9 dagen Serland-Schotland Onvergetelijke vakantie op Hof van Saksen I Bungalow nl 56 donderdag 10 mei 2012 www.pzc.nl/webwinkel pyp categorie reizen rondreis Met bezoek aan bezoekerscentrum 100 jaar Titanic in Belfast le dag. Vertrek uit eigen regio via Calais per Shuttle naar Folkestone en vervolgens doorreis naar Coventry voor avond maal en overnachting. 2e dag. Na het ontbijt langs de noordkust van Wales naar Holyhead voor overtocht'per boot naar Dublin, diner en overnachting tussen Dublin en Belfast. 3e dag. Vandaag bezoeken we de voormalige scheepswerf in Belfast waar tussen 1909 en 1912 de Titanic is gebouwd en nu is omgetoverd tot bezoekerscentrum. Waar de Titanic ooit lag staat nu een aluminium paleis dat de bezoeker meeneemt op een facinerende reis langs negen galereien welke u de sfeer van weleer laten proeven hoe het schip door duizenden werd uitgewuifd voor zijn eerste en tevens laatste reis. Op grote wanden maar ook in een glazen ruimte onder de vloer zijn beelden geprojecteerd van de vondst van het wrak op 3800 meter diepte. Diner en overnachting omgeving Belfast. 4e dag. We nemen de boot om 07.30 uur naar Stanraer in Schotland. Via een bezoek aan Glasgow rijden we door de Trossacs naar ons standplaats hotel in Newtonmoore voor verblijf van 4 nachten. 5e dag. Vandaag brengen we een bezoek aan het Commando- memorial het Caledonian Kanaal en Fort William. Hierna terug naar Newtonmoore. 6e dag. Vandaag brengen we een bezoek aan het eiland Skye en Armadale Castle. 7e dag. Bezoek aan Lochness en Inverness. 8e dag. We verlaten Newtonmoore langs Glasgow rijden we naar Gretna Green voor lunchpauze en tevens bezoek aan het huwelijkscentrum, hierna doorreis naar Coventry voor diner en overnachting. 9e dag. Vandaag de thuisreis via Shuttle Folkestone naar Calais en vervolgens naar eigen regio. Vertrekdata: juni 24 - juli 13, augustus 3. Inlichtingen en boekingen: Maaskant Reizen, tel 0412-482828 of kijk op www.maaskant.nl met een toeslag van 165,- voor een 1-persoons kamers, waarbij het volgende is inbegrepen: Vervoer per comfort-class reiswagen volgens programma. Verzorging op basis van 8 maal diner, logies met ontbijt in goede middenklasse hotels. Entree bezoekerscentrum Belfast Titanic. Prijs voor dit arrangement bedraagt 750,- p.p. Boek snel deze scherpgeprijsde juni aanbiedingen van vakantiepark Hof van Saksen in het veelzijdige Drenthe en geniet van een heerlijke vakantie! Dat Nederland ook perfect is als vakantieland bewijst het sprookjes achtige Hof van Saksen dubbel en dwars. Dit luxueuze vakantiepark vindt u namelijk in het bosrijke Drenthe aan de rand van de Drentse Hondsrug. Vergeet dus zeker niet uw wandelschoenen mee te nemen voor een wandeltocht door de prachtige omgeving. Ook het park zelf is een lust voor het oog. Direct na aankomst op Hof van Saksen zal de smaakvolle vormgeving van het park met statige Saksische boerderijen u opvallen. Daarnaast is er aan faciliteiten geen gebrek. Wat dacht u van een Spa en Wellness en diverse restaurants waar de lekkerste gerechten worden geserveerd? Voor de kleintjes is er het grote speelparadijs Harrewar, een wildwaterbaan en worden er educatieve activiteiten georganiseerd. Uitstapjes Ga er na een heerlijk ontbijt in het restaurant Al Fresco lekker op uit. Ontdek bijvoorbeeld de indrukwekkende hunebedden in het dorpje Borger, ga shoppen in het knusse Assen of ga terug in de tijd in Museumdorp Orvelte. Bent u met kinderen een weekendje op stap? Dan mag een bezoek aan Dierenpark Emmen, Speelstad Oranje of Plopsa Indoor Coevorderi absoluut niet ontbreken. Door de ideale ligging van Hof van Saksen kunt u er ook gemakkelijk op uit trekken met de fiets die u op het park huurt. Laat u verrassen door de schitterende omgeving met bossen, beekjes en fantastische vergezichten. U ervaart op vakantiepark Hof van Saksen dus absoluut het ultieme vakantiegevoel! Accommodatie Verblijf in een 4- of 6-persoons boerderij die van alle gemakken is voorzien. Op de begane grond bevindt zich een gezellige woonkamer met gashaard en een complete keuken, inclusief vaatwasser en combimagnetron. In alle slaapkamers vindt u 21-persoonsbedden. De badkamer beschikt over een ligbad, douche, toilet en wastafel. Ook hebben alle boerderijen een eigen terras. Arrangement, 1 juni t/m 25 juni Adviesprijs* Lezersprijs* 4-persoons boerderij type 4A Weekend 569,- 279, Midweek 489,- 279, Week 939,- 499,- 6-persoons boerderij type 6A Weekend 619,- 329,- Midweek 539,- 329,- Week 1039,- 599,- Prijs per accommodatie. Incl. bedlinnen en opgemaakte bedden bij aankomst, energiekosten en eindschoonmaak, handdoekenpakket en toegangsbewijzen voor het zwembad en speelparadijs de Harrewar. Exclusief reserveringskosten 18,50 per boeking) en lokale heffingen. Optionele extra's: kinderbed incl. bedlinnen 7,50), kinderstoel 5,00), huisdiertoeslag 5,00 per huisdier per nacht). Profiteer nü van kortingen tot ruim 50% ....en we gaan er weer even tussenuit Meer informatie en boeken Ga naar onze webwinkel of bel naar BungalowSpecials.nl 0900-5183577 om het arrangement te reserveren. De aanbiedingen zijn geldig met aankomst 1 t/m 25 juni 2012. pzc.nl/webwinkel categorie reizen gezinsvakanties

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 36