media
33
b
o
b
media@wegener.nl
1024-3650570
'Alles moet gladjes verlopen. Als iets moet worden opgelost, stuurt hij liever
een ander' Volgens Ron Brandsteder kan André van Duin slecht met ruzie en confrontatie overweg
Zaterdag 28 april 2012
07:05 Little house on the
prairie 08:05 Tommy Te
leshopping 09:05 My wife
and kids 09:30 De Leven
de Steen Gemeente 10:00
Tommy Teleshopping
14:15 Clockstoppers 15:55
100% TV 16:30 Het snoer
om 17:00 Robs grote tuin-
verbouwing
06:01 Teleshop 7: Wo
ningwijs, Car tracks, Tel
sell, Tommy Teleshopping,
Car tracks, Tel sell 13:00
Vis TV 13:30 Journeyman
14:30 Journeyman 15:30
Ruige mannen in Alaska
16:30 Da's lachen! 17:00
RTL Transportwereld 17:30
Wereld van de binnenvaart
i:00 Car tracks 06:31 RTL
Telekids: Fabeltjeskrant,
Wolieke, Uki, Chloe's clo
set, Bibaboerderij, Bas-
sie Adriaan, Brandweer
man Sam, The adventures
of Chuck and friends, Chug-
gington, Sprookjesboom,
TitaToverfeest, Sprook
jes, De Schatkamer, Green-
Kids, Hallo K3I, Bassie
Adriaan en de verzonken
stad, Ernst, Bobbie en de
rest 10:31 Tel sell, Tommy
Teleshopping, Tel sell 17:00
Holland's Got Talent
06:50 Asterix Obelix
contre Caesar 09:00 Tom
my Teleshopping 11:00 As
tro TV 13:00 Tommy Tele
shopping 14:10 Rita rocks
14:50 Wildfire 15:40 Gos
sip girl 16:35 9021017:25
Jesse
06:01 Disney XD: Skunk Q
fu, Amazing Spiez, Super W
hero squad show, Hotw- a
heels battle force 5, Beybla-
de Metal Fusion, Pokémon:
Black white, American
dragon: Jake Long, Phine-
as Ferb, Zack and Cody
on deck, Pair of kings, Zeke
Luther, Kickin' it, Phil of
the future, Kick Buttowski,
Ducktales, De Vervangers,
Phineas Ferb, The proud
family, Het hotelleven van
Zack Cody, Green Dream
District
18:00 Je idool op het
spoor, S pelpro-
gramma
18:00 Sport, levensge
vaarlijk!, Reality-
programma
18:20 De wereld rond in 18:00 Veronica's fun-
80 dates, Dating-
programma
19:00 Lachen om home
video's, Amuse
ment
19:55 Wekelijkse Lotto
trekking, Trekking
19:00 De politie op je 19:00 Mijn nepbaby, Do- 19:30 Peking Express,
hielen!, Serie repor- cumentaire Realityprogramma
tages
niest commercials
ever!
18:10 Pawn Stars, Reali
typrogramma
19:05 Storage wars, Rea
lityprogramma
20:00 Wat schat je?,
Spelshow
20:00 Waterworld, Sf-
film
20:00 The ex-list, Co
medy
20:30 King, Dramaserie
20:00 The pain game
(h), Gameshow
21:25 .Bonkers, Amuse
ment
21:55 Fans!, Reality
21:00 The real house
wives of Oran
ge County, Real-
lifeserie
21:25 The good wife,
Dramaserie
21:00 Hardcore pawn,
Reality
22:40 Hart van Neder- 22:40 Red heat, Actiefilm 22:00 Unknown, Mis-
land, Reportages daadfilm
22:55 Piets weerbericht
23:00 Shownieuws
23:20 Bonkers (h), Amu
sement
23:50 Flags of our fa
thers, Oorlogs
drama
23:40 Back to you, Co
medy
23:20 Raising the bar,
Dramaserie
02:15 Nachtmagazine
00:45 Play it to the bone 00:10 Back to you 00:10 Gossip
02:40 Teleshop 7 00:41 Stoute meiden TV 01:55 Astro TV
02:00 Tommy Teleshop- 02:25 King (h)
05:30 Kton
02:41 Sneak preview
05:00 Car tracks
Voningwijs
03:15 The good wife (h)
04:05 Without a trace
Üaïsii
actualiteiten sport film
ingthebar(h)
00:30 Entertainment ex
perience
01:00 Nachtprogram
mering: Nacht
club live
04:00 Hart van Neder
land (late editie)
00
O
O
vo
KJ
O
KJ
O
O
22:25 Without a trace, 22:00 The Matrix revo- hJ
Misdaadserie lutions, Sf-actiefilm IsJ
KI
UI
O
Z
O
X
bekijk de trailers in de rubriek Show en TV op onze website
Untraceable
Seriemoordenaar vertoont zijn sa
distische moorden online en wordt
gewelddadiger naarmate meer men
sen de site bezoeken. (VS-2008)
RTL 5, 22.05-24.00 uur
The matrix revolutions
Het einde der tijden nadert. Geluk
kig hebben messias Neo en de zij
nen gigantische machines om het
tij te keren. Visueel fraai. (VS-2003)
Veronica, 22.00-0.30 uur
Red heat
Actiefilm met Arnold Schwarzeneg
ger en James Belushi. (VS-'88)
RTL 7, 22.40-0.45 uur
Flags of our fathers
Breed uitgemeten oorlogsdrama
over de soldaten die tijdens hun
missie in WO II de Amerikaanse
vlag plantten op Iwo lima. Geba
seerd op het boek van een nakome
ling. Regie: Clint Eastwood.
(VS-2006)
SBS 6, 23.50-2.15 uur
The science of sleep
Licht surrealistisch drama rond een
dromerige Mexicaanse jongeman
(Gael Garcia Bernal) die na de dood
van zijn vader verhuist naar moe
der in Parijs en verliefd wordt op
zijn overbuurvrouw. (F/I-2006)
Nederland 3, 24.00-1.40 uur
Jermal
Drama over 12-jarige jongen die na
de dood van zijn moeder naar een
visplatform moet. (RI-2008)
Nederland 2, 0.05-1.30 uur
Gossip
Thriller over drie studievrienden
die onderzoek doen naar de ver
spreiding van roddels. (VS-2000)
Net 5, 0.10-1.55 uur
Play it to the bone
Woody Harrelson en Antonio Ban-
deras kruipen in de huid van twee
talentloze boksers die het tegen el
kaar moeten opnemen. (VS-'99)
RTL 7, 0.45-2.40 uur
aa -
07:00 Zeeland NU, Toos en
Henk, Het Weer, Trugkieke, Re-
gioned 07:45 Zeeuws water
07:54 Zeeland in vogelvlucht
08;00 programmering zoals
tussen 07:00 en 07:40 08:45
Zeeuws water 08:54 Zeeland in
vogelvlucht 09:00 programme
ring zoals tussen 07:00 en
07:40 09:45 Zeeuws water
09:54 Zeeland in vogelvlucht
10:00 programmering zoals
tussen 07:00 en 07:40 10:45
Zeeuws water 10:54 Zeeland in
vogelvlucht 11:00 Omroep
Zeeland Tekst-tv 18:00 Zeeland
NU, Toos en Henk, Zeeland de
week, De Zeeuwse Top 40, Re-
gioned 18:54 Zeeland in vogel
vlucht 19:00 programmering
zoals tussen 18:00 en 18:47
19:54 Zeeland in vogelvlucht
20:00 programmering zoals
tussen 18:00 en 18:47 20:54
Zeeland in vogelvlucht 21:00
programmering zoals tussen
18:00 en 18:47 21:54 Zeeland
in vogelvlucht 22:00 program
mering zoals tussen 18:00 en
18:47 22:54 Zeeland in vogel
vlucht 23:00 programmering
zoals tussen 18:00 en 18:47
23:54 Zeeland in vogelvlucht
BUITENLAND
09:00 Lentebeelden 11:55
Groenland 12:15 TV Brussel
12:45 De vrije markt 13:00 Het
journaal 13:30 Het weer 13:35
Villa politica 14:05 Emma
16:00 Murdoch mysteries
16:45 Clips 17:00 Hi-de-hi!
17:30 Buren 17:55 Kijkuit
18:00 Het journaal 18:10
Vlaanderen vakantieland 19:00
Het journaal 19:30 Het weer
19:35 Man bijt hond 20:05 Jo-
ker+ en Lotto 20:10 Zoo of
love 20:45 ONmogelijk 21:40
Vrienden van de Veire 22:30
The Tudors 23:20 Het journaal
laat 23:40 Joker+ en Lotto
23:41 KENO 23:42 EuroMilli-
ons winstverdeling 23:43 Het
weer 23:45 The protectors
07:00 Wibbly Pig 07:10 Lunar
Jim 07:20 Timmy time 07:35
Chuggington 07:45 Pinky Dinky
Doo 08:00 Extreme animals
08:30 Dennis and Gnasher
08:40 The Scooby-Doo show
09:05 Alesha's street dance
stars 09:30 Diddy Dick and
Dom 09:35 Prank patrol down
under 10:00 The slammer
10:30 The ministry of Curious
Stuff 11:00 Animals at work
11:25 Deadly 60 bites 11:35
Splatalot 12:00 Copycats 12:25
OOglies 12:40 MOTD Kicka-
bout 13:00 Escape to the coun
try 14:00 Snooker 18:30 The
Falklands - Remembering Craig
19:00 Flog it! 19:30 Dad's army
20:00 Snooker 21:00 The story
of light entertainment 22:00
The art of Tommy Cooper
22:30 I love 1972 23:30 Mean
streets
07:05 Jake en De Nooitge-
dachtland Piraten 07:25 Kabaal
in de stal 07:35 Angelina Balle
rina 07:50 Kaatjes tralalaatjes
08:00 Jollywobbles 08:10 Su
per Sportlets 08:25 Ketnet
King Size 08:40 Mega Mindy
09:05 Ketnet King Size 09:20
Disney Fish Hooks 09:45 X-Pe-
ditie X-Treem: Compilatie
10:25 De week van Karrewiet
10:35 Twisted Whiskers 10:45
Disney's The Emperors New
School 11:10 The Daltons
11:20 Zig&Sharko 11:30
Spring 11:50 De week van Kar
rewiet 11:59 Zender uit de
ether 13:00 Reyers Laat 13:40
Zender uit de ether 15:30 De
avonturen van Bibi en Tina
15:55 Twisted Whiskers 16:10
Team Kwistenbiebel 16:20 Rob
bedoes en Kwabbernoot 16:45
Disney's American Dragon: Jake
Long 17:10 Disney Stitch 17:35
Disney Phineas and Ferb 17:50
De week van Karrewiet 18:00
Amundsen de pinguïn 19:30
De dodelijkste 60 19:58 Zen
der uit de ether 20:00 Het jour
naal 20:10 Vranckx 20:45 The
Inspector Lynley Mysteries
22:15 VargVeum 23:50 Ro-
manzo Criminale
07:00 Breakfast 11:00 Saturday
kitchen 12:30 BBC News 12:40
Regionaal nieuws en weer
bericht 12:45 Football focus
13:15 Match of the day live:
Last day of the championship
15:30 Rugby League: Challenge
Cup 17:30 Final score 18:20
BBC News 18:30 Regionaal
nieuws en weerbericht 18:35
Pointless celebrities 19:30 My
family 20:00 The voice UK
21:30 The National Lottery: In
it to win it 22:20 Casualty
23:10 BBC News 23:30 Match
of the day
07:10 Shaun, das Schaf 07:35
Tigerenten Club Xtra 08:05
Wissen macht Ah! 08:30 neun-
einhalb 08:40 Ein Fall für
B.A.R.Z. 10:00 Tagesschau
10:03 Checker Can 10:30 Eine
Gans für Nils Holgersson 11:15
Lecker aufs Land - Eine kulinari-
sche Reise 12:00 Tagesschau
12:03 Nur Pferde im Kopf
13:20 Tagesschau 13:25 Sport-
schau live: Autosport 15:00 Ta
gesschau 15:03 höchstpersön-
lich 15:30 Exclusiv im Ersten:
Mit 80.000 Fragen urn die Welt
16:00 Weltreisen 16:30 Euro-
pamagazin 17:00 Tagesschau
17:03 Ratgeber: Recht 17:30
Sportschau 19:57 Glücksspirale
20:00 Tagesschau 20:15 Klein
gegen GrolS - Das unglaubliche
Duell 23:15 Ziehung der Lotto-
zahlen 23:20 Tagesthemen
23:38 Das Wetter im Ersten
23:40 Das Wort zum Sonntag
23:45 Terminal
EZZSZOBMHI
07:00 Das Dschungelbuch
07:20 Kein Keks für Kobolde
07:45 Bibi Blocksberg 08:35 1
2 oder 3 09:00 Pippi Lang-
strumpf 09:25 H20 - Plötzlich
Meerjungfrau 10:10 Dance
Academy 10:35 pur+ 11:00
heute 11:05 Die Küchen-
schlacht - der Wochenrückblick
13:00 heute 13:05 ZDFwo-
chen-journal 14:00 schick
schön 14:40 Meine wunderba-
re Familie 16:15
Lafer!Lichter!Lecker! 17:00
heute 17:05 Lënderspiegel
17:45 Menschen - das Magazin
18:00 ML mona lisa 18:35 hallo
deutschland 19:00 heute 19:20
Wetter 19:25 Unser Charly
20:15 Willkommen bei Carmen
Nebel 22:45 heute-journal
22:58 Wetter 23:00 das aktuel-
le sportstudio
07:20 Erlebnisreisen-Tipp
07:30 Sehen statt Horen - Ein
Wochenmagazin für Hörge-
schadigte 08:00 Planet Wissen:
Bayerische Landschaften - All-
gau, Zugspitze und Bayerischer
Wald 09:00 Gartentraume -
Menschen und ihre Garten im
Dreiiandereck 09:30 Procida -
Die Insel, das Meer und der Tod
10:00 Lokalzeit 10:30 Aktuelle
Stunde 11:10 Die Sendung mit
der Maus 11:35 Die Sendung
mit dem Elefanten - mit Eltern-
ticker 12:00 Quarks Caspers:
Schlaflosigkeit 12:45 Elefant,
Tiger Co. 13:35 Erlebnisrei
sen-Tipp 13:40 Drei Schwe-
stern aus Montana 15:15 Ein
ausgekochtes Schlitzohr 16:50
FuRball im Westen 17:05 sport-
lich unterwegs 17:20 Kochen
mit Martina und Moritz 17:50
Land und lecker 18:20 hier und
heute 18:50 Aktuelle Stunde
19:30 Lokalzeit 20:00 Tages
schau 20:15 Liebestod 21:40
Konrad Beikircher: Am schön-
sten isset, wenn et schön is!
23:10 Die beliebtesten "Neue
Deutsche Welle"-Hits der Nor-
drhein-Westfalen 23:55 Mr.
Klein
07:15 Ultimate survival 08:05
American chopper: Senior vs
Junior 08:55 Mythbusters
10:35 Penn Teller tell a lie
11:30 Flying wild Alaska 17:05
Gold rush 18:05 Mythbusters
19:05 Auction hunters 20:00
Carfellas 20:30 South Beach
Classics 21:00 Wheeler dealers
22:00 Fifth gear 23:00 Weed
wars
07:00 Bible mysteries 08:00
Beyond the cosmos 09:00 Brit
ain's greatest machines 10:00
Breakout 11:00 Drugs Inc.
12:00 Empire wars 13:00
Breakout 16:00 The dog whis
perer 18:00 World's wildest en
counters 19:00 Locked up
abroad 20:00 Megafactories
21:00 Air crash investigation
22:00 Test your brain 23:00
07:15 Escape to Chimp Eden
08:05 Natural born hunters
08:55 The really wild show
09:45 Chris Humfrey's wildlife
10:10 Bondi vet 10:35 Dogs
101 11:30 Wildlife SOS 12:25
Must love cats 13:20 Wild ani
mal orphans 13:45 Safari sisters
14:15 Big five challenge 15:15
Wild Britain with Ray Mears
16:10 Panda adventures with
Nigel Marven 17:05 Speed of
life 18:00 Cake boss 18:30 Take
home nanny 19:20 Toddlers
tiaras 20:10 World's worst
mum 21:00 One born every
minute (US) 22:00 I'm pregnant
and-... 23:00 Miami Ink
06:20 Roary de Racewagen
06:30 Dora 06:55 Mr Bean
07:05 Transformers prime
07:25 Bakugan 07:50 Huntik
08:15 Pinguins van Madagascar
08:40 Kung fu panda - Legends
of Awesomeness 09:00 Geroni-
mo Stilton 09:30 T.U.F.F. Puppy
09:50 Spongebob Squarepants
10:20 Big time rush 10:45 Life
with boys 11:10 Wingin' it
11:35 iCarly 15:35 Max de
Leeuw 16:00 Ned's survivalgids
17:15 Wingin' it 17:35 Naranji-
na en de Kadekapers 18:05 Big
time rush 18:30 Life with boys
18:55 iCarly 19:20 Victorious
19:45 Big time rush 20:10 The
troop 20:35 Pinguins van Ma
dagascar 21:00 Gigantic 21:20
True Jackson 21:45 Heartland
22:30 Degrassi: The next gene
ration 22:55 Big time rush
23:25 Mr. Meaty 23:50 iCarly
00:15 Gigantic
09:30 Rate the video 10:35
Teen mom 211:25 When I was
17 11:50 Moneymakers 12:15 I
Used to be Fat 13:05 My super
sweet worldclass 18:20 Teen
mom 2 19:05 My super sweet
worldclass 19:35 Moneymakers
20:00 When I was 17 20:45
World stage 21:35 Jersey shore
23:10 Real world XXVI: San Di
ego
06:25 Afrique presse 07:00 Té-
lématin 08:00 journal télévisé
Radio Canada 08:25 TV-
5Monde, le journal 08:40 TTC
(Toutes taxes comprises) 09:05
Flash 09:10 Grenadine et Men-
talo 09:15 Le quiz de Zack
09:20 Woofy 09:25 Raymond
09:40 Léonard 09:45 Les p'tits
diables 10:10 Le Marsupilami
10:35 C'est pas sorcier 11:00
Flash 11:05 7 jours sur la planè-
te 11:30 Coup de pouce pour la
planète 12:00 Flash 12:05 Jour
nal de la méditerranée 12:30
Falö 13:00 A table! 13:30 Jour
nal télévisé de la RTBF 14:00
Football 14:55 Les étoiles filan-
tes 15:40 Flash 15:45 Bibliothè-
ques... A livre ouvert 16:00 TV-
5Monde, le journal 16:30
Questions pour un champion
17:00 Flash 17:05 ARTE repor
tage 18:00 TV5Monde, le jour
nal 18:20 Le bar de I'Europe
18:30 Thalassa 20:30 Journal
de France 2 21:00 Le plus grand
cabaret du monde 23:00 TV-
5Monde, le journal 23:10 Jour
nal de la RTS 23:40 TV5Monde,
le journal Afrique 23:55 Chaba-
da
08:30 Fitness: The box 08:45
Autosport: FIAWTCC 09:15
Futsal 10:00 Snooker 14:00
Tennis: WTA15:45 Snooker
18:30 Tennis: WTA 20:00
Snooker 23:00 Wielrennen:
Ronde van Turkije
07:00 World report 07:15 CNN
marketplace Africa 07:30 Best
of BackStory 08:00 World re
port 08:15 CNN Marketplace
Middle East 08:30 The CNN
freedom project 09:00 World
sport 09:30 Open court 10:00
Best of The situation room
11:00 World report 11:30 Best
of BackStory 12:00 The brief
12:30 Inside Africa 13:00
World report 13:30 Road to
Rio: A green city journey 14:00
Talk Asia 14:30 i Report for
CNN 15:00 World's untold sto
ries 15:30 Best of BackStory
16:00 International desk 16:30
African voices 17:00 CNN Mar
ketplace Europe 17:15 CNN
marketplace Africa 17:30
World report this week 18:00
World sport 18:30 Aiming for
gold 19:00 International desk
19:30 Inside Africa 20:00 Inter
national desk 20:30 Leading
women 20:45 Future cities
21:00 Best of The situation
room 22:00 World report
22:30 World's untold stories
23:00 Open court 23:30 World
sport