Hoek blijft gretig tot het einde toe >rt 35 Girod'ltalia 2012 5-27 mei Bos naar Milaan? Jaimy Tims verruilt Rillandia voor SSV'65 Prijzenpakket EK Voetbalquiz bekend Z&PC De Ganze zet zich in voor goed doel Chelsea wil monument ombouwen tot stadion Schweertman verliest weer met squashers Falzes d'Ampezzo San Vito di Cadore GÜJ Start/finish. Transfers ~k Rustdag Caldes Passo dello Stelvio Cervinia Busto Arsizio Che'rasco Modena Savona firpinp' Etappe Mei km gsf Recanati jO,PortoSant'Elpidio Montecatini Terme Rocca di Cambio O Sulmona Civitavecchia Frosinone O 4<- .Q San Giorgio del Sannio Laceno Giro truien Maglia Rosa Rosso Passione Leider algemeen-klassement Puntenklassement Azzura Bergklassement Bianca longerenklassement TOTAAL3,476 km* *Afgerond DENE MAR KEN /START Fleming Qïy Kopenhagen I. Theo Bos Rabobank TomLeezer Rabobank foto Thomas Sjoerup/GPD/AP zaterdag 5 mei 2012 Rolant Quist, Graphic News Bron: RCS Spor Stef Clement Rabobank Tom-Je!te Slagter Rabobank Dennis van Winden Rabobank Brian Bulgae Lotto-Belisol Theo Bos heeft vooralsnog niet ver der gekeken dan de sprints van de eerste dagen in de Giro d'ltalia. Of hij over drie weken aan de eind streep in Milaan zal arriveren, hij heeft er geen idee van. fl „Als het lekker gaat; waarom niet? Maar word ik minder, dan is het niet verstandig willens en wetens door te rijden. Jeroen. Biijlevens vertelde me onlangs nog dat hij te veel grote rondes heeft uitgere den. Dat had, zo zei hij, de lengte van zijn carrière geen goed ge daan." Bos reed overigens, in 2010, in dienst van Cérvelo, zijn eerste gro te ronde, de Vueïta. Die reed hij niet uit Bos was weliswaar de ber gen over gekomen, maar kwam in de laatste week in de tijdrit ten val. Theo Bos won vorig jaar de laatste etappe van de Ronde van Denemarken. Martijn Keizer Vacansoleil-DCM door Jan Dagevos MIDDELBURG - Hoek heeft er in de hoofdklasse van het zaterdagvoet bal inmiddels 24 wedstrijden op zitten, maar de honger is nog niet gestild. De Zeeuws-Vlaamse hoofd klasser hoopt nog altijd op deelna me aan de nacompetitie. „De groep is erg gretig en wil niks lie ver dan de nacompetitie berei ken", zegt trainer Ruud Pennings van Hoek. De opdracht voor Hoek in de twee resterende wedstrijden is simpel. Alleen bij winst behoort het com petitietoetje tot de mogelijkheden. Hoek wacht vandaag de uitwed strijd bij Nieuw Lekkerland. In dat duel ontbreken Regilio Pinas en Raymond Wolff. Beiden zijn ge blesseerd. Pinas heeft de peesplaat onder zijn hiel ingescheurd en is enkele maanden uitgeschakeld. Wolff liep vorige week in de wed strijd van Hoek 2 een kwetsuur aan de enkel op. Hij moet deze week rust houden. Voor Kloetinge staat er in de thuiswedstrijd tegen RWH niets meer op het spel. De Bevelandse club is zeker van lijfsbehoud in de hoofdklasse B. „Het is onze laatste thuiswedstrijd van het seizoen en we willen er iets leuks van ma ken", zegt trainer Diederik Hiensch. „De afgelopen periode was het resultaat het belangrijkst, we willen nu ook echt aan goed en mooi voetbal toekomen. Daar naast is het een goede voorberei ding richting de bekerfinale." Kloe tinge bereikte de finale dinsdag door een 1-0-zege op Internos. De eindstrijd, waarin Kozakken Boys de tegenstander is, wordt zaterdag 19 mei gespeeld. Kloetinge moet het vandaag stellen zonder John Schot, Björn Quartel, Arjan van der Smissen en Sofyan Azzagari. Het viertal is volgende week moge lijk wel inzetbaar. GOES Jaimy Tims keert volgend voetbal seizoen terug bij SSV'65 in Goes. Twee jaar geleden vertrok Tims bij de Goese dub om bij zaterdag-der deklasser Rillandia te gaan spelen. Tims is bij SSV'65 de derde nieuwe ling onder de nieuwe trainer Mar co Groeneveld. Eerder kondigden Arjan Pijnen en Richard Schouten hun komst al aan. Zij spelen nu nog bij het tweede van Kloetinge. MIDDELBURG Over een week is het zo ver. Zater dag 12 mei wordt in het Nationaal Voetbalmuseum te Middelburg de EK Voetbalquiz gehouden. Voor de winnaars liggen twee So ny flatscreentelevisies klaar, de nummers twee krijgen ieder een paar Stadio Storica-voetbalschoe- nen ter waarde van 160 euro aange boden door Bakker Sport Team- wearspecialist. De nummers drie krijgen een avondje NAC aangebo den. Schrijf je gratis in via www.pzc.nl/voetbalquiz MIDDELBURG Op donderdag 10 mei houdt Z&PC De Ganze in Goes een sponsorac tie. De leden mogen zich laten sponsoren per baan of per vier ba nen. De opbrengst gaat naar de stichting Langerhans Cel Histiocy- tose. (stichting LHC). Bij deze ziek te gaan Langerhanscellen woeke ren in organen, waardoor de orga nen hun functie verliezen. De eer ste groep zwemmers zwemmen tussen 18.45 uur en 19.15 uur, de tweede groep gaat van start om 19.30 uur in het Sportpunt Zeeland in Goes. LONDEN Chelsea heeft een bod gedaan op het bekende Battersea Power Sta tion, de voormalige kolencentrale die langs de Theems in Londen ligt. Chelsea heeft plannen om de centrale, met zijn vier karakteristie ke schoorstenen, om te bouwen tot een stadion dat plaats moet bieden aan 60.000 toeschouwers. Het Battersea Power Station ver kreeg een iconische status doordat het gebouw op de cover staat van het Pink Floyd-album Animals uit 1977. Ook kwam de kolencentrale voor in The Beatles-film Help! uit 1965. NÜRNBERG De Nederlandse mannenploeg is er tijdens de Europese squashkam- pioenschappen niet in geslaagd om te winnen van Italië. In het Duitse Nürnberg werd het 1-3. Het was al de vierde opeenvolgende keer op dit EK dat de squashmannen niet als winnaar van de baan stapten. Laurens Jan Anjema was de enige Nederlander die vrijdag won. Piedro Schweertman uit Koudeker- ke verloor met 1-3 van Marcus Ber- rett. Ook Sebastiaan Weenink en Rick Penders kwamen niet tot winst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 83