zeeland 119 mm Jan Heezen en Leontien Hooij in Galerie De Kaai Zorgcafé over eten en drinken met Everse Duurzaamheidsmarkt in voormalige garage dinsdag 8 mei 2012 Liesbeth de Koning (links) en Ilse Ars-Witmer, vriendinnen in zaken. foto Ronald den Dekker ifelinéksgararilie én 1 jaar Extra Garantie. Vanatpnjs 8590.- is Inüusiet.ê :1.300,-introduclie inrtiilprêrtile. Déze actie Is geldig t/m 13 met 2012, - Vraag naar de voorwaarden. 'Bron: Jato Dynamics. Gebaseerd op de voiumegerelaleerde gemiddelde C0,-uitstoot (g/km) van de best verkochte Europese automerken in 2011 Let op! Geld lenen kost geld www.automondo.nl' GOES - De tentoonstelling van Jan Heezen en Leontien Hooij in Gale rie De Kaai opent vrijdag 11 mei. In De Kaai werken en exposeren kunstenaars met een verstandelij ke beperking. De tentoonstelling, die tot augustus loopt, omvat bij zondere landschappen en heeft de naam Zout+Zoet+Steen+Lucht meegekregen. Jan Heezen schil dert in zijn landschappen ook doorkijkjes naar het heelal en Leontien haalt haar inspiratie uit de grens tussen land en zee. Beide kunstenaars maken kleurrijk, dro merig werk. De Kaai is van maan dag tot en met vrijdag open van 9 tot 16 uur. WISSENKERKE De voormalige garage, De Moor in de Voorstraat in Wissenkerke is voortaan elke eerste dinsdagavond van de maand tussen 19.00 tot 21.00 uur opengesteld als informa tie- en expositieruimte over duur zaam wonen. Manieren om de gas- relcening te temperen, elektriciteits verbruik te minimaliseren en het woonklimaat in huis te optimalise ren worden toegelicht door leve ranciers. Vanuit de gemeente wor den subsidieregelingen uitgelegd. Chefkok Hans Everse van zorgcen trum Cleijenborgh in Colijnsplaat is spreker vandaag bij het Zorgcafé in Amaliahof in Wissenkerke. Het thema van het zorgcafé is eten en drinken. Everse vertelt over voe ding voor ouderen, het belang van maaltijden en over koken voor veel verschillende monden. Het zorgca fé is een initiatief van het Steun punt Vrijwilligerswerk en Mantel zorg op Noord-Beveland en is vrij toegankelijk. Aanvang is 19.30 uur. Iedere dag om 19.00 uur het PZC videojournaal www.pzc.nl DE NIEUWE PANDA TIJDELIJK V.A. €8.990 WISSENKERKE Gem. brandstofverbruik: 4,51/100 km (1 op 22,2) CO?: 99 g/km. Fiat, De laagst» gemiddeld» C02-uitstoot van Europa/

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 49