Henny Groosman Henny Groosman Gabriëlle Ghislaine Eliijna Plasschaert Gaby JANNEKE MARIA DE BLAEIJ - HAMELINK 32 I familieberichten woensdag 2 mei 2012 (D fllensentifiq.nl Al heeft hij ons verlaten, hij laat ons nooit alleen. Wat wij in hem bezaten, is altijd om ons heen. Verdrietig, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn maatje en onze pa Henri Valentin Groosman Henny echtgenoot van Ineke de Bruijckere A Oostburg, 17 januari 1949 t Temeuzen, 29 april 2012 IJzendijke: Ineke Sebastien Jeanneke familie Groosman familie de Bruijckere Schoreiweg 3, 4515 MD IJzendijke U kunt afscheid nemen van Henny in het mortuarium van het Antoniusziekenhuis, Pastoor van Genklaan 6 te Oostburg, op donderdag 3 mei van 19.00 tot 19.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 4 mei om 10.00 uur in de parochiekerk O.L.Vrouw ten Heinel- opneming te IJzendijke, gevolgd door de begrafenis op de gemeentelijke begraafplaats aan de Mauritsweg aldaar. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tpt schriftelijk condoleren. Na de begrafenis kunt u de familie ook persoonlijk condoleren in het Mauritshof te IJzendijke.' Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Geschokt door het plotselinge overlijden van onze lieve broer, zwager, schoonzoon en oom hebben wij afscheid moeten nemen van echtgenoot van Ineke de .Bruyckere, in de leeftijd van 63 jaar. Wij wensen Ineke, Sebastien en Jeanneke veel sterkte met dit grote verlies. Hoek: Mare en Tineke Groosman - Andries Jörgen en Renate Rens en Mijke Nijmegen: Tonny Groosman t Sophia Roffel en Gé Plankendaal Arend Philip en Lusanne IJzendijke: Paul en Tiny van de Calseijde - Groosman Ivo en Karlijn Anne en Gijs IJzendijke: Jean-Luc en Mieke Groosman Knokke-Heist: L.A.M. de Bruyckere - van Galen Delft: Mare de Bruyckere t Nieuwerkerk: Huug Winfield en Brigitte de Bruyckere Eóin en Anna Patrice Punthorst: Robert Koning en Patricia de Bruyckere Eppo Bas Nooit meer samen naar Turkeye, nooit meer samen naar Duitsland, nooit meersamen... We hebben onverwachtsjafscheid moeten nemen van echtgenoot van Ineke de Bruyckere, vader van Sebastien en Jeanneke Wij wensen hen sterkte met dit/verdriet. Riet en Willy Annerjitéke en Ronny Marleen en Willy Ans en Harry Jeanine en Frans Ellen en Nico Chan tal en Patrick en kinderen Sprakeloos en verdrietig zijn wij door het overlijden van Henny Groosman vader van onze vriendin Jeanneke Jeanneke, Ineke, Sebastien en familie, we zijn er voor jullie. Elsemieke, Maud, Marjolein, Christine, Roxanne, Mariël, Romy, Kristel, Adrie Algemene kennisgeving Voor de hand die werken wil heeft God altijd wel iets nuttigs te doen. Tot op het laatst het nieuwe leven koesterend, is op 87-jarige leeftijd overleden onze geliefde moeder, oma en grootoma weduwe van Arnold de Milliano Oostburg, 12 december 1924 Aardenburg, 26 april 2012 Oostburg: Christiane de Milliano en Bert Schulte Sluiskil: Beatriz, Benny, Esperanza Zwijndrecht: Sergio, Julia, Manuela, Lorenzo, Leandro Oostburg: Óscar Tilburg: Ramon en Mark Kinshaha: Eric de Milliano en Karin Verheije Den Haag: Niels en Corina New York: Eeke Sluis: R. Plasschaert Haven 72,4527 AC Aardenburg Op haar uitdrukkelijk verzoek is zij in besloten kring begraven. Even waardig en dapper als zij haar ziekte heeft gedragen, is overleden onze moederen (over)grootmoeder Cornelia Maatje Vermaas-Roozemond weduwe van Dick Vermaas sinds 06-02-1992 Goes, 19-05-1930 t Middelburg, 29-04-2012 Seilhac (Fr.) Marianne Vermaas Rosmalen Dirk Vermaas Monique Vermaas-van Eerd Goes Jacco Vermaas Jacqueline Vermaas-Westdorp Joke Vermaas Middelburg Meliskerke Addie Roelofs-Vermaas Peter Roelofs Kleinkinderen en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Penninghoeksingel 17, 4331 PS Middelburg Ma is opgebaard in het rouwcentrum aan de Bachweg 2, 4337 XD Middelburg. In bovenstaand rouwcentrum is er gelegenheid om afscheid van haar te nemen op donderdag 3 mei van 19.00 uur tot 19.30 uur. De afscheidsbijeenkomst, voorafgaand aan de crematie, vindt plaats op vrijdag 4 mei om 11.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3, 4337 PB Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer. M sinds 28 oktober 2006 weduwe van LEENDERT DE BLAEIJ *5 juni 1937 f29 april 2012 C.S. de Blaeij - Rushton D.J. Rushton Jonathan Adam f Lennart de Blaeij A.D.S. de Blaeij F.C. Maus Zoë. Middenbeemster, 29 april 2012. Burgemeester Versteeghsingel 22b, 1135 W EDAM. De rouwdienst wordt gehouden op vrijdag 4 mei om 11.00 uur in de Grote Kerk, ingang Grote Kerkstraat 59 te Edam, waarna aansluitend de teraardebestelling plaats vindt op de aldaar gelegen Algemene Begraafplaats. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in het koor van de Grote Kerk. Geschokt zijn wij door het bericht van het overlijden van de heer Henny Groosman echtgenoot van mevr. Ineke de Bruyckere, directeur van onze basisscholen De Golfbreker en Sint Petrus-de Wegwijzer Wij wensen Ineke, Sebastien, Jeanneke en familie alle kracht toe om dit verlies te dragen. Leerlingen, teams en geledingen van de basisscholen De Golfbreker en Sint Petrus-de Wegwijzer Bestuur, directies en personeelsleden van de Stichting Confessioneel Basisonderwijs West Zeeuws-Vlaanderen Oostburg, 1 mei 2012 Geborgen in Gods liefde. - Verdrietig, maar dankbaar dat hij voor verder lijden gespaard gebleven is, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve broer, zwager én oom Jan de Later Serooskerke (W) Emmeloord 27 januari 1930 30 april 2012 Serooskerke: Ko de Later (in herinnering) Sint-Laurens: Han (in herinnering) en Rie de Later Sint-Laurens: Bart en Adry de Later Arnemuiden: Joke en Jan Dekker Neven en nichten Correspondentieadres Korte Dreef 9 8302 BS Emmeloord Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze lieve zus, schoonzus en tante Janneke Maria Hamelink weduwe van Leendert de Blaeij Sluiskil: Riet Witte-Hamelink Dirk Witte (in herinnering) Zuiddorpe: Corrie van der Peijl-Hamelink (in herinnering) Piet van der Peijl Schoondijke: Nellie Beeke-Hamelink Adrie Beeke Zaamslag: Suus de Pooter-Hamelink Cees de Pooter Huizen: Hans Hamelink Bea Hamelink-van der Meij Neven en nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 40