25% EXTRA korting op alles sport 133 Kadijk doceert op Badstrand Druk weekend voor atleten Tweet Babel wordt dure grap Ook 'Mannschaft' bezoekt Auschwitz Noord-Korea doet mee aan Paralympics Boudens tweede in landenwedstrijd Nieuw gokschandaal Italiaans voetbal KORTING op showroom 'r - keukens en showroom sanitair donderdag 10 mei 2012 MIDDELBURG - Met vijf Zeeuwse at- letiekevenementen op het pro gramma is het voor de atleten en organisaties een dol weekeinde. Vrijdagavond wordt in Middel burg voor de vierde keer de Griffi- oenloop gehouden. De start van de vijf en tien kilo meter is om 19.30 uur in de Mid delburgse wijk De Griffioen, bij het wijkgebouw. De kinderen star ten een kwartier eerder voor hun 1500 meter. Zaterdag gaat de Lo- gus De Hoop marathon in Hulst om 11.00 uur van start. In Goes staat zaterdag de tweede VZA-competitie op de baan op het programma. Op zondag is het om 12.00 uur dé beurt aan de B-junioren die in Zierikzee hun competitie afwer ken. Het atletiekweekend wordt afgesloten met de Meidoornloop in Nisse waar om 12.00 uur de wandelaars en de fietsers vertrek ken voor 7.5 en 25 kilometer. De kids komen aan bod voor 1500 meter om 14.30 uur en de atleten gaan om 15.00 uur van start bij de muziektent voor de 7.5 of 15 kilo meter. FRANKFURT - Je hart even luchten op Twitter kan een dure 'grap' zijn. Daar weet aanvaller Ryan Ba- bel van 1899 Hoffenheim inmid dels alles van. De voormalige Aja- cied moet een boete van 3000 eu ro betalen voor het beledigen van een scheidsrechter via het sociale netwerk. De tuchtcommissie van de Duitse voetbalbond legde de straf woensdag op. Babel werd zaterdag in de compe titiewedstrijd tegen Hertha BSC na zijn tweede gele kaart uit het veld gestuurd. „Ik weet het niet, ik denk dat de scheidsrechter drugs had gebruikt", twitterde de voormalige international nader hand bozig. Hij heeft de boete ge accepteerd. VLISSINGEN - Oud-topbeachvolleybalster Debora Kadijk gaf woensdagavond een clinic op het Badstrand van Vlis- singen. Er kwamen veel jongeren af op de training, die was georganiseerd door Beachvolleybalschool Vlissin- gen. Kadijk demonstreerde haar nieuwe trainingssys teem, het zogenoemde KBSS. De clinic vormde de af trap voor een reeks beachvolleybaltrainingen die elke woensdag tussen de mei- en de zomervakantie worden gehoudéh. foto Ruben Oreel BERLIJN Een afvaardiging van de Duitse voetbalploeg brengt kort voor de start van het EK een bezoek aan voormalig concentratiekamp Aus chwitz. Dat kondigde bondsvoorzit ter Wolfgang Niersbach woensdag aan. Ook het Nederlands elftal heeft een bezoek aan Auschwitz tij dens het toernooi op het program ma staan. Van zowel Duitsland als Nederland is nog onbekend wan neer het bezoek plaatsvindt. LONDEN Noord-Korea doet komende zomer mee aan de Paralympics in Lon den. Het communistische land heeft vorige week al een aantal atle ten op trainingskamp naar Peking gestuurd. Het gaat onder meer om sporten als tafeltennis, zwemmen en atletiek. Noord-Korea, wel vaker aanwezig bij zomer- en winterspe len, stuurde niet eerder een team naar de Paralympics. MIDDELBURG Janine Boudens heeft tijdens de in ternationale dressuurwedstrijd in Mannheim een zesde en zevende plaats behaald. Bondscoach Jeannette Wolffs gaf Boudens voor het eerst ook een plaats in het landenteam. Daarmee werd ze tweede achter Duitsland. In de eerste proef haalde Boudens een zesde plaats met 69.10 procent en een zevende plaats in de tweede proef met 67,89 procent. ROME De tuchtcommissie van de Italiaan se voetbalbond FIGC maakt zich op voor een reusachtig strafproces. Liefst 22 clubs en 52 spelers zijn mo gelijk betrokken bij het omvangrij ke gokschandaal dat het voetbal al geruime tijd in zijn greep heeft. Onder de clubs zijn Atalanta, Nov- ara en Siena. Ook Sampdoria, nu een club uit de Serie B, zit bij de verdachte clubs. Goes, Marconistraat 34, Telefoon 0113-246080 www.brugman.nl Keukens Badkamers - Tegels - Sanitair Alle filialen maandag 14 mei extra geopend! Donderdag en vrijdag geopend tot 21.00 uur. Brugman GL Jalio Eén van de keukens uit de greeploze collectie. Brugman actieprijs 7.995,- Brugman actieprijs 6.825,- Prijs zoals afgebeeld exclusief tegels. Brugman Caprera Deze badkamer staat in het teken van pure wellness.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 49