Stefhanie IDensenlinq.nl zaterdag 5 mei 2012 familieberichten 139 Leg maar stil je hand in Zijn handen. Dankbaar dat zij zolang in ons midden was, is plotseling van ons heengegaan onze lieve moeder, oma en overoma facomina Louisa Rijnhout-Hannewijk weduwe van Adriaan Rijnhout A Wolphaartsdijk, 11 mei 1917 - t Goes, 3 mei 2012 Oud-Sabbinge: Jan f en Margöt Marjan en Gerard, Robby Norbert en Heidi Goes: CobyenWilma Jacqueline en Christiaan, Jakob, Sarah Peter en Carolien, Jasmijn, Fleur Yerseke: Martien en Elly Annemiek Michel en Corina C? Correspondentieadres: Homikswei 5,4464 AS Goes. De afscheidsdienst wordt gehouden dinsdag 8 mei om 13.00 uur in de 'Nicolauskerk', Oostkerkestraat 1 te Wolphaartsdijk, waarna aansluitend omstreeks 14.00 uur de begrafénis zal plaatsvinden op de Algemene Begraaf plaats aldaar. Na de begrafenis is er in 'de Brug', Oostkerkestraat 3 te Wolphaartsdijk gelegenheid tot condoleren. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Verdrietig geven wij u kennis dat, na een kortstondig ziekbed, voor ons toch nog onverwacht is overleden onze zus, schoonzus en tante Adriana Catharina Verdonck-Vermeulen weduwe van Emanuel Geerardus Verdonck A Heinkenszand, 20 mei 1929 - f Goes, 3 mei 2012 Lou en Corrie Catrien f en Co f Koos en Piet t Jan en Corrie Nel en Jaap t Bertus en Jo Frans en Annie Neven en nichten Correspondentieadres Westerstraat 29,4451 BP Heinkenszand J,. De uitvaartdienst wordt gehouden dinsdag 8 mei om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Blasius te Heinkenszand. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de R.K. begraafplaats achter de kerk. Voor aanvang van de uitvaartdienst is er van 9.45 tot 10.15 uur gelegenheid tot afscheid nemen in het mortuarium naast de kerk. Na de begrafenis is er in het Dienstgebouw achter de 'Dorpskerk' gelegenheid tot condoleren. ALGEMENE KENNISGEVING Heden is rustig ingeslapen onze lieve moeder en oma Adriana Cornelia Alexander de Meijer -Adri- Terneuzen, 6 mei 1922 Terneuzen, 4 mei 2012 Hans Tazelaar Peter Tazelaar Danielle Tazelaar-Hamelink Marie-Louise Tazelaar Ann-Nicole Tazelaar Familie de Meijer Correspondentieadres: Dercksenstraat 25 2522 HR Den Haag De crematie zal in stilte plaatsvinden. Heden behaagde het de HEERE uit ons midden weg te nemen, mijn geliefde man, onze zorgzame vader, opa en overgrootvader Jacobus Durink echtgenoot van Elizabeth Faas in de gezegende leeftijd van 93 jaar. Zaamslag E. Durink-Faas Zaamslag T. Guiljam-Durink J. Guiljam Sjako en Gerlinda - Anne-Lize David en Cora Elly Johan Frank HoekA. Durink 4 mei 2012 Molenstraat 14, K 213 4543 CM Zaamslag De rouwdienst waarvoor u wordt uitgenodigd, zal D.V. gehouden worden op woensdag 9 mei om 14.00 uur in de Chr. Gereformeerde Kerk, Axelsestraat 9 te Zaamslag. Aansluitend volgt de begrafenis op de algemene begraafplaats. Na de begrafenis is er gelegenheid om de familie te condoleren in de kerk. Speciale dank gaat uit naar iedereen die pa heeft bijgestaan. Geen bloemen. Namens Prins Souverein, Eed, Raad en leden van toneel ver.: Camere van Rhetorica de Transfiguratie te Hulst, wensen wij Annie, kinderen, kleinkinderen, en familie veel sterkte toe met overlijden van Piet Verwer Sinds 1948 lid van onze vereniging, boegbeeld van onze Camere, oud raadslid, oud regisseur en erelid. Piet zal in onze herinnering blijven bestaan. Sprakeloos en verdrietig zijn wij na het overlijden van onze neef Mgrco 4e Ung in de leeftijd van bijna 47 jaar Ome Jan en Tante Ida t Ome Nelie en Tante Riet Haamstede, 2 mei 2012 Geheel onverwacht is op veel te jonge leeftijd van ons heengegaan We wensen de familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Leendert Janine en Mare Leendert-Jan Jeroen Marlies en Pieter Elles en Adriaan Oosterland, mei 2012 Bedroefd geven wij kennis van het overlijden van onze lieve schoonzus en tante RIA LOUVENBERG echtgenote van Vincent Lauret Familie Lauret corr.adres: Antiloopstraat 8, 6531 TN Nijmegen Dankbaar wat zij voor ons heeft betekend is heden van ons heengegaan onze lieve zus, schoonzus en tante Katie Dalebout A 14 januari 1937 t 3 mei 2012 Wij wensen Irene en Peter sterkte voor nu en in de toekomst. Zierikzee: Adrie en Kriny Dalebout-Boot Bennekom: Gerda Dalebout-Swager Heiloo: Piet Dalebout Noordgouwe: Johan en Leen Dalebout Neven en nichten Bennekom, 3 mei 2012 Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze oud-medewerker Ko Pleijte Wij wensen zijn familie sterkte bij het verwerken van dit verlies. Bestuur en leden van de Zeeuwse Ringrijders Vereniging Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van ons erelid Ko (Jacobus Samuël) Pleijte Erelid van de Ringrijders vereniging Nieuwland Ko was jarenlang (ere)lid en ringoppasser van onze vereniging. Bedankt voor de vele mooie jaren tijdens het ringrijden op Nieuwland. Wij wensen Ria veel sterkte toe met dit verlies, Namens het bestuur en de leden van Ringrijdersvereniging Nieuwland

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 87