Ovs/lsds/i Jan David van de Velde (J) ITlensenlinq.nl woensdag 9 mei 2012 familieberichten 135 Vaste rots van mijn behoud Toen God zag dat de weg te lang de berg te hoog en 't ademen te zwaar werd legde hij zijn arm om me heen en zei: "het is goed zo" Intens verdrietig, maar toch dankbaar voor de nog gekregen tijd en dat verder lijden hem is bespaard, geven wij u kennis van het overlijdèn van mijn lieve zorgzame man en onze papa echtgenoot van Marjan Moerland in de leeftijd van 52 jaar. "Ik hef mijn ogen op naar de bergen, vanwaar mijn hulp komen zal" Psalm 121:1 Tot onze diepe droefheid heeft de HEERE opnieuw een zeer geliefde en zorgzame zoon, broer en oom van onze zijde weggenomen Jan van de Velde echtgenoot van Marjan Moerland Yerseke, 12 april 1960 Terneuzen, 7 mei 2012 Marjan van de Velde-Moerland Anne Eva Visartpolderdijk 3 4541 EE Sluiskil Samen hébben we zoveel meegemaakt Samen waren we zo sterk 'Samen waren we één Nu ben jij mij voorgegaan en nu wordt samen: alleen Jan is thuis op zijn zo geliefde plek, we willen deze dagen graag alleen met hem doorbrengen. De rouwdienst, waarvoor wij u uitnodigen, wordt gehouden op vrijdag 11 mei om 12.00 uur in de Goede Herderkerk, Koninginnelaan 4, Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Molenlaan te Yerseke. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in het verenigingsgebouw, Molenlaan la, Yerseke. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Vol bewondering zien wij terug op de moedige wijze waarop hij zijn ziekte heeft gedragen. Sterke de Heere, Marjan, Anne en Eva en ons in dit zo smartelijke verlies. Jan en Lina van Velde-Nijssen Dennis in liefdevolle herinnering Mar greet en Jan-Kees Dick en Heieen Lianne en Kees Liesbeth en Patrick Neven en nichten Geen bezoek aan huis. Steeweg 56 4401 AR Yerseke Jan Altijd zo sterk en positief We zullen je missen. Yerseke: Vader en Moeder Moerland in liefdevolle herinnering Clion-sur-Indre: Leny en Cor en kinderen Krabbendijke: Yerseke: Corry in liefdevolle herinnering Jelle en Anneleen en kinderen Teun en Paula en kinderen 7 mei 2012 Met ontsteltenis hebben wij het bericht ontvangen dat de HEERE uit onze familiekring heeft weggenomen, na een ernstige ziekte, onze geliefde neef Jan David van de Velde Op de leeftijd van 52 jaar. De HEERE sterke bijzonder Marjan, Anne en Eva, maar ook onze broer en schoonzus, die voor de tweede maal zich een zoon zagen ontvallen. Hij heilige deze ernstige roepstem aan ons aller hart tot Zijn Eer en onze zaligheid. En roep Mij aan in de dag der benauwdheid; Ik zal er u uithelpen, en gij zult Mij eren. Psalm 50 vers 15 Spijkenisse: Yerseke: Wemeldinge: Leerdam: Kruiningen: Sluiskil, 7 mei 2012 A.J. van de Velde S.J. van de Velde-Scheele N.J. de Koeijer-van de Velde D.C. de Koeijer J. van de Velde J.R. van de Velde-Bustraan J.C. van Schothorst-van de Velde H.J. van Schothorst D.J. van de Velde M. van de Velde-Minnaard (achter-) achterneven en -nichten Tot onze diepe droefheid hebben wij het bericht ontvangen van het overlijden van onze geliefde neef Jan David van de Velde Onze wens en bede is dat de Heere Marjan, Anne en Eva maar ook Jan, Lina en verdere familie zal willen sterken en ondersteunen in dit smartelijke verlies. Yerseke: D.J. Nijssen in herinnering M.C. Nijssen-Ridderhof Ridderkerk: J.D. Nijssen in herinnering M.C. Nijssen-Dieleman Middelburg: A.J. Houterman-Nijssen F. Houterman neven en nichten Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Jan van de Velde lid van het team jeugdpolitie van Politie Zeeland Wij zullen ons Jan blijven herinneren als een gedreven en trots politieman. Wij wensen de familie heel veel kracht toe bij het dragen van dit verlies. Namens het regionaal college van Politie Zeeland: J.A.H. Lonink, plaatsvervangend korpsbeheerder Mr. G.M. Munnichs, hoofdofficier van justitie A.M. Demmers - van der Geest, korpschef Politie Zeeland WÊÊÊÊMMêèÊMWÊËÊÊÊÈÊÉÈÈ&ÊÊÊ Verdrietig zijn wij vanwege het overlijden van onze lieve >m -v' Jan van de Velde Wij hopen dat Opa en Oma, Tante Marjan, Anne en Eva de kracht mogen krijgen om dit zware verlies te dragen. Kees en Lilian Marilyn en Dinant Dan Emma Jurian Carmen Annelyn en Sjacko Jesse Melissa Maik Romy Lindsey Jens 7 mei 2012 Wij zijn diep getroffen door het overlijden van onze collega Jan van de Velde brigadier van Politie Zeeland Wij wensen zijn familie alle kracht toe om dit grote verlies te verwerken. Namens alle medewerkers van Politie Zeeland: A.M. Demmers - van der Geest Op maandag 7 mei 2012 is veel te vroeg overleden onze gewaardeerde collega Jan van de Velde brigadier van Politie Zeeland Onze gedachten gaan uit naar zijn familie. Namens de ondernemingsraad van Politie Zeeland: E.J.C. ten Voorden, voorzitter F. van der Werf, secretaris

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 35