PZC FZC PZC Beleef een heerlijke zomer op Marveld Recreatie (ft) BungalowSp@ciaSs.nl Schitterend collier bezet met Swarovski kristal Speciaal voor u als abonnee! Download nu. Profiteer nü van kortingen tot wel 30% Arrangement, 1 juni t/m 29 juni pzc.nl/marvetd pzc.nl/webwinkel Boek snel deze juni aanbiedingen van hef bungalowpark Marveld Recreatie in de natuurrijke Achterhoek en geniet van een heerlijke vakantie! Marveld Recreatie ligt in de Achterhoek, nabij het vestingstadje Groenlo. Dit park heeft vele faciliteiten waarmee het u tijdens uw verblijf aan niets ontbreekt! Geniet van het zomerse weer in het buitenzwembad met ligweide. Of beleef volop waterpret in het subtropisch zwemparadijs, waar de spectaculaire Crazy-Cone glijbaan onlangs geopend is! U glijdt hierbij op een band door een sensatievolle 75 meter lange tube waarbij u geëntertaind wordt door magic-light effecten. Daarnaast kunt u op Marveld Recreatie uitstekend tennissen of squashen. Zijn de kids mee? Zij vermaken zich in de weekenden prima met het animatieteam. Neem na een leuke dag 's avonds plaats in het a la carte restaurant, in ons ver nieuwde pizza-pannenkoekrestaurant of ga gezellig grillen op het park. Van 8 juni t/m 1 juli is het EK voetbal weer op de televisie. Volg tijdens uw vakantie op Marveld Recratie de Nederlandse wedstrijden op groot scherm. Uitstapjes In de omgeving van Marveld Recreatie zijn vele uitstapjes mogelijk. Verras de kinderen met een bezoek aan Megapret in Lievel.de waar u naast alle buitenattracties ook een binnenspeeltuin vindt. Of breng een bezoek aan de stad Doetinchem dat op een half uur rijden van Marveld Recreatie ligt. Bent u een natuurliefhebber? Fiets of wandel dan met mooi weer zeker door de prachtige omgeving om bijvoorbeeld een bezoek te brengen aan het vestingstadje Groenlo waar veel historie is terug te vinden. ....en we gaan er weer even tussenuit Een w'andeling langs het Stadsmuseum, de Markt en de vesting werken zijn absoluut de moeite waard. Of ga langs de kaas boerderij Weenink en het openluchtmuseum Erve Kots. Maak tijdens uw vakantie op Marveld Recreatie ook kennis met het golfspel Pitch en Putt dat voor iedereen open en toegankelijk is. Accommodatie Verblijf in een 4-persoons bungalow of een 6-persoons bungalow die van alle gemakken is voorzien. Op de begane grond bevindt zich een woonkamer met zit- en eethoek en open keuken. In alle slaapkamers vindt u 21-persoonsbedden. De badkamer beschikt over een ligbad, douche, toilet en wastafel. Adviesprijs* Lezersprijs* 4-persoons bungalow type DUO 4 Weekend €353,- €.245,- Midweek 289,- 199,- Week 502,- 349,- 6-persoons bungalow type A75 Weekend €445,- €310,- Midweek 361,- 250,- Week 616,- 430,- Prijs per accommodatie. Incl. bedlinnen, eindschoonmaak en toeristen belasting. Exclusief reserveringskosten 18,50 per boeking). Optionele extra's: handdoekenpakket 4,-), keukendoekenpakket 3,20), huisdier toeslag (€12,00), kinderbed (excl. bedlinnen) kinderstoel (€5,-per stuk). Meer informatie en boeken Ga naar onze webwinkel of bel naar BungalowSpecials.nl 0900-4183577 om het arrangement te reserveren. De prijzen zijn geldig t/m 29 juni 2012. categorie reizen gezinsvakanties BON- Collier is bezet met Swarovski kristal Hierbij bestel ik: (aantal) x 'Collier is bezet met Swarovski kristal' a 49.9,5* excl.verzèndkosten van 5,95 Levertijd met bon 10 werkdagen. Levertijd webwinkel 5.werkdagen. Klantenservice; 0900 - 2021352 0,45 p.g.) Het Is helaas niet mogelijk uw bestel ling telefonisch of per mail door te geven. NAAM UM OV ADRES HUISNUMMER POSTCODE PLAATS TELEFOON E-MAIL GEBOORTEDATUM Hierbij machtig ik Buckeroo Payment Service om i.o.v. Wegener NieuwsMedia BV eenmalig het verschuldigde bedrag af te schrijven. BANK/GIROREKENING HANDTEKENING Stuur de volledig, in blokletters ingevulde, bon in een envelop naar Webwinkel, o.v.v. 'Collier fs bezet met Swarovski kristal', Postbus 1090,5004 BB Tilburg. De PZC gaat zorgvuldig.om met persoonsgegevens, Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing, In het colofon van de krant en op :www.fizc,nl treft u nadere Informatie aan. categorie Mode Accessoires Een collier van het Nederlandse merk Just Crystals Het collier is bezet met Swarovski kristal dat afgewerkt is met 925 zilver. Het collier is uitgevoerd in een combinatie van chique zwart en fonkelend crystal AB van Swarovski waardoor het geheel een zeer stijlvolle uitstra ling heeft en gemakkelijk combineerbaar is met iedere outfit. Het collier heeft een lengte van 45 cm, inclusief verlengkettinkje van 5 cm. Vanzelfsprekend wordt het collier geleverd in een bijpassend luxe doosje inclusief garantiecertificaat. Adviesprijs 99.95 Lezersprijs 49,95* *Exclusief verzendkosten www.pzc.nl WEBWINKEL donderdag 3 mei 2012

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 52