Jozias de Wee Joost 46 familieberichten zaterdag 28 aprii 2012 IHensenlinq.nl Na een korte slopende ziekte is overleden mijn lieve echtgenote, onze lieve moeder, oma en overoma Louwerina Joosse - Laura - Oost- en West-Souburg, 14 april 1934 t Oost-Souburg, 27 april 2012 Oost-Souburg: J. P. Karreman Goes: Anne Marie Joyce en Robin Dani en Jordy Kapelle: Peter en Arianne Lindy Dion Alma en Nicky, Ice Davy en Melissa Burg. Stemerdinglaan 9 4388 AA Oost-Souburg Er is gelegenheid om afscheid te nemen op donderdag 3 mei van 12.30 tot 13.00 uur in uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Aansluitend wordt om 13.15 uur de afscheidsdienst gehouden, waarna omstreeks 14.30 uur de begrafenis plaatsvindt op de begraafplaats te Ritthem. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in voornoemd uitvaartcentrum. - Laura hield van bloemen - Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve zus, schoonzus en tante Laura Karreman-Joosse Oost-Souburg: Willem Joosse in herinnering Cor van Dijk in herinnering Vlissingen: Matthy Liek-Joosse Jaap Liek Oost-Souburg: Adri Joosse Mia Joosse-Harpe in herinnering West-Souburg: GerritJoosse Lenie Joosse-Schout Schoonhoven: Sjaak Joosse Ans Joosse-Jasperse Neven en nichten Met verdriet staan wij stil bij het overlijden van onze schoonzus en tante Laura Karreman-Joosse Wij wensen broer Jan, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Eisen Rein Boeije-Karreman Neven en nichten Biervliet, april 2012 Enige en algemene kennisgeving Verdrietig, maar dankbaar dat we hem zolang in ons midden mochten hebben, delen wij u mede dat is overleden mijn geliefde man, onze vader, schoonvader, opa echtgenoot van Betsy Witte Yerseke, 16 maart 1930 f Goes, 25 april 2012 B.N. de Wee - Witte Henk, in liefdevolle herinnering Hanny en Ko Jarno Jan Candida Correspondentieadres Langeviele 85 4416 CE Kruiningen De crematie zal plaatsvinden in besloten kring. Tot haar laatste moment een sterke, bijzondere en betrokken vrouw. Onze lieve moeder, oma en schoonmoeder is overleden. Wij zijn dankbaar dat ze zo lang bij ons was en verdrietig dat haar leven voorbij is. Ank Veringa Dordrecht, 24-05-1932 - Bleskensgraaf, 26-04-2012 gehuwd geweest met 5. E.J. Wöstmann ft 2010), tot 1990 huisarts te Ovezande. de Groeve: Marianne Wöstmann en Dick Oele Jorrit, Marijn, Pascual Limbach (Ww), Did: Alexander Wöstmann en Lyz Stocksiefen Bleskensgraaf: Anne Wöstmann en Ron Barsukoff Poniatowsky Sam, Daan Bleskensgraaf: Carine Wöstmann Jochem, Cathelijne Correspondentie-adres: Anne Wöstmann Pinksterbloemstraat 3 2971 BN Bleskensgraaf Wij willen graag samen met u afscheid nemen van onze moeder op dinsdag 1 mei om 12.00 uur in de aula van de Begraafplaats "Essenhof", Nassauweg 200 te Dordrecht. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden. Na afloop is er gelegenheid elkaar te ontmoeten. Huil maar niet omdat ik er niet meer ben maar wees blij dat ik er was. Denk aan mij in de stralende zon, hoe ik was toen ik alles nog kon. Verdrietig omdat we haar moeten missen, maar dankbaar dat ze zo lang bij ons mocht blijven, geven wij u kennis dat na een kort ziekbed op 21 april 2012 is overleden onze lieve moeder en oma Anna Elisabeth Johanna Amoldus - Strik Ans weduwe van Henri Amoldus in de gezegende leeftijd van 90 jaar Uit aller naam: Kinderen en kleinkinderen Correspondentieadres Alice Boone - Amoldus Jan van Tourainestraat 25 4472 BJ 's-Heer Hendrikskinderen Op verzoek van onze moeder heeft de begrafenis in besloten familiekring plaatsgevonden. Onze speciale dank gaat uit naar alle medewerkers van het verpleeghuis Kranesteyn - woning 3, voor de liefdevolle verzorging van onze moeder. Tot mijn groot verdriet is plotseling overleden mijn maatje van de YE 170 Erwin Steketee Ik wens Adriënne, Jardy en Dion en verdere familie veel sterkte en Gods troost toe in deze moeilijke tijd. Huibert Pietjouw Na een noodlottig ongeval moeten wij afscheid nemen van onze neef Erwin Steketee Wij wensen Adriënne, Jardy, Dion, wederzijdse ouders, broers, zussen en verdere familie heel veel sterkte toe. Wemeldinge: Ellie en Piet van Willegen Boei Erica Heinkenszand: Dick en Tanja Boei Yannick Jolien en Steven Kortgene: Corien en Richard Polderdijk Heinkenszand, 26 april 2012 Diep geschokt zijn wij door het overlijden van onze vriend Erwin Wij wensen Adriënne, kinderen en familie veel sterkte toe in dit grote verlies. Kees en Adrianne facco en Marie-Aniek Robert en Carola Maarten en Anne-Wil Christian Geschokt en zeer verdrietig zijn wij nadat onze vriend, die er altijd voor je was, na een tragisch ongeval om het leven is gekomen; Erwin Steketee Dat de Heere Adriënne, Jardy, Dion en hun familie kracht mag geven om dit grote verlies te dragen. Marijn en Marjoke de Jager - Nieuwenhuize Linsey en Milan Diep geschokt hebben wij kennis genomen van het overlijden van Erwin Steketee Zoon van onze vrienden Chris en Anja. Wij wensen Adriënne, Jardy, Dion, Chris, Anja en verdere familie veel sterkte toe met dit grote verlies. Cees en Cathrien Staal Kinderen en kleinkinderen Met verslagenheid hebben wij vernomen dat onze buurman Erwin plotseling overleden is. We zijn hier stil van. We wensen Adriënne, Jardy en Dion veel sterkte toe. Henk en Jenny Kees en Heieen Jacco Marcel en Jolanda Ben en Jessica Lotte, Sanne Yerseke, 25 april 2012 De beste service van Nederland. Bezoek ónze bekroonde website artverzorqi Dillenburglaan 63, Goes 0113-216815 www.uitvaart.vg

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 46