is af komstig uit andere delen van Zeeland. Deelplan zeven ligt tussen de Louis Armstrongstraat en de Jazzroute, in de na bijheid van de groene en waterrijke omgeving van het centrale park. De 19 woningen die nu nieuw in verkoop zijn gekomen, be staan uit tien rijwoningen, vier twee-onder-één-kapwoningen, twee seniorenwoningen en drie forse vrij staande woningen. De prijzen voor de woningen lopen uiteen van €179.900,- v.o.n. tot €535.000,- v.o.n.. Duurzaamheid is een inte graal onderdeel van het project.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 38