Prijsklasse Klanten Je moeder uitleggen wat een app is. Maar dan supervoordelig. s zeeland j21 Sponsorloop voor 'jarige' BAS stichting Nieuw bedrijf focust op bezettingsgraad Lange teugellessen met Shetlanders Kinderboerderij Terneuzen wapent zich met camera's tegen criminelen Werkt in je voordeel osoovoz Cursussen yoga gaan weer beginnen dinsdag 8 mei 2012 Qua prijs zijn er mobiele bungalows te koop tussen grofweg 10.000 en De klanten van de stacaravanmakelaar hebben één ding gemeen. „Ze genie- 150.000 euro. De vraag naar meer comfort neemt toe, constateert jan ten van Zeeland. Vaak hebben ze ook een historie met Zeeland; zijn hier Deurloo. „Maar het belangrijkste is toch het plekje. Dat moet voldoen." vroeger op vakantie geweest". Zie ook:www.stacaravanmakelaar.nl BURGH-HAAMSTEDE Colinda Kort en Jan Deurloo voor een chalet op Alles Wisselt in Ellemeet. foto Dirk-Jan Cjeltema Nescio Midavaine is onlangs ge start met het nieuwe bedrijf Vast- goedbeheer Zeeland. Deze onderne ming richt zich op het verbeteren van de bezettingsgraad van vakan tiewoningen op Schouwen-Duive- land. Midavaine (24) is onlangs af gestudeerd aan de TU Eindhoven. Meer info www.nesciomidavaine.nl B.URGH-HAAMSTEDE Het Paardenhotel in Burgh-Haam- stede start 11 mei met een serie lan ge teugellessen met Shetlanders. Cursisten kunnen kiezen of ze een half uur of drie kwartier les vol gen. Sabine van Eijkeren-geeft de lessen. De organisatie is in handen van de gebruikerscommissie NSPS afdeling Zeeland. door Esme Soesman ZIERIKZEE - Precies een jaar na op richting wordt woensdag op sport park Den Hogen Blok in Zierikzee een sponsorloop gehouden voor de BAS stichting. Deze stichting is opgericht om geld in te zamelen voor onderzoek naar juveniele dermatomyositis; een chronische ontstekingsziekte waaraan Zierikzeeënaar Bas van den Ouden uit Zierikzee in 2010 op 9-jarige leeftijd overleed. In het afgelopen jaar heeft de stich ting rond de 21.000 euro ingeza meld, blikt moeder Annita van den Ouden terug. Dat geld wordt, in overleg met Bas' arts, Annet van Royen van het Wilhelmina Kinderziekenhuis in Utrecht, aan specifiek laboratoriumonderzoek besteed. Nog steeds is elke cent welkom. Vooral ook omdat met geld vaak weer meer geld kan wor den gegenereerd. De sponsorloop op het terrein van MZC is deels bedoeld om geld in te zamelen. Maar ook naamsbe kendheid en het vinden van dona teurs speelt een rol. „Vorig jaar was de sponsorloop best een suc ces." De sportieve activiteit begint woensdag om 18.45 uur. Er wordt ongeveer drie kwartier gelopen. www.debasstichting.nl mmmmmmmmmmSmmmmSm TERNEUZEN - De kinderboerderij in Terneuzen is maandag uitgerust met bewakingscamera's. De mede werkers yan de boerderij hopen dat de camera's bijdragen aan het einde van een reeks vernielingen en inbraken. De afgelopen maan den werden er in de nachtelijke uren ruiten ingegooid, koperen bliksemafleiders gestolen en konij nen losgelaten. Dat is op zich al vervelend, maar de effecten op de verstandelijk gehandicapte mede werkers maakten alles nog gecom pliceerder: sommige cliënten wa ren door de inbraken dagenlang van slag. De berichtgeving over de ze malversaties zette een aantal be drijven en andere sympathisanten aan tot actie. Een bedrijf plaatste de cameras' en ouderen uit een zorgcentrum halen geld op. telfort.nl Telfort winkel Marianne van den Haak start van daag weer met twee nieuwe yoga- cursussen. De zwangerschapsyoga bestaat uit twaalf delen en is elke dinsdagavond in het dorpshuis van Noordgouwe. Ook start Van den Haak met lessen Druyoga, deze se rie bestaat uit acht bijeenkomsten. Meer informatie en opgave: www.atmar.nl NOORDGOUWE

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 45