Ï^Z^r.nl/abonnee mmammmBÊsmmmm Welkom 284 nieuwe abonnees! Hennie Kwint Axel 15 jaar abonnee! De heer M. lobse Home ""jT: De PZC mocht in de maand maart 284 nieuwe, vaste abonnees welkom heten. Wij hebben (willekeurig) een van die nieuwe abonnees uitgenodigd voor een kort interview. Welkom! U leest nu een aantal weken de PZC, bevalt het? We hadden al een tijdje een zaterdagabonnement op de PZC en krijgen de krant nu dus ook op doordeweekse dagen. Dat bevalt prima, het is fijn om's ochtends bij het ontbijt even de krant door te kunnen bladeren. Soms pak ik hem 's avonds nog een keer, voor interessante artikelen waar ik 's ochtends niet aan toe ben gekomen. In het weekend neem ik veel meer tijd voor de krant, dan maak ik ook de puzzels. Wat spreekt u aan in de PZC? Uiteraard ben ik geïnteresseerd in het regionieuws, het nieuws uit mijn omgeving komt goed aan bod in de krant. Ik lees ook graag over onderwerpen als wonen en werken. Alleen het sportnieuws lees ik nooit, dat zou van mij wel achterwege mogen blijven. Maar daar is vast niet iedereen het mee eens, dus laat het maar zo! De PZC bedankt onderstaande abonnees voor hun trouwe lidmaatschap! U krijgt de speciale jubileumpen per post thuis gestuurd. Deze abonnees zijn in de maand april precies 15 jaar (zonder onderbreking) abonnee van de PZC. Bedankt! Middelburg U leest al 15 jaar de PZC! Ja, het is een vast onderdeel van de dag. Ik lees hem helemaal van voor tot achter. Ik ben graag op de hoogte van wat er gebeurt. Wat zou de PZC kunnen verbeteren? Ik ben op zich tevreden over de krant. Maar als ik iets mag veranderen dan zou ik graag wat meer plaatselijk nieuws lezen. Soms hoor of zie ik dingen die dan de volgende dag helemaal niet in de krant terug te vinden zijn. Een tweede verbeterpunt vind ik de hoeveelheid reclame in de krant. Dat zou best iets minder mogen. Ik lees de krant voor het nieuws, niet voor de aanbiedingen. Wat zou u niet willen missen in de PZC? De bijlages zijn leuk, die lees ik meestal wel. En de pagina's over auto's, vooral verhalen over bijzondere auto's lees ik graag. Bijvoorbeeld wanneer iemand een unieke oldtimer heeft opgeknapt. M.C. Barendse, Sluis M.J.C. Bekooy, Oostburg M. van de Berge, Goes B F van Boeijen, Middelburg L.J. Buurman-van de Vijver, Sluis C. Cevaal, Ritthem F Cortvriendt, Westdorpe A. van Doorn, Lewedorp D Eerdmans, Ellemeet A.J. v/d Ende, Borssele M.P. Florussen, Terneuzen M. Geldhof, Middelburg IJ. Gillissen, Middelburg A. Goud, Goes K. v/d Gruiter, Arnemuiden G. van Grunningen, Goes C.J. van Hee, Kamperland B Heppe, Rilland C. Heyt, Koudekerke R. Jansen, Zaamslag J.J. Jansen, Grijpskerke M. Jobse, Middelburg L. Jongkamp, Krabbendijke J.F. Kamp, Noordgouwe M. Kloosterman, Wolphaartsdijk A J Koole, Kruiningen J.J.M. Kools, Cadzand I. Koppenjan, Lewedorp P. de Korte, Aagtekerke A de Koster, 's-Gravenpolder M Kramer, Goes D.J. Lucas, Kortgene J.B.A. Meiresonne, Middelburg E C Midavaine, Biggekerke G.C. Minnaard, Krabbendijke A.H. Morren, Koudekerke CH de Neve, Zuidzande G. Pezie, Kamperland dhr./mevr. v/d Pol, Sint Kruis J. Poortvliet, Vlissingen M.D. de Pooter, Hoek E.C. Roijers, Goes R.P. Roose, Zoutelande M.D. Rouw, Goes J.W. Salome, Oostburg G. van Sark, Oost-Souburg L.H.M. van Schaick, Oostburg R. Scholten, Goes A.C. Schraven, Goes G. Serrarens, Zaamslag J.H. Simpelaar, Oostburg R. Steel, Axel C.C.M.J. Steynen-Brand, Goes J.D. Stouten, Oosterland F.W.F. Tierie, Goes W. Tims, Burgh-Haamstede M. Verboom, Goes M.J.P. Vergouwen, Vlissingen J.C. Verlinde, Hoek T. Vermast, Terneuzen W.A.P. Verschuure, Goes R. Versluijs, Wolphaartsdijk L.N. Verstrate, Wolphaartsdijk J. de Visser, Nieuw- en Sint Joosland L. de Visser, Kamperland D.H.J. Waasdorp, Vlissingen W.M. Walraven, Oost-Souburg P. Willems, Vlissingen J. Witte, Vlissingen C. de Witte-Lukasse, Wolphaartsdijk M.M. de Zwarte, Middelburg

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 83