m avans Pack^w Aartsenfruit zoekt een jonge enthousiaste ICT-manager 12 banen Lecturer hbo environmental technology m/v Docent hbo chemische technologie m/v Technisch onderwijsassistent algemene propedeuse m/v Technisch onderwijsassistent organische synthesel polymeerchemie/chemische technologie m/v Technisch onderwijsassistent forensisch laboratorium onderzoek m/v ad if o Apothekersassistenten (M/V) Account Manager Onder VELDE COMMERCIEEL zaterdag 28 april 2012 O JobTrack.nl hogeschool Voor de Academie voor de Technologie van Gezondheid en Milieu in Breda zijn wij op zoek naar: 0,8 -1,0 fte, vacaturenummer 12/080 0,6 -1,0 fte, vacaturenummer 12/111 1,0 fte, vacaturenummer 12/112 1,0 fte, vacaturenummer 12/113 0,6 fte, vacaturenummer 12/114 De volledige teksten van deze vacatures zijn te vinden op onze website. Kijk op www.werkenbijavans.nl voor uitgebreide informatie en sollicitatie. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Avans Hogeschool, beste grote hogeschool van Nederland! Bron: Keuzegids Hoger Onderwijs Adding value to nutrition industries Microsoft GOLD CERTIFIED ADIF0 NV, gevestigd in Maldegem (België) met dochterondernemingen in Nederland en Duitsland, ontwikkelt en implementeert al meer dan 30 jaar software voor de internationale voeder- en voedingsindustrie. Ter ondersteuning van de software kan men ook terecht voor consultancy met betrekking tot hardware en systeemsoftware. Voor onze activiteiten op de Nederlandse en Duitse markt zijn we op zoek naar een hands-on: System Engineer De functie: - Implementatie van nieuwe hardware projecten - Consultancy mbt hardware en systeemsoftware - Setup en beheer van servers - Geven van user support en remote service - Schrijven en onderho'uden van technische documentatie en implementatie documenten - Ondersteunen van sales en andere consultants bij systeem-gerelateerde zaken - Al bij al ben je een all-rounder die het leuk vindt om bij klanten de hardware performance te optimaliseren en mogelijkheden te zien die het systeem nog verbeteren. - Je werkt hierbij voor 20% remote (van thuis), 60% bij klanten en 20% bij Adifo in Maldegem. Jouw profiel: - HBO-mveau met een eerste werkervaring on the field met kennis van onder andere Microsoft operating systems, switches, ESX, Active Directory, Exchange Server, netwerkomgevingen (TCP/IP), backupomgevingen (basiskennis Unix en Linux) - Taalvaardig (NL-EN-DU) - Zelfstandig - Flexibel - Reisbereid Ons aanbod: Naast een uitdagende functie met afwisselende technische en commerciële taken en verantwoordelijkheden, bieden we een uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden inclusief bedrijfswagen). Herken je jezelf in dit profiel? Dan kijken wij |e kandidatuur tegemoet (CV met begeleidend schrijven) via mail naar jobs@adifo.be t.a.v. Leen Schillewaert. Neem zeker ook een kijkje op onze website: www.adifo.com. Tot ziens! -Adifo NV - incitistréfear i 18 - 9990 Maidrmfim - België - www.adifo.com Tvice voor apotheken bllstarservice Escura Apotheek en LLOYDS Apotheken hebben in december 2010 hun krachten gebundeld. Hiermee is in omvang de tweede apotheekketen in Nederland ontstaan met 197 aangesloten apotheken. Escura Apotheken BV maakt onderdeel uit van Brocacef holding NV, een groep van ondernemingen, actief op de farmaceutische gezondheidsmarkt. Ook Pack4U BV maakt onderdeel uit van Brocacef holding. Pack4U is een innovatief bedrijf dat actief is op de markt van het verpakken van medicatie op .patiëntniveau. Met ingang van 1 juni 2012 verwacht Pack4U naast de huidige vestiging in Ede, nu ook een vestiging in Zevenbergen te openen. Ben jij op zoek naar een uitdagende en afwisselende functie binnen de apotheken en zou je jouw expertise ook in willen zetten bij het verpakkingsbedrijf, dan zijn wij op zoek naar jou! Met de ambitieuze groei in het vooruitzicht zijn wij voor onze apotheken in Zevenbergen per direct op zoek naar: (voor minimaal 24u per week) Interesse in deze functie? Ga dan naar de website www.brocacef.nl, klik op de juiste vacature en verstuur je reactie via de button "solliciteer". Voor meer informatie over de vacature kun je. contact opnemen met dhr. J.J.H.U. de Groot, apotheker, telefoonnummer 0168 32 79 23. Avans Hogeschool is een brede hogeschool met ruim 25.000 studenten en 2.200 medewerkers in Breda, 's-Hertogenbosch en Tilburg. Studenten, docenten, lectoren en professionals in het werkveld vormen in ons onderwijs een levendig netwerk. Onze moderne leeromgeving maakt het mogelijk dat iedere student zijn of haar talent en ambitie maximaal kan ontwikkelen. Inspirerende docenten met inhoudelijke expertise en verstand van leerprocessen dagen studenten uit hun grenzen te verleggen en te excelleren. Avans Hogeschool werkt in onderwijs en onderzoek samen met bedrijven en organisaties. Schilte te IJsselstein is een familiebedrijf dat zich al 154 jaar richt op het ontwikkelen, bewerken, produceren en verkopen van veelal houten kwaliteitsproducten. Zij levert een complete meubilaire inrichting aan scholen in het voortgezet en basisonderwijs, de kinderopvang en instellingen. Bovendien is zij toeleverancier van halffabricaten voor de industrie en handel. Voor het rayon Brabant/ Limburg is Schilte op zoek naar: Met oog voor kwaliteit! Inrichten is tegenwoordig meer dan alleen een traditionele invulling van meubilair. Het gaat om een totaalconcept en de ruimte van een school of kinderdagverblijf dient sfeer, Warmte, geborgen heid en efficiëntie uit te stralen. Als Account Manager weet je deze beleving als geen ander over te brengen aan. jouw relaties in het onderwijs (BO/VO) en de kinderopvang. Door je kennis van de doelgroep en gevoel voor mensen ben je een betrouwbare gesprekspartner op niveau. Je geeft gedegen en weldoordacht advies en draagt zorg voor een vruchtbare langetermijnrelatie. Daarnaast weetje kansen in de markt te signaleren en te benutten. Je bent woonachtig in het rayon Brabant/Limburg en rapporteert aan de verkoopleider. Waarom kies jij voor Schilte? Sta bieleen toonaa n gevende organisatie Gespecialiseerd in veelzijdigheid Bestaand netwerk uitbouwen en onderhouden Familiaire sfeer. Hechte, professionele club mensen Werken in een team van 8 account managers Uit welk hout ben jij gesneden? Bewezen commerciële buitendienstervaring Affiniteit met de doelgroep, hoog empathisch vermogen Zelfstarter met ruimtelijk inzicht Leergierig, voelt zich thuis binnen een familiebedrijf Geïnteresseerd? Reageer dan via www.velde.nl. Voor meer informatie (code SCHT123) kun je contact opnemen met Peggy van Schouwen, (073) 684 25 33 of kijk op www.schilte.nl Kijk ook op www.vefde.nl voor de vacatures van Account Manager industrie en Account Manager Onderwijs omgeving Rotïerdam/Zeefandt Persoonlijkheid telt. Werving, selectie en development voor sales-, marketing- en inkoopfuncties Nederland I België I Duitsland I Frankrijk aartsenfruit Www.Wtsenfruit.Q©m Geen 9-5 5 jaar ervaring Je bent mentaliteit in systeem/ stressbestendig netwerkbeheer Je wilt je Je wilt handen uit groeien de mouwen steken Je bent een enthousiaste ICT-er tussen de 30-35 jaar met minimaal 5 jaar ervaring in systeem/ netwerkbeheer. Je wilt graag een stapje hogerop, door je huidige takenpakket uit te breiden met de eindverantwoordelijkheid voor het totale ICT-gebeuren binnen Aartsenfruit. Word jij onze nieuwe collega en voldoe je aan de bovenstaande eisen voor de functie van ICT-manager? Kijk dan snel voor een uitgebreid functieprofiel op www.aartsenfruit.com

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 60