üysrlgilsn Pim Goudsmits Leo Meijer Leo Meijer Leo Meijer Leo Meijer 30 familieberichten woensdag 2 mei 2012 O d1ensenlinq.nl Na een intens geleefd leven is onverwacht overleden Reusel, 29 november 1953 t Goes, 30 april 2012 Marco Fam. Goudsmits Pim is overgebracht naar het rouwcentrum, Geldeloozepad 20 te Goes. Gelegenheid tot afscheid nemen aldaar donderdag 3 mei van 18.30 tot 19.00 uur. De plechtige Eucharistieviering ten Uitvaart, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op zaterdag 5 mei om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Maria Magdalena, Singelstraat te Goes. Aansluitend begeleiden wij hem om ongeveer 14.00 uur naar zijn laatste rustplaats op de Parochiële Begraafplaats van de O.L.V. ten Hemelopneming, Kerkstraat 1 te Reusel. Uitsluitend gelegenheid tot schriftelijke condoleance voor aanvang van de dienst achter in de kerk. Correspondentieadres: M. van der Linden - Goudsmits Rooseveltstraat 80 5151 CR Drunen Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen verzoeken wij u deze advertentie als uitnodiging te beschouwen. Tot het laatste wilde je leven door een sterke wil gedreven je geest was nog op volle kracht maar over je lichaam had je geen macht. Groot is de leegte die je achterlaat, mooi zijn de herinneringen die blijven. Intens verdrietig, maar ook dankbaar dat een verder lijden hem bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan mijn innig geliefde man, onze lieve vader en trotse opa Leo Meijer echtgenoot van Nel Meijer-de Bruine 17 augustus 1946 - t 28 april 2012 Nel Meijer-de Bruine Sylvia en Jimmy Darko Sandra Dejan Mariska en Winort Sheila Daisy Kailey in liefdevolle herinnering Taïscha Blacky Bertiusstraat 3,4471 CJ Wolphaartsdijk Leo is thuis. Gelegenheid om afscheid van hem te nemen donderdag 3 mei van 15.00 tot 17.00 uur en van 19.00 tot 20.00 uur. De dankdienst voor zijn leven wordt gehouden vrijdag 4 mei om 12.30 uur in de 'Nicolauskerk', Oostkerkestraat 1 te Wolphaartsdijk, waarna aansluitend omstreeks 14.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er'in 'dé Brug', Oostkerkestraat 3 te Wolphaartsdijk gelegenheid tot condoleren. Indien u dóór omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen- wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Met groot verdriet nemen wij afscheid van onze zwager, oom en vriend Met veel liefde denken wij terug aan alle mooie momenten en de fijne tijd, die we altijd samen hebben gehad Je was onze grote broer We zullen je heel erg missen We wensen Nel, Sylvia en Jimmy, Mariska en Winort en de kleinkinderen heel veel sterkte Kapelle: Nel van Hecke - de Rijke Niek Meijer t Fons van Hecke t Kapelle: Wilma van den Boom - Meijer Jean van den Boom Arno en Marieke Nicolle Menno en Rivka Biezelinge: Hanneke van den Berge - Meijer Rinus van den Berge Martin en Jessica Anouk, Niek Jolanda en Mark Biezelinge: Jan Meijer Toos Meijer - Westdorp Arjan en Maaike Peter en Bianca Anouk, Niek Michèl Kapelle: Hans Meijer Jacqueline Overbeeke Sander, Lonneke Biezelinge: Tanja Sinke - Westdorp Rini Sinke Raymon en Anja Mark en Deborah Het laatste beetje Is nu op, veel had. ik te verduren. Het kaarsje is nu opgebrand, gedoofd zijn alle. vuren. Voor mij die het aangaat is het niet erg, ik heb genoeg geleden. Wel voor hen die ik achterlaat, vaarwel en ivees tevreden. Intens verdrietig, maar met een diep respect voor de geweldige strijd die hij heeft geleverd om bij ons te kunnen blijven, delen wij u mede dat in zijn vertrouwde omgeving is overleden mijn lieve, zorgzame man, onze trotse vader en opa Hendrik Schrier - Henk - echtgenoot van Adriana Forra - Krijnsen in de leeftijd van 75 jaar. Waarde: A.F. Schrier - Krijnsen Waarde: Ronny en Joke Patrick, Kevin Yerseke: Wim en Leida Nicole en Erik Chantal en Paul Krabbendijke: Marlies en Sjaak Niels, Ruben Onze speciale dank gaat uit naa.r Buurtzorg, team Yerseke, voor de goede en liefdevolle verzorging. 1 mei 2012, Julianastraat 38, 44l4 AV Waarde Henk is thuis, waar gelegenheid is om afscheid te nemen op donderdag 3 mei van 19.00 tot 19.30 uur. De afscheidsdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal worden gehouden op vrijdag 4 mei om 13.00 uur in de Hervormde Kerk aan de Raadhuisstraat te Waarde. Aansluitend zal omstreeks 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Waarde. Na de begrafenis is er in het Hervormd Centrum, Koninginneweg 1, gelegenheid tot condoleren. In plaats van bloemen graag een gift voor de KWF Kankerbestrijding. Een collectebox hiervoor staat voor in de kerk. Veilig in Jezusarmen Bedroefd delen wij u mede dat is overleden onze geliefde broer, zwager en oom Leo Meijer Wij wensen Nel en de kinderen veel sterkte toe. Biezelinge: N. Meijer f Kapelle: P. van Hecke-de Rijke A.van Hecke t Nw-en St. Joosland: P. Meijer M. Meijer-Wouters t Westkapelle: A. Dronkers-Meijer t A. Dronkers neven en nichten Na een rijk, gevuld en mooi leven is na veel pijn de laatste jaren, vredig van ons heengegaan, onze schoonzoon, zwager en oom Wij wensen Nel, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Mevr. de Bruine- Koole Rinus en Martha Gré en René Corrie en Bennie Neven en nichten 28 April 2012 Dag lieve "Ome Leo" We zullen je ontzettend missen.' We wensen Tante Nel en de (klein)kinderen veel sterkte toe. Frans en Wilma Adriaan en Gelina Ilana William JanenElma Walclef Yvalson Adri en Saskia )urgen Verdrietig zijn wij door het toch nog plotseling overlijden van onze vriedelijke buurman Wij wensen Nel, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe met dit grote verlies. Sjaak en Francisca den Hartog Albert en Linda Nijsse Martin Beets Jaap en Corrie Provoost Jan en Wilma Hannewijk Rein en Will van Aartsen. Bedroefd, maar met veel waardering voor zijn grote inzet voor de Roemenië Groep Wolphaartsdijk, hebben wij kennis genomen van het overlijden van Wij wensen Nel, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Namens de Roemenië Groep Wolphaartsdijk: Hans Meijaard, Nel Eggebeen, Esther van Aartsen, Bram Horsman, Kees Magnus, Bas de Koeijer, Yoeri Braamse, Rein van Aartsen Voor ons toch nog onverwacht is overleden Leo Meijer Leo was sinds 2006 vrijwilliger in Zorgcentrum Poel wij ck'. Hij was als vrijwilliger werkzaam bij de gymgroep, grote activiteiten en de gezamenlijke maaltijden. Wij herinneren hem als een optimistische man die altijd klaar stond voor onze bewoners. Namens cliënten en medewerkers SVRZ, Ruud de Groot, locatiemanager SVRZ Ter Valcke Gabrielle Davits en Rien Heijboer, directie SVRZ

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 38