Filiaalleider m/v Vervangend filiaalleider m/v Wijkverpleegkundigen PROJECTLEIDER SCHEEPSREPARATIE Wij zoeken: (Hoofd)brandwachten M/V Sterk merk biedt zeker werk 10 zaterdag 28 april 2012 OJobTrack.nl Wij bieden; KIJK OP ALLEVO.NL Jouw taken: Jouw profiel: je hebt een opleiding op MBO-niveau bij voorkeur in de richting scheepsbouw of werktuigbouw je bent in het bezit van een VCA-diploma je hebt affiniteit met de scheepsbouw je hebt enige jaren ervaring in de scheepsreparatie je hebt goede communicatieve vaardigheden 1 je hebt geen 9 tot 5 mentaliteit je hebt een flexibele instelling je bent stressbestendig en hebt een flinke dosis doorzettingsvermogen goede beheersing van zowel de Nederlandse als Engelse taal je bent in het bezit van rijbewijs B je woont binnen een straal van ca. 80 km van Harrsweert of bent bereid hier binnen te gaan wonen Scheepswerf Reimerswaal' b.v. te Hansweert is een internationaal opererende scheepsreparatiewerf met gemiddeld 80 werknemers. Onze activiteiten bestaan uit het repareren, verbouwen een uitdagende functie in een altijd dynamische werkomgeving prettige werksfeer goede secundaire voorwaarden Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. en nieuwbouw voor o.a.: kustvaart, bagger, industrie, binnenvaarten visserij. Hoge kwaliteit - Lage prijs In verband met de toename van onze werkzaamheden en meer complexe projecten, zijn wij op zoek naar een (ervaren) voor de thuiszorg in ons verzorgingsgebied. Het gaat om dienstverbanden van minimaal 28 uur per week. Gevraagde opleiding HBO-V of gelijkwaardig. KD is een professioneel georganiseerde dienstverlener welke in heel Nederland werkzaamheden verricht, wij specialiseren ons al enkelen jaren op het gebied van het detacheren van veiligheidspersoneel. Voor een nieuwe opdracht zijn wij op zoek naar 20 a 30 Opleidingseisen: (Rijks)diploma (hoofd)brandwacht Rijbewijs B VCA (afhankelijk van functie evt VCA Vol vereist) BHV Gasmeten EX/OX/TOX Wanneer men niet in bezit is van de drie laatstgenoemde certificaten kunnen deze via ons behaald worden. Wij bieden: Veel flexibiliteit en een goed salaris, Mogelijkheden van 16-40 uur per week, Onregelmatige werktijden, Doorgroeimogelijkheden, Pensioenopbouw, Mogelijkheden m.b.t.auto van de zaak. Overige opmerkingen: Je hebt een flexibele instelling, Je bent stressbestendig. Je beschikt over goede sociale vaardigheden Je hebt geen problemen met werken op hoogte en in besloten ruimtes, Je hebt geen justitieel verleden i.v.m. aanvraag Verklaring Omtrent Gedrag. Spreekt deze advertentie u aan dan wordt u uitgenodigd om te solliciteren, stuur uw motivatie en CV naar preventie@KD-veiliaheid.nl Mocht u eerst meer informatie willen bel dan met 0182-362008. ALDI is één van de grootste Europese detailhandels ondernemingen met ruim 480 filialen in Nederland. Ons uitgebalanceerde assortiment kenmerkt zich door zijn hoge kwaliteit en lage prijs. Respectvolle omgang met elkaar, onze klanten en leveranciers, is de basis van ons succes. Om dit succes te continueren zijn wij voor in de regio Zeeland op zoek naar een ondernemende ambitieuze U leidt en motiveert uw eigen team, deelt de werktijden in, zorgt voor een optimale filiaalorganisatie en weet van aanpakken. In de levensmiddelenbranche voelt u zich thuis. Natuurlijk zijn uw afgeronde beroepsopleiding en/of enkele jaren werkervaring in de detailhandel een voordeel. Maar ook als u onervaren bent in onze branche, kan deze functie voor u een uitdaging zijn. Zeker als u beschikt over een natuurlijk organisatietalent en doorzettingsvermogen. Vanzelfsprekend bent u bereid verantwoordelijkheid te nemen en te geven, hanteert u de correcte omgangsvormen en hecht u waarde aan een goed georganiseerde werkomgeving. U bent een belangrijk aanspreekpunt voor onze klanten en ziet het als een uitdaging om - bij afwezigheid van de filiaalleider - de verantwoordelijkheid over te nemen voor een ALDI-filiaal. U beschikt over een natuurlijk organisatietalent, doorzettings vermogen en leidinggevende capaciteiten. Tevens weet u van aanpakken bij alle voorkomende werkzaamheden, zowel in de verkoop als aan de kassa. U bent representatief, sociaal en communicatief vaardig zowel naar uw collega's als naar de klanten toe. In de levensmiddelenbranche voelt u zich thuis. Natuurlijk zijn uw afgeronde beroepsopleiding en/of enkele jaren werkervaring in de detailhandel een voordeel. Maar ook als u onervaren bent in onze branche, kan deze functie voor u een uitdaging zijn. Vanzelfsprekend bent u bereid verantwoordelijkheid te nemen en hanteert u de correcte omgangsvormen. Wij bieden u naast een aantrekkelijk salaris, een baan met zekerheid in een kerngezonde onderneming. Wilt u ons succes ook het uwe maken? Dan zien wij uw sollicitatie graag tegemoet! ScheepswerfReimerswaal'b Kaai 1,4417 ES Hansweert I Postbus 15,4417 ZG Hansweert Tel. +31 (0)113 383021 I Fax +31 (0)113 383421 info@swreimerswaal.com www.swreimerswaal.com ALDI Roosendaal B.V. T.a.v. mevrouw W.H.M. Hoornick, Districtleider Postbus 1850 4700 BW Roosendaal het leiden van meerdere kleine projecten of één groot/complex project het dagelijks contact onderhouden met de vertegenwoordiger van de rederij het leiding geven en verlenen van ondersteuning aan het uitvoerend personeel Heb je interesse in de aangeboden functie en zie je jezelf als onze nieuwe projectleider, dan kun je voor nadere informatie contact opnemen met Rudi Pieters of Renzo Verras of je schriftelijke reactie voorzien van CV sturen naar: Scheepswerf Reimerswaal b.v.. Postbus 15, 4417 ZG Hansweert of mail naar info@swreimerswaal. com

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 58