de emotie... 'CO familieberichten #9HHRK Wat blijft is Dmkü2iw£m£ Peter van Hecke Paulina Dina Cardon - van der Straate AO familieberichten zaterdag 5 mei 2012 Illens0nlinci.nl p- familiebericht tenor» line, ril Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant Wij danken iedereen voor de mooie woorden, de prachtige bloemen en de fijne brieven en kaarten die wij hebben ontvangen na het overlijden van pa, Uw betrokkenheid verzacht ons verdriet en sterkt ons om verder te gaan. Anneke, kinderen en kleinkinderen Sluiskil, mei 2012 Het gemis zal altijd blijven, maar het medeleven en de belangstelling in welke vorm dan ook, na het overlijden van Ma en Meme Mieke Bleyenberg-Audenaert heeft ons goed gedaan. Onze hartelijke dank hiervoor. Marleen en Eddy, klein-en achterkleinkinderen. Het heeft ons goed gedaan zoveel medeleven en belangstelling te hebben ontvangen na het overlijden van onze lieve en zorgzame moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder Magdelaine van Dierendonck - van Opdorp Uw medeleven heeft ons diep getroffen en is ons tot steun geweest. Langs deze weg willen wij u onze hartelijke dank betuigen. Familie van Dierendonck Mei 2012 Voor uw blijken van medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma Paula Maria Morcus-Jonkheijm betuigen wij u onze oprechte dank. E.J. Morcus Johan en Dominique - Ciska, Cilas Ronald en Astrid Kloosterzande, mei 2012 Wij willen u van harte bedanken voor de grote belangstelling en het medeleven tijdens het ziek zijn en na het overlijden van mijn man en onze vader en opa Herman Johan Ulderink Hiervoor onze oprechte dank. Leni Ulderink-Edelman, kinderen en kleinkinderen Zonder Pa Opa is alles anders. Via deze weg willen wij u danken voor uw blijken van medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn vader, schoonvader en Opa Jacob (Jaap) Rijk Met trots kijken wij terug op zijn mooie en waardige afscheidsdienst. Het is voor ons een fijne en troostrijke gedachte dat hij in zijn leven voor velen zoveel heeft betekend. Paul Yvonne Rijk Savannah Lakeside Ontario Canada, Mei 2012 Wij willen u hartelijk bedanken voor de blijken van mede leven ons betoond na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder en oma A. Cardon Eddy en Marina Cardon Stefan Cardon Goes, mei 2012 Helaas is het voor ons onmogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken voor het warme medeleven dat wij hebben gekregen na het overlijden van onze geliefde Elza Lauret-Bockstael Daarom willen wij u op deze manier laten weten dat uw hartelijke medeleven en de lieve kaarten ons erg goed hebben gedaan en een grote steun voor ons zijn. Willy Nora, Marianne Johan en alle kleinkinderen, achterkleinkinderen en achter-achterkleinkinderen Philippine, mei 2012 Wij danken u hartelijk voor uw medeleven bij het over lijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Maria Norbertina van Puijenbroek-Blommaert UW aanwezigheid op de dag van de crematie en alle andere blijken van deelneming zijn ons tot steun bij het verwerken van dit verlies. Rudy en Marlies van Puijenbroek-Verrrjeire Werner en Kirsty llona en Peter - Quinten, Liam Hulst, mei 2012 Dankbetuiging Wij danken iedereen hartelijk voor alle medeleven na het overlijden van mijn man, vader, schoonvader en opa Arie Schoonakker Uw aanwezigheid op de dag van de crematie en alle andere blijken van deelneming zijn ons tot steun bij het verwerken van dit verlies. Rina Schoonakker-Buijze Ronnie en Willeke Valerie en Isabel Karin en Frans Wim en Silvie Terneuzen, mei 2012 m Groot is de leegte die zij achterlaat. Mooi zijn de herinneringen die blijven. Het heeft ons ontroerd en gesteund, dat zoveel mensen met ons hebben meegeleefd na het overlijden van onze allerliefste en zorgzame ma/schoonmoeder, oma en o.mi Gusta Lalkens - Hartwig We willen iedereen bedanken voor deze hartverwarmende belangstelling. Het doet ons goed te weten, dat zij niet alleen voor ons veel heeft betekend, maar ook voor-vele anderen. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen. Breskens, mei 2012 Ons ma en oma Julma Lambert - Mahu was een uniek mens onze oprechte dank... ...Voor alle warmte, belangstelling en steun tijdens haar ziekte. ...Voor de vele blijken van medeleven na haar overlijden. ...Dat u, samen met ons, op zo'n unieke ontroerende manier afscheid heeft genomen. Boschkapelle,mei 2012 Vivian en Stefan Sophie, Floris Martin Bas

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 88