Ova&dü'dn Hilbrand Bontekoe 36 familieberichten donderdag 10 mei 2012 I dlensenlinq.nl Tijdens haar leven zo weinig genomen en zoveel gegeven. Bedroefd, maar dankbaar voor alle liefde en goedheid die wij van haar mochten ontvangen, laten wij u weten, dat na een kort ziekbed in haar favoriete omgeving van Mahmutlar te Turkije geheel onverwacht is overleden, mijn innig geliefde vrouw, onze zeer dierbare moeder en allerliefste oma van de hele wereld Marijke Proos - de Pundert "Maria Philomena~ Kwadendamme, 6 februari 1950 t Mahmutlar (Turkije), 5 mei 2012 Heinkenszand: Leen Proos Etten-Leur: Nona en Michael Bakx-Proos Thymo Goes: Leonie en Daniël Rouw-Proos MaaikeMatt hijs, Lisanne Sleutelbloemstraat 57 4451TD Heinkenszand Er is gelegenheid om persoonlijk van Marijke afscheid te nemen op zaterdag 12 mei van 16.00 - 17.00 uur in uitvaartcentrum Peter Butler, Maalstede 1 a te Kapelle. De herinneringsceremonie zal plaatsvinden op dinsdag 15 mei om 13.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend verwachten wij u voor de condoleance vanaf 14.30 uur in restaurant Stelleplas, Stelleweg 5 te Heinkenszand. Marijke houdt van witte bloemen. Mocht u geen kaart hebben ontvangen wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Afscheid nemen is met dankbare handen weemoedig meedragen al wat waard is niët te vergeten... Bonhoeffer Verdrietig, maar met goede herinneringen, hebben wij plotseling afscheid moeten nemen van onze lieve, zorgzame dochter, zus, schoonzus en tante Marijke Proos - de Pundert Heinkenszand Waalwijk Oost-Souburg Kwadendamme Goes Goes Quinta do Conde (PT) Jolanda en Peter Neven en Nichten Moeder, mw. E.C. de Pundert - Maas Elly en Jan Frans en Majo Johan en Beppie Wim en Marja José en Willem Heinkenszand, 8 mei 2012 Zaterdagavond kregen wij het droevige bericht van het overlijden van onze schoonzus, nicht en tante Marijke Proos-de Pundert Onze gedachten gaan uit naar Leen, kinderen, kleinkinderen en de familie De Pundert Lia en Joop van Oosten Jenny en Kees Boogaard Neven en nichten Jan en Afke Proos Tante Bep Verdrietig, maar vol fijne herinneringen en dankbaar dat hij zo lang bij ons was, geven wij u kennis dat, na een kortstondig ziekbed, rustig van ons is heengegaan onze lieve vader en opa Hil sinds 28 juli 1988 weduwnaar van Wilhelmina Hendrika de Heer 7 januari 1931 18 mei 2012 Burgh-Haamstede, Arie en Mariëlle Jesse O Amber Oosterland, Eric en Colinda Lara Van den Abeelestraat 36 4307 BN Oosterland Zaterdag 12 mei is er van 10.30 tot 12.00 uur gelegenheid tot afscheid nemen op het woonadres. Maandag 14 mei zal er om 13.00 uur een samenkomst worden gehouden in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na de samenkomst is er gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen We staan niet altijd stil bij het woord "samen maar het is een groot gemis als "samenuitje leven is. Veel te vroeg is overleden onze vriend Hans Baaijens Piet en Leneke Ko én Elly We wensen Corry, Colette en de kinderen en verdere familie,alle sterkte toe. Geschokt bereikte ons het bericht dat is overleden onze oud- medewerker en collega Hans Baaijens Wij wensen Corry en de familie alle sterkte toe bij het verwerken van dit, wederom, grote verlies. Directie en medewerkers Boot Buteijn Nieuwdorp fan, bedankt voor de mooi tijd We zullen je missen Paul en Linda Peter en Ria Wijnand en Nellie Jessie en Peter Terneuzen, 10 mei 2012 Bedroefd namen we kennis van het overlijden van Jan David van de Velde Zoon van onze oud-directeur Jan van de Velde en broer van ons directielid Dick van de Velde. Wij wensen de familie alle kracht toe bij het dragen van dit verlies. Personeel en directie van Installatiebedrijf Van de Velde Yersèke B. V. Ontdaan namen wij kennis van het nog plotselinge overlijden van onze biljartvriend Hans Baaijens Seniorenbiljart Nieuwdorp Zo kort na het overlijden van onze vriend Sjacco is nu ook overleden zijn vader Hans Baaijens Wij wensen Corry, Colette, Rick, Emy en verdere familie heel veel sterkte met dit verlies. Maurits Corine, Leon Judith, Jaap, Dion, Patrick Maike, Hubert Monique en kinderen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 52