oen met 'blanco' van Le Pen D ad buitenland 19 639 779 Nymfomane München slaat weer haar slag Beschadigde Romney heeft nog alle kans in race om presidentschap REIZEN m !Kf IA. ^Tr Kleurrijk Sicilië 8/15-daagse vlieg-busrondreis Romantisch Garda 10-daagse busexcursiereis woensdag 2 mei 2012 door onze correspondent Oene van der Wal MÜNCHEN - Een verleidelijke glim lach in de stadsbus is voor een Afrikaanse man in München smar telijk geëindigd. Voetgangers trof fen hem later huilend op straat aan. Hij bleek in handen te zijn ge vallen van een seksverslaafde vrouw. Zij hield de 31-jarige man anderhalve dag in haar flat opgeslo ten, waar zij hem onophoudelijk tot seks dwong. De deur was op slot, zijn mobieltje zou de man zijn afgenomen. De 47-jarige dame was echter nog niet verzadigd na het optreden van de man. Toen de politie om opheldering kwam vra gen, deed ze poedelnaakt de deur open. De man is het tweede slachtoffer van de onverzadigbare vrouw. On langs lokte ze een 43-jarige man naar haar woning. Daar hadden de twee in enkele uren tijd acht maal seks. De volledig uitgeputte man wist uiteindelijk naar het balkon te ontsnappen, waar hij wanhopig de politie belde. Toen die arriveer de, probeerde de vrouw de dien ders zonder succes tot 'bepaalde handelingen' over te halen, aldus het proces-verbaal. „De eerste drie keer waren voor mij nog vrijwillig", verklaarde de man achteraf Hij deed aangifte wegens aanran ding en vrijheidsberoving. Na zijn erotische topprestatie wil hij voor lopig niet meer aan seks denken. „Ik heb mijn les geleerd. Voor mij is seks momenteel taboe." De acties van de Münchense nym fomane leiden in Duitsland tot een heus debat over de vraag hoe vaak een man moet 'kunnen'. En tot ernstige beschouwingen over seksverslaving. Tegelijkertijd bewe ren veel mannen het te betreuren dat zij nou nooit eens zo'n vrouw treffen. KSHKSSSKSBSHKSn UiHtplZOYME politieke partijen aanvielen. Wereld wijd werd dinsdag de Dag van de Ar beid gevierd. In veel landen werd ge demonstreerd. In Spanje, Frankrijk en Duitsland waren tienduizenden mensen op de been. Zo'n honderd duizend Russen, onder wie premier Poetin en president Medvedev, lie pen mee in een mars door Moskou. Daarbij voerden ze spandoeken te gen de oppositie mee. foto Alkis Konstantinidis/EPA 51,060 onft tww *m mum Iffeüofa K01 o Iffoyoio tem 0 de onder meer uit voor 'leuge naars' die Frankrijk verkwanselen aan Europa. Zij drong er bij haar supporters op aan Front National ook te steunen bij de parlements verkiezingen in juni. „Deze bewe ging die wij hebben gelanceerd, kan niet worden gestopt; onze overwinning is onvermijdelijk", al dus Le Pen. Sarkozy maakte de afgelopen da gen al een ruk naar rechts en gaf daar dinsdag een vervolg aan. Hij herhaalde dat er te veel 'immigran ten' zijn in Frankrijk. „Ik heb nooit gepleit voor een gesloten Frankrijk. Ik zal nooit pleiten voor 'zero-immigratie', maar de waar heid is dat als je meer mensen uit nodigt dan je aankunt, je ze niet langer kan integreren. Er zijn geen huizen en scholen genoeg, en er is onvoldoende werk", zei Sarkozy. Hollande (53 procent) staat in de meest recente peilingen voor op Sarkozy (47 procent), die namens de centrum-rechtse UMP een tweede termijn als president am bieert. Le Pen scoorde tijdens de eerste ronde van de verkiezingen bijna 18 procent van de stemmen, waarmee zij als derde eindigde. Sarkozy neemt met zijn pogingen Le Pen-kiezers in zijn kamp te trek ken het risico meer gematigde kie zers af te stoten in de richting van Hollande. Sarkozy en Hollande treffen elkaar vanavond in een televisiedebat. door onze correspondent Hanneke Keultjes NEW YORK - De voorverkiezingen duurden lang en waren hard, maar dat wil niet zeggen dat de bescha digde Republikeinse presidentskan didaat Mitt Romney kansloos is te gen president Barack Obama. Inte gendeel. Romney is niet de eerste kandi daat die gekreukeld uit de voorver kiezingen komt, zegt politicoloog Sam Popkin van de Universiteit van Californië in San Diego. Pop kin: „Bill Clinton was in 1992 ook impopulair. Hij werd gezien als een rijke, luie, dienstplicht ontdui kende rokkenjager." Maar de De mocraten wisten dat om te buigen tot iemand die zich op had ge werkt, die bij zijn opa woonde, die afhankelijk was van een studie beurs. Maar bij Clinton ging het om de persoonlijkheid, bij Romney gaat het om het beleid. „Dat is een heel ander verhaal," Romneys conserva tieve concurrenten hebben hem immers naar rechts getrokken. Ook hebben ze hem gedwongen afstand te nemen van zijn eigen beleid: het zorgstelsel in Massachu setts dat Obama als de blauwdruk gebruikte voor zijn hervorming van de gezondheidszorg. Popkin: „Romney schreef ooit dat zijn plan de perfecte oplossing voor de VS zou zijn. Maar nu roept hij dat het teruggedraaid moet worden." Romneys campagneadviseur liet zich in maart ontvallen dat de cam pagne tot dan toe kon worden 'ge- reset'. Maar zo makkelijk gaat dat niet, waarschuwt Popkin. „Een maal gemaakte uitspraken zijn niet uit te wissen." Volgens de Republikeins strateeg Ron Bonjean positioneert Rom ney zich al meer richting het mid den, om de gematigde Republi kein en de onafhankelijke kiezer aan te spreken. De harde campag- nestrijd heeft van Romney juist een betere kandidaat gemaakt, stelt hij, zoals Obama in 2008 ook sterker uit het gevecht met concur rent Hillary Clinton kwam. „Alleen de discussie over sociaal- conservatieve onderwerpen als an ticonceptie en abortus tussen San torum en Romney heeft de partij geen goed gedaan", zegt Bonjean. „Het gaat om banen, banen, ba nen." Als Romney zorgt dat de eco nomie het enige campagnethema wordt, heeft hij de meeste kans om op 6 november te winnen. zie onze website:buitenland Romney in goeden doen tijdens zijn overwinningsspeech Hoogtepunten: we verblijven aan het romantische Gardameer waar u kennis maakt met de prachtige natuur, beroemde steden en fantastische bouwwerken. We bezoeken de beroemde kanalen van Venetië, Verona en pittoreske plaatsen aan het Gardameer zoals Bardolino, Limone en Malcesine. 10 dagen va. Verblijf in Hotel Suite*** in het gezellige Garda inclusief ontbijt en diner. Vertrekdata: 17,24 en 31 mei Reisnummer: BEIT22-01 Gegarandeerd vertrek! Hoogtepunten: onder leiding van een ervaren Oad-reisleidster maakt u kennis met de pracht van dit eiland tijdens deze kleurrijke rondreis. Vele verschillende cul turen hebben hun sporen achtergelaten. We bekijken prachtige steden als Palermo, Agrigento en Taormina en het indrukwekkende maanlandschap van de Etna. U verblijft in prima middenklasse hotels inclusief ontbijt en diner. Vertrekdata: 16,23 en 30 mei Reisnummer: BRIT14-01 Gegarandeerd vertrek! De korting is in de prijs verwerkt, gebaseerd op een boeking van 2 personen. Meer voorjaarsreizen op oad.nl/voorjaarsreizen of bel 0900-8482 {0,15 p.m.) 8 dagen va. BESTE BUS SPECIALIST 2012 Geniet dit voorjaar van heerlijke temperaturen op de mooiste Europese bestemmingen. Stap in de luxe Oad-bus en profiteer van de beste kwaliteit en voordelige prijzen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 9