PZC PZC Chileense Gran Reserva wijnen De mooiste muziek van Piaf en Ciayderman c L A Y D ER H pzc.nl/webwinkel pzc.nl/webwinkel Win een weekendje weg voor 2! Vul de iPad-enquête in. 14 zaterdag 28 april 2012 RICHARD The ultimate Richard Ciayderman Een 'collectors item' voor de liefhebber van deze wereldwijd populaire pianist/musicus. Op 3 cd's treft u 60 van zijn mooiste werken. Composities met een romantische stijl, een combinatie van klassiek en pop. Uitgevoerd in een luxe, tinnen verpakking. Adviesprijs 19,95 Lezersprijs 14,95* Edith Piaf collectie Een 3 cd-box met 60 nummers van de meest geliefde Franse zangeres ooit. Haar dramatische liedjes vol passie gezongen maakten haar tot een icoon. Deze cd-box is uitgevoerd in een luxe, tinnen verpakking. Adviesprijs 19,95 Lezersprijs 14,95* categorie CD's Voor meer informatie kunt u terecht in onze webwinkel. *Prijzen exclusief verzendkosten. Indomita Quintus - Cabernet Sauvig- non Gran Reserva 2010 Deze 12 maanden op hout gerijpte Chileense rode wijn is de grote winnaar volgens het lezerspanel met gemiddeld een 8,2. Enkele citaten: "een uitschieter" en "lekker zoetig rijp fruit". Een rijpe, geconcentreerde en elegante topwijn. Adviesprijs 9,95 Lezersprijs 6,95 Indomita Quintus - Pinot Noir Gran Reserva 2010 Onlangs bekroond met een gouden medaille op de prestigieuze wijncompetities Mundusvini en de Berliner Wein Trophy.- Een zeer indrukwekkende en elegante houtgelagerde Gran Reserva. Zacht van smaak met hinten van frambozen, kersen en zwarte bessen. Adviesprijs 9,95 Lezersprijs 6,95 categorie wijnen BON Chileense Gran Reserva wijnen Hierbij bestel ik: (aantal) x 6 flessen Quintus Cabernet Sauvignon (rood) a 6,9S per fles (aantal) x 6 flessen Quintus Pinot Noir (rood) a 6,95 per fles Verzendkosten: Vanafvier dozen betaalt u geen verzendkosten. Bij minder dan vier dozen draagt u 5,95 bij. VOORLETTERSVOORNAAM NAAMQMQV GEBOORTEDATUM Hierbij machtig ik Buckaroo Payment Service om i.o.v. Wegener Media BV eenmalig het verschuldigde bedrag af te schrijven. BANK-/GIROREKENING HANDTEKENING Stuur de volledig, in blokletters ingevulde, bon in een envelop naar Webwinkel, o.v.v. 'wijnen',. Postbus 1090,5004 BB Tilburg De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon van de krant en op www.pzc.nl treft u nadere informatie aan. Update Deze versie komt binnen enkele dagen be schikbaar in de App Store. Wij zullen u hier via de krant over informeren. Tevens signa leert uw iPad ook automatisch de nieuwe versie. Ga dan naar de App Store op uw iPad en tik op Updates. De nieuwe update zal hier verschijnen. Tik op Werk bij en de up date wordt vervolgens geïnstalleerd. Proefperiode Door de snelle lancering van de versie 1.1 hebben we de proefperiode verlengd tot 1 juni a.s. voor iedereen die de app reeds gedownload heeft. Zo kunt u ook deze nieuwe versie gratis uitproberen. De nieuwe versie zorgt voor nog meer gebruiksgemak! Versie 1.1 In de techniek is een hoop vèrbeterd, maar wat is er nu voor u direct zichtbaar? Het is nu ook mogelijk de beschikbare artikelen als favoriet te kenmerken om ze later te lezen. Uw favoriete artikelen zijn beschikbaar in een aparte lijst. Ze verdwijnen pas uit de lijst wanneer u ze zelf verwijdert. Nieuw overzichtsscherm waaralle artikelen onder elkaar worden getoond. Oudere artikelen bleven lang in de app staan, terwijl er reeds nieuwe artikelen beschikbaar waren. Dit is in de nieuwe versie verholpen. 0 Download de app in de App Store. De app is voor iedereen 30 dagen gratis op proef. Voor abonnees die de krant 6 dagen per f WWW.pZC.nl week ont vangen, is de app gratis. Niet-abonnees betalen na de proefperiode 15.99 p/mnd. Voor deelabonnees geldt het I m M cnmhinntiotnriof irnn O QQ onrr combinatietarief van 8,99 euro. Heeft u de app gedownload en één of meerdere keren gebruikt? Dan willen wij u graag vragen om onze online enquête in te vullen. Hiermee kunnen wij de app nóg beter op uw wensen afstemmen. Onder iedereen die de enquête invult, verloten wij een prijs. Een compleet verzorgd weekendje weg voor 2 personen t.w.v. 350,-. Inclusief 2 overnachtingen, 2x ontbijt en lx diner. Vul de enquête in op: www.pzc.nl/ipad-enquete Golden Tulip Sinds de lancering van dé iPad app van de PZC is er vanaf het begin direct hard gewerkt aan het doorontwikkelen van de app. We hebben veel feedback van de gebruikers ontvangen, waar we heel dankbaar voor zijn. Met onder andere deze feedback hebben we versie 1.1 ontwikkeld.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 62