m Colofon C? A if§) i/oor betpotbo re kwalitiit Monuta II19nsenlinq.nl Louwerens Poppe Maria Johanna Coppoolse - van Rooijen Suzanna Davidse-Collin P.M. Burgs - Remijn Willy Rijnberg-Deurloo affllllffeerichtéik MAREA Uitvaarfbegeleiding Warm, informeel s, en laagdrempelig. Wij geven u alle ruimte om uw eigen wensen te bespreken. Wij denken graag met u mee. artverzorgn zaterdag 5 mei 2012 familieberichten 141 Wij willen u met deze advertentie onze hartelijke dank betuigen voor de vele blijken van medeleven na het overlijden van mijn innig geliefde man en onze zeer geliefde, zorgzame vader, opa en overopa De vele bezoekjes, telefoontjes, kaarten, uw aanwezigheid tijdens de rouwdienst en de begrafenis hebben ons laten zien welke plaats onze man en vader in uw midden mocht hebben. Dit heeft ons zeer goed gedaan. Ook de vele gebeden zijn ons tot steun. Hartelijk dank daarvoor. Aagtekerke: Lunteren: Borssele: Goes: Aagtekerke, mei 2012 W. Poppe-Maljaars Familie E.Top-Poppe Familie J.C. Butijn-Poppe Familie W.P. Poppe-Vogel Voor de vele blijken van belangstelling en het medeleven dat we van u mochten ontvangen na het overlijden en bij de begrafenis van mijn lieve zorgzame man, onze lieve vader, opa en 'ouwe' opa Willem Braam betuigen wij u onze welgemeende dank. Jo Braam Wisse Nelly en Ger Ineke kleinkinderen en achterkleinkind Goes, mei 2012 "De gedachtenis van de rechtvaardige zal tot zegening zijn", Spreuken 10:7 Na het heengaan van Christien de Priester hebben wij heel veel medeleven ontvangen. Daarvoor zeggen wij u hartelijk dank. Uit het hele land kwamen er hartelijke en persoonlijke reacties, waaruit ook bleek voor hoevelen zij tot zegen is geweest, zowel door haar eigen medeleven met anderen als door haar gedichten. Dit alles ervaren wij als een kostbare erfenis die zij ons heeft nagelaten. SOLI DEO GLORIA Familie Van Oostende-de Priester Familie Schot-de Priester Familie Huijsing-de Priester Middelburg, mei 2012. Voor de hartverwarmende belangstelling, de bloemen, de vele kaarten, telefoontjes en bezoeken tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Riet willen wij u hartelijk bedanken. Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren dat zij bij velen zo geliefd was. Riettjop'poolse - i en kleinkinderen Goes, mei 2012 Voor uw belangstellingen medeleven, zowel persoonlijk als schriftelijk, ons betoond na het onverwachts overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma zeggen wij u hartelijk dank. Het heeft ons goed gedaan dat zo velen met ons hebben meegeleefd. Walter Walter en Henny Glenny Marina Middelburg, mei 2012 Voor de vele blijken van medeleven tijdens haar ziekte en na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder, vriendin, oma en groot-oma (Nelly) willen wij u bedanken, voor alle kaarten, bloemen en/of uw aanwezigheid bij de afscheidsbijeenkomst. Het is voor ons een grote troost te weten hoe geliefd zij was. Met haar in ons hart gaan we verder. Namens allen: M.L. Burgs Goes, mei 2012 In plaats van kaarten 't is zo-as 't is 't za nooit mi zo iveze zo-as 't was Voor uw blijk van belangstelling en medeleven aan ons betoond, de afgelopen periode en na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve mama, oma en overgrootoma betuigen wij u langs deze weg onze welgemeende dank. In het bijzonder Arie-Jaap Arensman van Arensman Uitvaartverzorging voor de correcte verzorging voor, tijdens en na de crematie. Mede namens de kinderen en kleinkinderen, Kees Rijnberg Burgh-Haamstede, mei 2012 Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Wij willen iedereen heel hartelijk bedanken die ons geholpen heeft toen op Koninginnedag onze baby in het water viel op de vrijmarkt bij de Oostwal in Goes. Vooral de man die direct in hef water stapte om onze baby uit het water te halen. Gelukkig heeft onze baby er niets aan overgehouden. Hartelijke groet, Fam. Boogaard "Omdat ieder mens Marianne van de Graaf een liefdevol afscheid verdient... ff Voorbespreking - Begeleiding na overlijden - Nazorg 24 uur per dag bereikbaar Majoorwerf 5, 4374 CA Zoutelande. 06 - 407 86 513 - Internet: www.marea-uitvaart.nl Uitvaartverzorging Janneke den Besten Ditsy den Besten Dag nacht bereikbaar Londensekaai 9, Middelburg Tel: 0118 - 62 33 59 UITVAARTZORG DE VLIEGER Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl Monuta Goes en Monuia De Voorzorg. We zijn 24 uur per dag bereikbaar op 0113-21 63 63 en 0118-41 27 60. Ook als u niet bij ons verzekerd bent. U kunt ons bezoeken aan de Fluitekruidstraat 8 te Goes of aan de Industrieweg 20 te Vlissingen. Kijk ook op www.monuta.nl. De steun bij iedere uitvaart. De beste service van Nederland. Bezoek onze bekroonde mm Dillenburglaan 63, Goes 0113-216815 www.uitvaart.vg info@uitvaartdevlieger.nl www.uitvaartdevlieger.nl Schouwen-Duiveland Wilgenstraat 12 4307 DA Oosterland 0111 402 000 (dag en nacht bereikbaar)

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 89