mwwm. ms Adriana Fonteine-van de Sande Jaap Vergouwe Gillis Maranus O IDensenlinq.nl zaterdag 28 april 2012 familieberichten 147 Na een leven van liefde en zorg voor velen hebben wij alsnog onverwacht afscheid genomen van Ria, onze moeder en oma Hendrika Johanna Geertruida Hensen in de leeftijd van 92 jaar. A.Rvan Bedaft Bert van Bedaft Lerida Watt Rob van Berdaf Cobie van Bedaf - van Gorsel Laury van Bedaf Tessa van Bedaf 26 april 2012 Zorgcentrum Bachten Dieke Cor.adres: Graaf Jansdijk B39 4554 CB Westdorpe Gelegenheid tot afscheid nemen zondag 29 april, 14.00 tot 15.00 uur, kamer 116 Zorgcentrum Bachten Dieke, Koninginnelaan 2 Terneuzen. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op dinsdag 1 mei om 11.00 uur in het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c Terneuzen. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. Vele fijne herinneringen verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden maar altijd in ons hart. Diepbedroefd hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze ma en oma Adriana Johanna Maria Ringoot-Jansen Ad echtgenote van Gaston Aloijsius Ringoot Zij overleed in de leeftijd van 73 jaar. Aardenburg: Gaston Ringoot Aardenburg: Erwin en Annette Thijs, Sam Arnhem: Claude en Yolanda Paul, Jeroen, Sjonnie Schoondijke: Pascal en Diana Kim en Robin, Lotte 26 april 2012 Draaibrugseweg 5,4527 PA Aardenburg De afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 2 mei om 12.30 uur in de aula van het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28 c. Voorafgaand aan de dienst kunt u afscheid nemen van Ad in het uitvaartcentrum van bovengenoemd crematorium van 11.30 tot 12.00 uur In de ontvangkamer van het crematorium is er gelegen heid schriftelijk te condoleren, na de crematiedienst kunt u de familie ook persoonlijk condoleren in de aula. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Dii/feEUiging Het heeft ons goed gedaan zoveel medeleven en belangstelling te hebben ontvangen na het overlijden van onze lieve, zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en overgrootoma Uw medeleven heeft ons diep getroffen en is ons tot steun geweest. Langs deze weg willen wij u onze hartelijke dank betuigen. Familie Fonteine April 2012 Iedere grote liefde eindigt met een groot verdriet Wat kun je zeggen tegen al die mensen die hun medeleven toonden op een manier die ons allemaal diep heeft geroerd? Het overweldigende aantal kaarten, de bloemen, de warme woorden en de armen om ons heen na het overlijden van Sjacco Baaijens We kunnen hiervoor maar één woord bedenken: Bedankt. We vinden het een mooie gedachte dat Sjacco niet alleen voor ons zo bijzonder was, maar dat velen hem in hun hart gesloten hebben. April 2012 Colette, Rick, Emy en verdere familie Wij willen iedereen die met ons heeft meegeleefd na het voor ons onverwacht overlijden van onze lieve moeder en oma Suzanna Polderman-van Antwerpen heel hartelijk dankzeggen. Het was voor ons hartverwarmend. Ina en kinderen April 2012 Voor de zeer vele blijken van deelneming en belangstelling tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze pa en opa Lau Boonman betuigen wij onze oprechte dank. Corne Boonman-Rijk facqueline en Mark Lisa en Hilde 's-Gravenpolder, april 2012 Voor de vele blijken van medeleven en belangstelling die wij, zowel persoonlijk als schriftelijk, ontvingen na het overlijden van mijn geliefde man, onze geliefde vader, schoonvader, groot- en overgrootvader Christiaan Jacobus de Rijk willen wij onze hartelijke dank betuigen. Wij hebben dit zeer gewaardeerd. D. de Rijk-Jansen Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Kloetinge, april 2012 Het is onmogelijk om eenieder persoonlijk te bedanken voor het overweldigende aantal blijken van medeleven dat wij mochten ontvangen tijdens het ziek zijn en na het overlijden van mijn man, onze pa, schoonpa en onze zo betrokken opa Huib Eversdijk Aan u allen betuigen wij bij deze onze welgemeende en hartelijke dank. Ali Eversdijk-Minnaard kinderen en kleinkinderen Heinkenszand, april 2012 Alles heeft zijn eigen tijd. Dat het je gegeven mag zijn om zoveel tijd te maken als je nodig hebtseptember 2011Jaap Voor de tijd die u nam voor het schrijven van een kaart, uw aanwezigheid bij de Levensviering en het gedenken van onze broer, zwager en oom bedanken we u oprecht. De grote belangstelling en troostende woorden hebben ons goed gedaan. We weten nu dat Jaap niet alleen voor ons, maar voor velen iets betekend heeft. familie Vergouwe Middelburg, 28 april 2012 Voor de vele blijken van belangstelling en het medeleven dat wij van u mochten ontvangen na het overlijden en bij de begrafenis van onze innig geliefde en zeer zorgzame man, vader, groot- en overgrootvader Dingnis Otte betuigen wij u onze welgemeende dank. De wijze waarop u met ons hebt meegeleefd, zowel persoonlijk als schriftelijk, heeft ons erg goed gedaan. M.M. Otte-Koole Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Kruiningen, april 2012 Het gemis zal blijven, maar uw aanwezigheid op de begrafenis en de overweldigende hoeveelheid bewijzen van deelneming die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man,onze pa en opa heeft ons goed gedaan. Onze hartelijke dank hiervoor. Nely Maranus-Koene Kinderen en kleinkinderen Aagtekerke, april 2012 Wegens de enorme belangstelling tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en schoonvader Jaspert Hubrecht Heijnsdijk is het ons helaas niet mogelijk u persoonlijk te bedanken. Het is voor ons een grote steun zoveel warme reacties te hebben mogen ontvangen in de vorm van uw aanwezigheid, woorden van troost, bloemen, brieven en telefoontjes. Hieruit blijkt hoe u hem een warm hart toedroeg. Heel hartelijk dank hiervoor. Nel Heijnsdijk en kinderen Arnemuiden, april 2012 c Voor de blijken van belangstelling en medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze moeder, groot en overgrootmoeder Lena de Hooge-Ekkebus zeggen wij u hartelijk dank. Kinderen, klein en achterkleinkinderen Vlissingen, april 2012 Het gemis zal altijd blijven, maar het medeleven en de belangstelling in welke vorm dan ook na het overlijden van onze pa en opa Rudolf Fassaert heeft ons goed gedaan. Onze hartelijke dank hiervoor. Kinderen en kleinkinderen Hulst, april 2012

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 47