Amoes Soplantila Willem Stouten De Uitvaart Informatie Hulplijn Familieberichten fllensenlinq.nl dinsdag 1 mei 2012 familieberichten 129 Bedroefd delen wij U mede, dat d.e Heere van ons heeft weggenomen, na een kortstondige ziekte, onze lieve zus, schoonzus en tante Wilhelmina de Visser - Willemien - weduwe van Christiaan Joseph Königs ft Oost- en West-Souburg, t Bergen op Zöom, 8 september 1936 26 april 2012 Kampen: Tina Bassie-de Visser David Bassie Middelburg: Riet Houterman-de Visser Klaas Houterman Middelburg: Jan de Visser Corrie de Visser-de Muynck Nwen St. Joosland: Leny Poppe-de Visser Piet Poppe Bameveld: Koos de Korte-de Visser Rinus de Korte West-Souburg: André de Visser Nel de Visser-Allaart West-Souburg: Bart de Visser Annie de Visser-Westerweele West-Souburg: Ko de Visser Joke de Visser-Joziasse West-Souburg: Johan de Visser Matty.de Visser-Verbeem Meliskerke: Lies Dingemanse-de Visser Kees Dingemanse (in herinnering) West-Souburg Piet de Visser Gré de Visser-van der Horst Neven en Nichten Correspondentieadres: Jacoba van Beierenweg 5,4386 NG Vlissingen U kunt afscheid nemen van Willemien in het uitvaart centrum van DELA, Drebbelstraat 66 te Bergen op Zoom, op donderdag 3 mei van 18.30 tot 19.15 uur. De begrafenis zal op verzoek van Willemien in familie kring plaatsvinden. Bahwa Tuhan itulah gembalaku, malca tiada aku akan kekurangan suatupun. De Here is mijn herder, mij ontbreekt niets. Mazmur Psalm 231 Vrijdag 27 april 2012 is onverwachts overleden, op 90-jarige leeftijd Weduwnaar van Martina Tan Mantap Nio Eri (Ambon), 24 januari 1922 Goes, 27 april 2012 Vlissingen: Benny Soplantila Marie-José Rondags Quinten en Debbie Jean-Pierre Michelle en Linda Oost-Souburg: Marita Soplantila Rob Hüber Daniëlle en Dave: Robin, Dante, Polly Stefan Vlissingen: Alex Soplantila Corry van den Bosse Esther en Martijn: Mila Naomi Noesa En namens alle familie op Java en Ambon Correspondentieadres Marnixplein 10, 4386 AB Vlissingen Malam penghiburan akan diadakan pada hari selasa 1 mei dj am 20.00 malam di rumah geredja Beth-Cherem di Oost- Souburg. Kebaktian makburat pada hari rebo 2 mei djam 11.00 pagi. Pememakaan pada djam 13.00 siang. De Dienst van Vertroosting zal plaatsvinden op dinsdag 1 mei om 20.00 uur in de Beth-Cherem kerk te Oost- Souburg. De uitvaartdienst is op woensdag 2 mei om 11.00 uur in bovengenoemde kerk. De teraardebestelling is om 13.00 uur op de algemene begraafplaats te Oost-Souburg. Je strijdvaardigheid, opgewektheid en levenslust, Krachtig als de branding van de zee, gaf je aan ons door en nemen we voor altijd met ons mee! Op 27 april 2012 is plotseling overleden mijn geweldige vrouw, onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Maatje Liek-Joosse Matthy in de leeftijd van 79 jaar. Vlissingen: Jakob Liek Middelburg: Abco Veere: Yvonne Diederik en Judith, Rosanne Vlissingen: Joop en Ankie Britt, Tim, Elin Nathalie, Quinten Bruinisse: Thony en Liesbeth Michiel Middelburg: Gert-Jan Boulevard de Ruyter 140, 4381 KD Vlissingen De samenkomst, voorafgaand aan de crematie, zal worden gehouden op vrijdag 4 mei om 14.00 in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, voorafgaand aan de plechtigheid is er van 14.00 tot 14.15 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangstkamer van het crematorium. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. L 'important ce n 'est pas le chemin que tu vas Mais surtout la trace que tu laisses Na een mooi leven, vol van liefde voor Harry, de kinderen en de kleinkinderen, voor de zeilsport, het tennissen en het reizen, hebben we op 27 april afscheid genomen van Mary Vermeulen-Petit echtgenote van Harry Vermeulen t Breda, 18 mei 1926 v Made, 27 april 2012 Babyloniënbroek: Maarten Vermeulen Jori Vermeulen-Rijnders Annabelle, Sebastiaan en Anne, Diederik Oud Drimmelen: Joep Vermeulen Henriëtte VermeulemSnijders Barneveld: Föns Vermeulen Maaycke Vermeulen-Theunissen Sofieke, Janneke, Stijn Made: Marijke Vermeulen Frank Stevens Namirte, Ivor St. Jansteen: I.idwienMortier-Vermeulen Marnic Mortier Jane en Koen, Tommy Marieke, Jojanneke, Pieter Adelstraat IJ' 4921 BN Made De gregoriaans gezongen H. Mis zal plaatshebben op donderdag 3 mei in de St. Bernarduskerk te Made om 11.00 uur. Aansluitend volgt de begrafenis op de Algemene Begraafplaats, Leeuwerikstraat 25,4921 VMMade. Na afloop ontmoeten wij u graag tijdens een informeel samenzijn in hotel-restaurant de Korenbeurs. Mary hield van kleurrijke bloemen. Verbijsterd en verdrietig delen wij u mede dat öp dezelfde dag als haar zus Laura plotseling is overleden onze lieve zus, schoonzus en tante Matthy Liek-Joosse Oost-Souburg Willem Joosse in herinnering Cor van Dijk in herinnering Laura Karreman-Joosse in herinnering Jan Karreman Adri Joosse Mia Joosse-Harpe in herinnering West-Souburg Gerrit Joosse Lenie Joosse-Schout Schoonhoven Sjaak Joosse Ans Joosse-Jasperse Neven en nichten Voor de vele blijken van medeleven en belangstelling tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn innig geliefde man, onze vader en opa betuigen wij u onze oprechte dank. M. Stouten-Kik Kinderen en kleinkinderen Oosterland, mei 2012 Als je ouder wordt en niet meer weet waar je bent, als je mensen ziet, maar ze niet meer herkent, als je toch blijft strijden om bij ons te leven, dan hopen wij dat je nu de rust is gegeven. Wij hebben je mogen begeleiden in je laatste levensdagen. Het was fijn om dit samen voor je te mogen doen. Je was voor ons een lieve pa, opa en 'opa Cent'. Wij zullen je missen. Heden is van ons heengegaan Juliën Petrus de Houx sinds 19 december 2011 weduwnaar van Maria Antoinetta Verbraeken ft Zuiddorpe, 26 juli 1919 t Axel, 27 april 2012 Axel: Margriet en Noël Marco en Nellie Petra en Björn, Jaimée, Jory Deinze: Robert en Chris Dennis Oosterstraat 64,4571 GP Axel U kunt afscheid nemen van hem in het mortuarium bij begraafplaats 'Westsingel' te Axel, op woensdag 2 mei van 19.00 tot 19.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 3 mei om 10.00 uur in de parochiekerk Ónze Lieve Vrouw Hemelvaart te Zuiddorpe, gevolgd door de begrafenis op de r.-k. begraafplaats aldaar. Na de begrafenis kunt u de familie persoonlijk condoleren in de kerk. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Zoveel kaarten zoveel warme woorden zoveel belangstelling en zoveel troost. Hartelijk dank voor uw blijk van medeleven na het overlijden van mijn geliefde man, onze geliefde vader, schoonvader en opa Reinier Goedbloed Vanwege de overweldigende belangstelling is het voor ons onmogelijk ieder persoonlijk te bedanken. M. Goedbloed-Vermeulen R.J.J. Goedbloed S.Goedbloed-Sijnesael Chenna Sem Middelburg, mei 2012 Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden www.scu.nu E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088 - 013 9999 Internet www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 29