0\iBf iadan Lena Janse - van Nieuwenhuijzen Lena Janse-van Nieuwenhuijzen JohcurvVerboonv JoNcwwi&y - kgai Lieve, lieve Karin, 28 familieberichten dinsdag 8 mei 2012 Tot het laatst meelevend Bedroefd maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, grootmoeder en overgrootmoeder sinds 30 mei 2009 weduwe van Benjamin Comelis Janse Oostkapelle, 9 oktober 1919 Benthuizen: Alblasserdam: t Veere 6 mei 2012 Dries Janse Aija Janse-van Paassen Heieen en Nathan Peter en Chantal Nova, Vigo Matty Spruijt-Janse Wout Spruijt Ewout en Winanda Jurre, Benthe Arjan en Maspha Mara Dianne en Felipe Anton Janse Huigje Janse-Geluk Suzanne en Jeroen Joyce en Jeroen Nora, Hugo Han Janse Lonny Janse-Busé Mariëlle en Joan Ryan, Yannick Alwin Middelburg: Jolijn Fransz-Janse Luud Fransz Mirthe. en Jori Rens Correspondentieadres Lutulistraat 16 4336 LH Middelburg De afscheidsdienst, welke geleid zal worden door Dhr. J.J.L. Soeting, wordt gehouden op vrijdag 11 mei a.s. om 13.00 uur in de kerk van de Protestantse gemeente te Kleverskerke. Aansluitend zal om 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats bij de kerk. Na afloop is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren. Zoetermeer: Amemuiden: Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze tante Oostburg Middelburg Rutten Nagele Breda familie M.F. Quaak familie P.A. Janse familie J.P. de Groene familie J.A. Janse familie L. Zwager Toch nog onverwacht is, na een periode waarin zijn gezondheid langzaam minder werd, overleden mijn lieve man, onze dierbare vader, opa en overopa Abraham Coppoolse Serooskerke (W.8 januari 1930 Kapelle, 2 mei 2012 We zullen hem heel erg missen. Kapelle: A.C.A. Coppoolse-Herrebout Wemeldinge: Annemarie en Jan Vleugel-Coppoolse Carolien en Jaco Simon Marjolein en Nico Sander Wemeldinge: Marian'en Johan Mieras-Coppoolse Hoofdplaat: Martin en Nienke Coppoolse-Thierens Oude Bosstraat 28,4421 AS Naar zijn wens hebben we hem in besloten kring begraven. Intens verdrietig over de grote leegte die hij achter laat, maar dankbaar voor de liefde en zorg waannee hij ons altijd heeft omringd, delen wij u mede dat toch nog onverwacht is heengegaan mijn lieve man, onze lieve vader, schoonvader en opa Johannes Arie Sinke Hannes Kruiningen, 9 augustus 1930 Goes, 6 mei 2012 Kruiningen: Nel Sinke-Karman Ossendrecht: Elly en Wemer Jansen-Sinke Kim en Roger Anouk en Martijn 's-Heer Hendrikskinderen: Jacquelien en Cees van Iwaarden-Sinke Sjoerd Jeroen Eva Hoofdstraat 65, 4416 AC Kruiningen Er is gelegenheid om afscheid te nemen van Hannes op donderdag 10 mei van 19.30 tot 20.00 uur in rouw- centrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 (naast de alg. begraafplaats) te Goes. De afscheidsdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal gehouden worden op vrijdag 11 mei om 10.30 uur in de Johanneskerk, Burg. Elenbaasstraat 4 te Kruiningen. Aansluitend zal omstreeks 11.30 uur de begrafenis plaats vinden op de algemene begraafplaats te Kruiningen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het verenigingsgebouw, Hansweertsestraatweg 1 te Kruiningen. Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het heengaan van onze zwager en oom Johannes*Arie Sinke Yerseke: Thijs Beneden Koos Beneden-Karman Goes: Anton Karman, in herinnering Ineke Karman-Legerstee Yerseke: Elias Karman Yerseke: Piet van Oost Sjaan van Oost-Karman Neven en nichten assays tnasKeimjssi? Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze zeer gewaardeerde collega Johan Geuze Ruim 33 jaar reed Johan voor ons bedrijf als internationaal chauffeur. Zijn kortstondige ziekbed van slechts enkele maanden is amper te bevatten. Wij herinneren Johan als een loyale en sympathieke collega, en die naast zijn gezin, leefde voor zijn werk en ons bedrijf. Wij wensen zijn familie alle sterkte toe met dit grote verlies. Familie Meeus, Directie en medewerkers Meeus Transport BV - Bergen op Zoom Heden ontvingen wij het droevige bericht dat op 5 mei jl. na een langdurige ziekte is overleden Bert Sondak Onze gewaardeerde oud-werknemer Bert is van 1977 t/m 2009 bij ons in dienst geweest. Wij wensen Thijs en familie via deze weg veel sterkte met dit verlies. Directie en collega's ONTOPB.V. Mensenlinq.nl Je was een rots in de branding en koerste recht door zee. Je trotseerde storm en golven alleen... je had de wind niet mee. Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het overlijden van onze vader en trotse opa in de leeftijd van 77 jaar. Rob en Tho Monique en Martin Mike, Mitch Adrie Goes, 5 mei 2012 Correspondentieadres: Scheldestraat 71 4382 LX Vlissingen Onze vader ligt opgebaard in het uitvaartcentrum van Monuta, Fluitekruidstraat 8 te Goes, waar u de gelegenheid krijgt om afscheid van hem te nemen op donderdag 10 mei van 13.00 uur tot 13.30 uur. Aansluitend zal in de aula van het uitvaartcentrum de dienst beginnen, omstreeks 13.45 uur. Na de dienst gaan wij hem begeleiden naar zijn laatste rustplaats op de algemene begraafplaats, Geldeloozepad 30 te Goes* Schriftelijk condoleren in het uitvaartcentrum en persoonlijk na de begrafenis in de aula van de begraafplaats. Door het overlijden van de Oud Eigenaar van Slagerij Verboom te Vlissingen, is de slagerij donderdag de gehele dag gesloten. Rust zacht meneer Verboom Veel sterkte gewenst aan familie en nabestaanden Personeel Slagerij Verboom Vlissingen Je liefde, je warmte, je geloof in het leven, je lieve lach Je moed, je kracht, zo sterk, je hebt alles gegeven. We gaan je missen, steeds meer, elke dag Herman, Dorrit, Simone, Mette

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 36