SlruflfTMt colofon opa Hans Jacobus Koole 3 6 familieberichten woensdag 9 mei 2012 O dlensenlinq.nl ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Bij hen, Sjacco en Monique die hij zo miste. Tot ons groot verdriet is acht weken na het overlijden van onze zoon na een kort ziek zijn toch nog plotseling overleden mijn lieve man, schoonvader en opa Hans Baaijens Nieuwdorp, 6 mei 1950 Goes, 7 mei 2012 Corry Baaijens - van de Graaf Sjacco - in liefdevolle herinnering en Colette Rick, Emy Monique - in liefdevolle herinnering Lotje Onze dank gaat uit naar artsen en verpleging afdeling IC van het Admiraal De Ruyter Ziekenhuis te Goes. Prinses Beatrixstraat 20, 4455 AS Nieuwdorp We herdenken Hans op vrijdag 11 mei om 15.30 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de gedachtenis is er gelegenheid tot condoleren in verenigingsgebouw "Ammekore", Hertenweg 2 te Nieuwdorp. Mocht u voor Hans bloemen willen meenemen dan graag in het wit. Dag lieve We zullen je missen,... Geef jij een kus van ons aan papa Veel liefs, Rick en Emy Eerst Sjacco nu Hans... Sprakeloos. Intens verdrietig zijn we door het overlijden van Hans Baaijens Schoonvader van onze dochter Colette, opa van onze kleinkinderen Rick en Emy. Wij bewaren fijne herinneringen aan hem. Wij wensen Corry en de familie alle sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Bram en Hanneke Dronkers Woorden schieten tekort bij het overlijden van onze zwager en oom Hans Baaijens Kattendijke: Deny Willy Verdonk Dennis, Igora, Django Jurgen, Samantha, Esmee, Lisa Patricia, Alican, Dilara Wij wensen Corry, Colette, Rick, Emy en familie veel sterkte met dit grote verlies. Een laatste groet aan onze neef Hans Baaijens neven en nichten Lieve Hans Goede reis naar je twee sterren. Susanne, Rudy Mees, Loor en Faas Opgewekt en zorgzaam, nooit vragend, nimmer klagend, altijd stil dragend, moedig ging je door, steeds weer, tot op 't laatste moment, 't wilde niet meer. Omringd door haar dierbaren is in alle rust ingeslapen mijn liefhebbende vrouw, onze zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Maria Allegonda Vos-de Buck Rie echtgenote van Jan Vos in de leeftijd van 80 jaar. Jan Vos Jan en Elly Vos Martin en Renate Arjan Ilona Rob in liefdevolle herinnering) en Olga Vos Elmer en Daphne Lieke en Rocco 7 mei 2012 Paul Krugerstraat 2, flat 13 4381WB Vlissingen Er is gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen van Rie op vrijdag 11 mei 2012 van 10.45 tot 1115 uur in het uitvaartcentrum Overtoom-Groen, van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De afscheidsbijeenkomst wordt aansluitend gehouden om 12.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Hierna kunt u de familie condoleren in de condoleance ruimte van het crematorium. Ook indien u geen rouwkaart heeft ontvangen bent u van harte welkom. Onze dank gaat uit naar dr. v Russen Groen en alle verpleegkundigen voor de liefdevolle verzorging. Vlissingen: S. Wisse-de Buck Ineke en Gert Heden bereikte ons het bericht dat is overleden ons oud lid Ko Pleijte Vele jaren was hij een gewaardeerd ringoppasser en drijf veer van onze vereniging. Wij wensen Ria en kinderen veel sterkte toe. Bestuur en leden van de Grijpskerkse Ringlijders Vereniging Grijpskerke, 07 mei 2012 Algemene en enige kennisgeving Op 1 mei 2012 is op 92-jarige leeftijd overleden Familie Zwemer De begrafenis heeft inmiddels plaatsgevonden in Middelburg. Verdrietig maar met respect hoe zij met haar ziek zijn is omgegaan, heb ik afscheid genomen van mijn zus Riet Vos-de Buck Onze harte Cijfe dan ff! 'Voor heeCveef ètijfen van medeCeven en èetrofjjenheid, na het overCijden van (Dirf^Vos AC deze vriendschap en aandacht mafen het afscheid voor ons extra waardevol 94iddeC6urg, mei 2012 94. Vos-Aarnoutse Kinderen en [Ceinfinderen Het heeft ons goed gedaan zoveel blijken van medeleven en' deelneming te ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden van onze innig geliefde moeder en trouwe, liefdevolle oma Maria Cornelia Jobse-Manneke Mies Bij alle verdriet en rouw was het ons tot steun dat zövelen met ons meevoelden en ons hun deelneming betuigden. Wij zeggen u hiervoor allen hartelijk dank. Kinderen en kleinkinderen Yerseke, mei 2012 Een hand, een woord, een kaart, een geb;far deed zo goed na het overlijden van Jidriana 'Janctte Corré - van Weefde Hiervoor onze oprechte dank. Familie Corré Vlissingen. mei 2012 ERZORGING Peter Butler Voor een persoonlijke, begeleiding bij uitvaart Rouwcentrum: Maalstede 1a Kapelle Peter Butler v.o.f. Benomstraat 3 4421 DN Kapelle tel. (0113) 340 381 fax (0113) 340 524 www.peterbutler.nl email: pabutler@zeelandnet.nl :amiiseteri£hf;B8i Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v.'telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 36