Jo Willemstein-van Maasdam Hendrika Cornelia den Engelsman -Verweij Riek Jozina Bolle - de Bil Cornelia Barentsen-Tange IDensenlinq.nl woensdag 2 mei 2012 familieberichten 13' Waar je ook bent Ik zou 't niet weten Niet in afstand of tijd te meten Maar ik heb je bij me, diep in mij Daarom ben je zó dichtbij Intens verdrietig omdat wij haar nu moeten missen, maar met dankbare herinneringen aan haar grote liefde en zorg voor ons, delen wij u mede dat is overleden mijn lieve vrouw en onze dierbare ma en oma Janna Johanna Hendrika Willemstein-van Maasdam ~Io~ echtgenote van Ko Willemstein 11-03-1935 30-04-2012 Goes: J. Willemstein Goes: Hans en Anneke Remko Anne Nieuw-en Sint Joosland: Karin en Johan Stefan 30 april 2012 Eikenlaan 52 4462 BL Goes De uitvaartdienst, waarvoor wij u uitnodigen, wordt gehouden op vrijdag 4 mei 2012 om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Maria Magdalena te Goes. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op het R.K.-gedeelte van de Algemene Begraafplaats aan het Geldeloozepad te Goes. Na de begrafenis is er in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes, gelegenheid tot condoleren. Zo onverwacht afscheid te moeten nemen doet ons veel verdriet. We zullen onze lieve schoonzus en tante èrg missen. Wij wensen Ko, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte in deze moeilijke tijd. 's-Heer Arendskerke: J". Sanderse M. Sanderse-Willemstein neven en nichten Rust zacht lieve Tante Jo Na het verlies van Ma, jouw zus was het zo veilig en vertrouwd dat jij er altijd voor ons was. Bedankt voor je zorgzaamheid, je interesse en je humor. Je zal altijd in onze gedachten blijven. Marijke Wilma en Johan en kinderen Veel te snel is een einde gekomen aan het leven van onze lieve Tante Jo Voor altijd in onze herinnering. Martin en Angenita Linda en Bas Met ontsteltenis hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van onze goede buurvrouw v Jo Willemstein Wij wensen haar man Ko, kinderen, kleinkinderen en familie veel sterkte toe om dit grote verlies te kunnen dragen. Janny de Groote-Eckhardt Cobie en Joop Jobse Bedroefd, maar dankbaar voor alle liefde, zorg en toewijding die wij van haar mochten ontvangen, geven wij u kennis dat vredig van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, moeder, schoonmoeder, onze oma en overgrootoma Vlissingen, 15 januari 1927 t Middelburg, 30 april 2012 Jan M. den Engelsman Riet en Tonnie Hendrikse-den Engelsman Karin Hendrikse Sander van Gelderen Lisanne, Jesper Correspondentieadres: H. Hendrikse-den Engelsman, A. Blamanlaan 116,4385 KK Vlissingen Er is gelegenheid afscheid te nemen op donderdag 3 mei van 16.30 tot 17.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De plechtigheid, voorafgaande aan de crematie, zal om 18.00 uur worden gehouden in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Geen bezoek aan het woonadres Onze dank gaat uit naar dr. De Laet en het team van verpleeghuis Buitenrust, afdeling Zeester, voor de goede zorg en begeleiding. Met verdriet geven wij u kennis van het toch nog onverwachts overlijden van onze lieve zus, schoonzus, tante en oud-tante Hendrika Cornelia den Engelsman-Verweij Uit aller naam: H. Verweij Met droefheid geven wij u kennis dat de Heere van onze zijde heeft weggenomen onze lieve zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder Sinds 31 maart 2006 weduwe van Jan Bolle in de leeftijd van 92 jaar. Rien Bolle Gré Bolle - van der Maas Jan Bolle Ria Bolle - Slager Janny Stouten - Bolle Huib Stouten Klein- en achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van zorgcentrum "In 't Opper voor de goede en liefdevolle verzorging aan haar gegeven. Ook willen wij Dr. Valk hartelijk bedanken voor alle medische zorg die hij aan haar geeft gegeven. Bruinisse, 1 mei 2012, Zorgcentrum "In 't Opper" Correspondentieadres: M.J. Bolle Oud-Heiligeweg 6 4307 LB Oosterland Er is gelegenheid om de familie persoonlijk te condoleren D.V. vrijdag 4 mei van 18.45 uur tot 19.45 uur in het stiltecentrum van zorgcentrum "In 't Opper", Dr. de Kockstraat 13 te Bruinisse. De rouwdienst zal worden gehouden D.V. zaterdag 5 mei om 10.30 uur in bovengenoemd stiltecentrum. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene begraafplaats van Oosterland. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in voornoemd stiltecentrum. Geen bloemen Benige handen, nu gevouwen en stil. Een leven vol ijver, zp was je wil Nu heb je rust, met lichaam en geest. 1Vaak hullen we denken, aan wat is geweest. Dankbaar voor het vele goede dat we van haar mochten ontvangen, laten wij weten dat, toch nog onverwacht maar in vrede, van ons is heengegaan onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder Cor Sinds 21 november 1985 weduwe van Abraham Barentsen. Middelburg, 5 januari 1915 t Drachten, 29 april 2012 Amsterdam: Adrie en Valja Sa ja en Hanneke Opeinde: Harry en Saskia Cindy, Milan en Tara Sandra Matthijs Correpondentieadres: Kommisjewei 110, 9218 PJ Opeinde De uitvaartplechtigheid wordt gehouden op donderdag 3 mei om 12.00 uur in de aula van begraafplaats Oude Havendijk, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, waarna aansluitend de begrafenis plaatsvindt. Na afloop komen we samen in de koffiekamer. 0#|| dank gaat uit naar alle medewerkers van woonzorgcentrum 't Suderhiem te Drachtenvoor de liefdevolle verzorging. Je blijft altijd bij onsdiep in ons hart. Wij zijn blij zo iemand als moeder en oma in ons midden te hebben gehad. Op 30 april 2012 is overleden onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder Mina Marie Gehrmann-Simonse Mien weduwe van W.E.A. Gehrmann in de leeftijd van 90 jaar. Jacqueline en René Denice Rémon en Angela Willem en Marijke Marloes en Danny, Milou Niels en Heieen Anja en Ron Jasperina en Adriaan Justin Davy en Donna Correspondentieadres: Jacqueline de Muynck Dolfijnstraat 55 4337 JR Middelburg Er is gelegenheid om afscheid te nemen op vrijdag 4 mei a.s. in rouwcentrum 'Middelburg', Buitenhovelaan 1, 4337 HJ te Middelburg van 16.30 tot 17.00 uur. Aansluitend zal om 17.30 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3, 4337 PB te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Heeft u geen kaart ontvangen, beschouwt u deze advertentie dan als een uitnodiging. Heden bereikte ons het droevige bericht van het plotselinge overlijden van onze gewaardeerde vrijwilliger mevrouw Willy Versprille Als vrijwilliger heeft Willy zich ingezet voor de cliënten van Zorggroep Ter Weel. Haar warme betrokkenheid zullen we missen. We wensen de naasten veel kracht toe bij het verwerken van dit grote verlies. Medewerkers en vHjwilligers locatie Ter Weel Krabbendijke Mw. drs. J. A Traas, bestuurder

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 39