Schuifelen, stierrijden en protesteren gewoon van de reepe vandE BEVELANDEN/THOLEN Bus Koninginnedag 2012 gevierd in de stralende zon l~EEpE almanak DINSDAG 1 mei 2012 17 door Nadia Berkelder En even verderop maakt een klein dwars", zegt de minister, die een seke zijn alle oranje feestelijkhe- met handelswaar. „Nee, die zijn jongetje op pijnlijke wijze kennis opmerkelijke verkleining heeft on- den vanuit de dominee G.H. Ker- niet te koop. Die hebben we net Met een plons landt de met de rodeostier. „Dat doet zéér!" dergaan in het weekeinde. stenschool afgelast in verband met gekocht, om wat te doen te heb- bierpul in de teil. Dat In Waarde is de pijn van een ande- Op een aantal plaatsen op de Beve- het overlijden van oud-leerling Er- ben." Ze hebben zojuist hun step was een paar centime- re orde: daar wordt de optocht aan- landen is de viering van Koningin- win Steketee eerder deze week. van de hand gedaan, voor vijftien ter te ver. In 's Heer gegrepen om te protesteren tegen nedag dit jaar versoberd: in Oude- Op de vrijmarkt rond de Oostsin- euro. Iets verderop kan het pu- Hendrikskinderen staat Koningin- het verdwijnen van de bibliobus, lande is de versiering van het dorp gel in Goes is het schuifelen door bliek op de foto met twee levende nedag in het teken van Country Zelfs Jan Kees de Jager, die met de bescheiden gehouden in verband de mensenmassa. Toch hebben standbeelden in Zeeuwse dracht, en Western: Kenny Rogers knalt rest van het gevallen kabinet ook met het ongeval van prins Friso. Maurice en Lenard van der Maas de opbrengst gaat naar Sri Lanka, uit de boxen, de oranje cowboy- in de optocht meeloopt, kan daar Bewoners van Oostdijk is gevraagd nog volop tijd om rustig de Do- hoed is de must have van het dorp. niets meer aan doen. „Wilders ligt een witte corsage te dragen. In Yer- nald Duck te lezen op hun kleedje pagina 18 en 19: Koninginnedag Koninginnedag op de Bevelanden 18 en 19 Een levend boek zamelt handtekeningen in voor behoud van de bibliobus in Waarde. foto Willem Mieras mmm Kijk voor onze aanbiedingen elders in deze krant! SCHOENMODE Papegaaistraat 8, Goes www.vandereepe.nl Tip? redactie@pzc.nl Die Vlissingse vond dat het hoog tijd was geworden om (weer) aan haar conditie te werken. De sportschool was niet helemaal haar 'ding'. Ze sport liever in de buitenlucht en besloot daarom om te gaan hardlo pen. De eerste weken waren zwaar, maar ze hield stug vol en kreeg er plezier in. Toen ze vrijdag bijna klaar was met haar ronde merkte ze dat er een bus voor haar neus stopte. De chauffeur deed de deur open en keek haar vragend aan, evenals de passagiers. Buiten adem als ze was, was het lastig om iets uit te brengen. Met gebaren maakte ze duidelijk dat ze niet mee hoefde, maar stak wel haar duim omhoog. Voor de moei te...

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 45