öysrJ&Isfi Sien Bolle - de Bil 32 familieberichten donderdag 3 mei 2012 O fTlensentinq.nl zonder jou tikt de klok even snel maar de tijden veranderen wel dus ik neem afscheidjij moet nu gaan weet dat je in mijn hart, altijd blijft voortbestaan Heel verdrietig, maar blij dat verder lijden haar bespaard is gebleven, nemen wij afscheid van mijn vrouw, onze mama en oma, CORNELIA GUURTJE HERMINE MARIA SIMONS-STEVENS Corry Venray, 20-08-1950 Vlissingen, 30-04-2012 Henk Anke en Pim Sem, Lola Dick en Ingrid Teun, Noud Offenbachlaan 37 4384 MH Vlissingen Er is gelegenheid afscheid van Corry te_nemen op maandag 7 mei van 10.00 tot 10.30 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620,4382 XW Vlissingen. De gezongen uitvaartmis zal om 11.00 uur worden gehouden in de Onze Lieve Vrouwekerk, Singel 106, 4382 LA Vlissingen. Aansluitend zal om 13.00 uur de afscheidsdienst plaatsvinden in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3, 4337 PB Middelburg. Na de dienst is er gelegenheid elkaar te ontmoeten tijdens een informeel samenzijn. Corry hield van bloemen, maar niet van lelies. Met ontroering hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Corry Simons-Stevens Echtgenote van onze collega Henk Simons Wij leven mee met Henk en wensen hem, samen met de kinderen en kleinkinderen, alle kracht en sterkte toe bij het verwerken van dit grote verdriet. Namens het College van Bestuur, management, medewerkers en deelnemers van ROC Westerschelde ROC Zeeland, onderwijscluster Economie, E.P.H. Kerckhaert R. Martens-Boelens Directeur Teamleider Onderwijscluster Economie Zakelijke Dienstverlening Bedroefd zijn wij bij het overlijden van Leo Meijer Meer dan 20 jaar was hij een actief lid van onze vereniging. Wij zullen zijn inzet missen. Wij wensen zijn vrouw en kinderen veel sterkte toe. Bestuur en leden van Atletiekvereniging AV'56 Goes, 2 mei 2012 Met droefheid hebben wij vernomen dat Leo Meijer de man van onze collega en pedagogisch medewerker Nel Meijer, is overleden. Wij wensen Nel en familie heel veel sterkte met het dragen van dit verlies. Kibeo Medewerkers van peutergroep Oostkerkestraat Wolphaartsdijk Locatie ouderraad, ouders en kinderen Dag lieve papa, rust zacht. Saja Jovanovic Je was nog maar 39. Ik zal je nooit vergeten. Daniel en mama Middelburg, 27 april 2012 We staan stil bij het plotseling overlijden van de heer S. Jovanovic vader van onze leerling Daniël van Houwelingen Wij leven mee met Daniël in zijn verdriet en wensen hem en zijn moeder veel sterkte. Algemene Basisschool, leerlingen van groep 7A, team en bestuur Middelburg, 2 mei 2012 Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het, toch nog plotselinge, overlijden van onze collega Pim Goudsmits Een uniek persoon. Wij zullen hem missen. Goes, 1 mei 2012 Het team van De Loods Goes Mijn taak is volbracht. Verdrietig, maar dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve, zorgzame man, onze zwager en oom Cornelis Daniël de Bruijn - Kees - echtgenoot van Willemina de Bruijn-Spruit in de leeftijd van 79 jaar. Nieuwdorp: Mina de Bruijn-Spruit in dierbare herinnering: D.C. de.Bruijn Goes: M. de Bruijn-Goedegebure 's-Heer Arendskerke: T. Meijaard-Spruit J. Meijaard in dierbare herinnering: E. Spruit Neven en nichten 28 april 2012 Pr. Irenestraat 6,4455 AT Nieuwdorp De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Plotseling is overleden mijn schoonzus en onze tante Wij wensen de familie sterkte toe met dit verlies. Bruinisse: L. Bolle-Kwaak Ouwerkerk: Tanny en Dies Oosterland:* Annet en Hans Rien en Enny Liza Lia en Jan Bruinisse, 1 mei 2012 Na een enorm gevecht hebben we afscheid moeten nemen van onze rots en levensgenieter Harry Hermsen Zoetermeer, 4 januari 1954 Goes, 1 mei 2012 Liesbeth Hermsen - Von den Hoff Sanne en Tim Noortje A. M. Hermsen - Dekker Verdilaan 10, 4462 JP Goes Alleen schriftelijk condoleren op maandag 7 mei tussen 13.00 en 13.30 uur in de RK Parochiekerk H. Maria Magdalena, Singelstraat te Goes. Aansluitend is de uitvaartdiehst om 13.30 uur. Na de dienst zal de familie Harry uitzwaaien op weg naar het crematorium. Geen bloemen, eventueel een gift voor KWF Kankerbestrijding - Giro 26000. Met ontroering hebben wij kennisgenomen van het bericht dat onze gewaardeerde collega Harry Hermsen na een ernstige ziekte is overleden. Harry was ruim 16 jaar als commercieel manager werkzaam bij onze organisatie. We gedenken Harry als een collega die trouw en met grote toewijding zijn werk deed en tot het einde van zijn leven zeer betrokken was bij de onderneming en zijn collega's. We wensen zijn vrouw Liesbeth, zijn kinderen en naaste familieleden, veel sterkte toe in dit verlies. Directie en medewerkers van Sagro Na een periode van afnemende gezondheid is overleden Harry Hermsen lid en oud-secretaris van onze Rotaryclub. Met Harry verliezen wij een zeer gewaardeerd lid; wij zullen hem blijven herinneren als een man met onvermoeibare inzet, doorzettingsvermogen en nauwgezetheid. Met deze eigenschappen is hij ook.vastberaden de strijd aangegaan tegen zijn ziekte; een strijd die zelfs Harry niet heeft kunnen winnen. Wij wensen Liesbeth, Sanne en Noor alle sterkte en moed om dit verlies te verwerken! Het bestuur van Rotary club Goes de Bevelanden Met grote verslagenheid heeft de Rotaryclub Goes kennis genomen van het overlijden van Harry Hermsen echtgenoot van ons medelid Liesbeth Hermsen Wij wensen haar, Sanne en Noortje alle kracht om dit zware verlies te dragen. Bestuur en leden Rotaryclub Goes Op 29 April is overleden onze schoonzuster C.Barentsen-Tange Grijpskerke, C.J Bolier-Barentsen Middelburg, EBarentsen-Vader Baarland, C. de Vriend j A. de Vriend-Barentsen Oost Souburg, M.P. Vermeulen Middelburg, N.Davidse E.Davidse-Barentsen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 32