Zorgconcept 23 kpn Nieuwbouw Voorverkoop 'brugfestivals' Sas begonnen Ambassadeur-stad van de betere gastronomie Inventarisatie planten werkgroep 't Duumpje 'Koninklijke' blikken in vitrine bibliotheek donderdag 10 mei 2012 Een toekomstgericht zorgconcept, dat wil Stichting Ouderenzorg Kanaalzone in de woorden van directeur Bennie Saman bieden, niet alleen in De Elide, maar ook in het nieuwe 't Veriaet in Westdorpe en de (nog te vernieuwen) Redoute in Sas van Cent. Bouwvakkers zijn nog lang niet klaar op het terrein van De Blide. De oudbouw gaat na de zomervakantie tegen de vlak te, waarna de bouw kan beginnen van 48 zorgappartemen- ten (huur en verkoop) evenwijdig aan de Axelsestraat (links op de foto). Over zo'n anderhalfjaar moet dit klaar zijn. Wil Wijntjes, schoonmaakster. „Het is veel praktischer voor ons, met die gladde vloeren, en we hoeven niet meer steeds te bukken en te strek ken, omdat we voortaan werken met microvezel-doekjes." MEEST GELEZEN 1. Reimers-arrangement Snowbase 2. Rijverbod voor dodelijk ongeval 3. Provinciale boetes voor bedrijven STUUR UW TIPS NAAR redactie@pzc.nl Zet uw foto in een album op www.pzc.nl/foto .Hans Trommefien (65), bewoner. „Het is grote klasse, dat nieuwe ge bouw. Mijn broer en een vriend zijn alles aan het inrichten. Te groot is het niet, ik heb genoeg spullen Verhuizers aan het werk in één van de gangen van de nieuwbouw van De Blide. Van buiten mag de nieuw bouw eruit zien als een blokken doos, binnen is het op veel plekken één en al kleur. Elke verdieping heeft een eigen kleurschakering voor de herkenbaarheid. foto's Camile Schelstraete SAS VAN GENT - De voorverkoop voor de Sasse popfestivals Hol lands onder de Brug (vrijdag 15 juni) en Rock around the Bridge (zaterdag 16 juni) is begonnen. Kaarten voor Hollands onder de Brug (met onder anderen Peter Beense en Vinzzent) kosten een tientje in de voorverkoop. Kaarten voor Rock around the Bridge (met the Hickey Underworld en Daan als hoofdacts) doen 15 euro. Een combikaart voor beide festivals is voor 20 euro te koop. Kaarten aan de kassa zijn 5 euro duurder. Voor alle informatie: www.ratb.nl sluit je aan HULST Hulst staat op de Vlaamse gastrono mische kaart door de titel 'ambassa deur-stad van de betere gastrono mie' van comité de Tafel van de Zil veren Lepel, Het Hulster restaurant Napoleon kreeg al - als tweede Zeeuws-Vlaamse eethuis - de Zilve ren Lepel, een prijs voor restau rants met een goede prijs-kwaliteit verhouding en excellente service. DRAAIBRUG De plantenwerkgroep van 't Duum pje inventariseert vanavond het plantenbestand aan bermen, sloten en akkers in en om Draaibrug. Geïnteresseerden mogen meespeu- ren. Verzamelen om 19.30 uur op de parkeerplaats bij de inkom van Draaibrug, links van de weg. HULST In de vitrinekasten van de biblio theek Hulst zijn tijdens de ope ningsuren tot vrijdag 1 juni 'ko ninklijke' blikken te zien. Het gaat om een verzameling (koek)blikken met afbeeldingen van het Neder landse Koninklijk Huis. De blikken zijn vaak uitgegeven ter ere van een mijlpaal in het leven van een telg van Oranje-Nassau.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 71