27 Nu een Bel-SMS-Web abonnement incl. IOOOMB voor 25.- /mnd Tijdelijke krachten bij afslankende provincie 1m 1 kpn Zanger Gers Pardoel Meepraten over seksuele diversiteit ■z kprt winkel kpn.com woensdag 9 mei 2012 Mijn doel is altijd geweest, zo veel mogelijk mensen te laten geniet van mijn liedjes. Dat lukt nu." Gers Pardoel: „Ik heb er jarenlang knoerthard voor gewerkt. Dit succes als beloning is geweldig." slaap ik in een hotel. Soms nog ge- ik vind het helemaal geen pro- geven. „Als je zo graag door wilt woon thuis of bij mijn vriendin, bleem." Gers is de laatste jaren na- breken met je muziek, dan heeft Dat is veranderd inderdaad, maar melijk wel gewend om wat op te dat een prijs: niet meer elke avond uitgaan bijvoorbeeld." Saai dus? „Nee joh, helemaal niet. Ik krijg enorm veel energie van al dat op- Racoon voor Jayden Gers Pardoel is een van de arties ten die zondag op de Grote Markt in Goes meedoen aan 'Racoon and friends for Jayden'. Behalve Racoon en Gers Pardoel treden Jurk!, de 3JS en Danny Vera op. De Grote Markt gaat zondag om 17.30 uur open. Het tijdschema: 18.15 uur: Danny Vera, 19.15 uur: Jurk!, 20.05 uur; 3JS, 21.15 uur: Gers Pardoel, 22.05 uur: Racoon. De opbrengst van het benefietcon cert is bestemd voor de Stichting Jayden, die zich inzet voor het be strijden van neuroblastoomkanker. Het concert is volledig uitver kocht. Er worden ruim 6000 men sen op de Grote Markt verwacht. treden. Mijn doel is altijd geweest dat zoveel mogelijk mensen mijn muziek horen, en dat lukt nu. Dan ga je dat toch niet verprutsen, om dat je andere dingen belangrijker vindt?" Gers laat zich niet zo snel van zijn stuk brengen. Enorme pie ken kunnen de voorbode zijn voor enorme dalen. Hij piekert er niet over zich daarover druk te maken. Hij werkt aan een nieuwe plaat. „Die moet ik goed vinden. Als dat goed zit, dan kan me niet zoveel gebeuren. Als hij even héél eerlijk is, zijn de fans misschien wel de grootste ver andering in zijn leven, in de pretti ge zin dan. „Mensen in de zaal zin gen mijn liedjes woord voor woord mee. Een mooier compli ment kan ik niet krijgen." GOES - Jongeren die willen meepra ten over seksuele voorkeuren of identiteit, kunnen woensdag 23 mei meedoen aan een groepsinter view. Wat daar gezegd wordt - strikt anoniem - wordt gebruikt om de hulp te verbeteren aan jon geren die lesbisch, homoseksueel, bi of transgender zijn. Het inter view wordt georganiseerd door het Anti Discriminatie Bureau Zee land, dat samen met de Zeeuwse gemeenten en het COC betere on dersteuning wil bieden aan jonge ren die worstelen met hun seksu ele gevoelens. Informatie: L. Ernst van ADB Zeeland: l.ernst@adb- zeeland.nl. De bijeenkomst is bij het ADB Zeeland, Stationspark 29c in Goes, en begint om 19 uur. Bijvoorbeeld met de gratis Sony Xperia S 450 mta/sms 1000 MB 3 maanden zorgetoós wennen aan MB's A3 S® ga»®' ®- 13® Sc "1 pa «f' MIDDELBURG - De provincie Zee land wil per 1 januari volgend jaar afscheid nemen van 160 ambtena ren van 57 jaar en ouder. Niette min moeten in de tussentijd twee medewerkers worden ingeleend voor een bedrag van 125.000 euro. Het gaat om tijdelijke krachten op de afdeling handhaving natuur en milieu. Door langdurige ziekte en afwezigheid door zwangerschap zijn daar gaten gevallen bij het toe zicht binnen de cluster industrie en metingen en binnen de cluster natuur, afval en water. In het eer ste geval gaat het om een deel van het toezicht op zogenaamde risico- bedrijven. Het gebrek aan mede werkers leidt ertoe dat geplande in specties niet konden worden uitge voerd. De tweede tijdelijke mede werker is nodig voor een deel van het toezicht op zwembaden en af- valverwerkende bedrijven. Als dat toezicht niet regelmatig gebeurt, kan dat risico's voor gebruikers of milieuschade opleveren. Gedeputeerde George van Heukel- om (personeel, SGP) wijst erop dat de handhavingtaken door spe cialisten worden uitgevoerd. „Je kunt er niet zo maar iemand van een andere afdeling op zetten. Er zit niets anders op dan voorlopig goed opgeleide ervaren krachten in te huren." De eerste schriftelijke vragen van de oppositie over deze manoeuvre zijn al weer binnen. Johan Robe sin van de PvZ vreest dat de pro vincie te hard van stapel loopt met de 57+ regeling. Hij is benieuwd hoe de inhuur zich verhoudt tot de beoogde bezuinigingen. i-Web abonnement de eerste 8 maanden voor 25,- /mnd. reguliere abonnementskosten of pas je je abonnement aan. sluit je aan

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 27