O dlensenlinq.nl Oysrlsdsri Thomas Gerardus Tempelaars Tom Tempelaars Wilhelmina Melse - Vos Wilhelmina Elisabeth Petronella Sohier-Molenkamp Wil Sohier-Molenkamp Onze lieve vriendin Wil Leendert in 't Veen Leen familieberichten dinsdag 1 mei 2012 Geven en nemen het eerste was het belangrijkste namelijk het geven, zo zal je in onze gedachten verder leven. Moeder, bedankt voor al liet goede wat je voor ons hebt gedaan. Met dankbaarheid ómdat we haar zolang in ons midden mochten hebben en bedroefd omdat zij nog zoveel voor ons betekende, geven wij u kennis 'dat rustig is ingeslapen onze moeder, oma en overoma Maria Cornelia Knuit-van den Dries weduwe van Aalbrecht Knuit in de leeftijd van 102 jaar. Heinkenszand: Rinus en Corrie Philippine: Cathrien en Nicot Lage Zwaluwe: lo en Piet Heinkenszand: Adri en Elly Teteringen: Betsy en Kees Sas van Gent: Nelly en Peter Saaxumhuizen: Riet en Gert Klein-en achterkleinkinderen Wij willen het verzorgend personeel van Zorgcentrum De Kraayert' hartelijk dankzeggen voor de liefdevolle verzorging. Lewedorp, 29 april 2012 Zorgcentrum 'De Kraayert' Correspondentieadres: Heinkenszandseweg 64a, 4451 NX Heinkenszand De uitvaartdienst wordt gehouden zaterdag 5 mei om 10.30 uur in de parochiekerk van de H.Blasius te Heinkenszand. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de R.K. begraafplaats aldaar. Voor aanvang van de uitvaartdienst is er van 9.45 tot 10.15 uur gelegenheid tot afscheid nemen in het mortuarium naast de kerk. Na de begrafenis is er in 'De Stenge', Stengeplein 1 te Heinkenszand gelegenheid tot condoleren. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Heden is overleden, na een kort ziekbed, mijn lieve zorgzame man, vader, schoonvader en onze opa Tom echtgenoot van Jacomina Margrita Le Due 28 december 1936 Goes 29 april 2012 Middelburg: Mieke Tempelaars-Le Due Eist (Gld): Marit Bosschaart-Tempelaars Willem Bosschaart Max, Wim, Annemieke De Ruyterstraat 67 4335 GJ Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 4 mei van 15.30 tot 16.00 uur in Rouwcentrum Middelburg, Buitenhovelaan 1. De afscheidsbijeenkomst zal om 16.30 uur worden gehouden in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer aldaar. Op 29 april 2012 overleed onze zeer gewaardeerde zwager en oom Middelburg: Jan Le Due Ankie Le Duc-Joziasse Maurice Vlissingen: Peter Le Due Willy Meerman Verdrietig omdat wij haar nu moeten missen, maar met een dankbare herinnering aan haar liefde en zorg voor ons, delen wij u mee dat is. overleden mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma Biggekerke, 12 oktober 1937 f Goes, 28 april 2012 MeliskerkeL. Melse Oostvoorne Anne Marie en Mario Verhamme Eline en Wouter Irene Meliskerke Anja en Rinus Kamerling Rens Elze Staples (USA) Jos en Kristine Melse Robin Paige Molenwerf 14 4365 BM Meliskerke U wordt in de gelegenheid gesteld om afscheid te nemen en te condoleren op woensdag 2 mei van 19.00 tot 19.45 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, ingang Jan Vaderstraat, te Meliskerke. Wij nodigen u uit de rouwdienst bij te wonen in deze kerk op DAL donderdag 3 mei om 13.30 uur, waarna aansluitend om 14-30 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats te Meliskerke. Ook na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in eerdergenoemde kerk. Geen bloemen Wij zijn verdrietig omdat onze lieve, zus, schoonzus en tante na een ernstige ziekte plotseling overleden is. Mina Melse-Vos 12 oktober 1937 28 april 2012 Wij wensen Lou, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Vlissingen: Clara Vos-van Engelen Oost-Souburg: PieCaljé-Vos. Zoutelande: Leen Brasser Ma Janse-Vos Biggekerke: Mina Vos-Jobse Leo Vos Annie Vos-van Oord Neven en nichten Verdrietig zijn wij dat in onze familiekring is overleden onze lieve schoonzuster en tante Mina Vos echtgenote van Lou Melse Oostkapelle Middelburg Veenendaal Ellecom Papendrecht Vitré (Fr) Sien Cysouw - Melse Carin Heikoop - Melse Miep en Theo - Flach Leyn en Ien Melse Joost Melse Riet en Berto Rietema neven en nichten Wij wensen Lou, kinderen en kleinkinderen kracht toe om dit verlies te dragen, Met leedwezen hebben wij vernomen dat onze oud-collega van de toenmalige SSGM Kees van der Vossen is overleden. Zijn creatieve nalatenschap is groot, hij was voor veel leerlingen een inspiratiebron. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen veel sterkte. Directie en personeelNehalennia SSG I'll take her laughter and. her tears And make them all my souvenirs For where she goes I ve got to be The meaning of my.life is... She Dat deze dag zou komen, wistèn wij. Maar dit maakt het niet gemakkelijker te aanvaarden dat onze lieve Wil veel te Vroeg is overleden. echtgenote van Ed Sohier Velsen, 29 september 1953 t Oost-Souburg, 29 april 2012 Oost-Souburg: Ed Sohier Middelburg: Cristian Nijmegen: Jody en Kevin Middenhofsingel 37 4388 AP Oost-Souburg De crematieplechtigheid zal worden gehouden op donderdag 3 mei om 16.30 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Liever geen bezoek aan huis. Op verzoek van Wil graag een losse rode of witte roos meenemen. Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van Oost-Souburg: Vlissingen: Rina Sohier Toon Sohier Vol wilskracht, zo positief. In onze gedachten zul je altijd blijven. We zullen je missen. Toon en Marianne Rob en Dora Tot ons verdriet hebben wij voorgoed afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze vader, schoonvader, opa en mijn ouwe opa 20-02-1924 t 29-04-2012 Vlissingen: B. in 't Veen - van de Plaat Annemarie de Pré - in 't Veen Ronald de Pré Sabrina'en Cyriel Kirsten en René, Helena Oost-Souburg: Ronald in 't Veen Els Voskuil Correspondentieadres: Roosje Voslaan 7 4385 KA Vlissingen Wij nodigen u uit om samen met ons zijn leven te gedenken op vrijdag 4 mei om 15.30 uur- in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer aldaar.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 28