mmm (J) ITIensenljnq.nl Piet Dalebout Wilhelmina Maria Jansma-van der Linden Arij Comelis van Gemert Arij van Gemert Joannes Hermanus Theoctoms van 4en Noor4 Joop Kees van der Vossen ÜÊÈÊSSÊÊ mathUda Hagens t gMjk zaterdag 28 april 2012 familieberichten 145 Wilskracht twee woorden wil en kracht aan het einde rest slechts de wil weg was de kracht rust nu maar uit jouw leven is volbracht. Met veel verdriet en in liefde gedenkend geven wij u kennis van het overlijden van Pieter Dalebout in de leeftijd van 80 jaar. Goes: L. Dalebout-Rijn Hoogerheide: Peter en Ritha Brenda, Arend en Thari Goes: Coby Jeamantha en Rinus Pieter, Janthijs, Carlijnne, Nieneke Azarja en Johan Sanne, Lotte Youëttha 's-Heer Arendskerke: Sjaak Meivin, Talitha Roosendaal: Joke en Bas fesper (in herinnering), Youri, Aiyanda Kwadendamme: Marlies en Nico Barbara en Daniël, Stephan, Veronique Roosendaal: Lenny Cas, Liz Terneuzen: Kees en Natasja Tim, Quinty Goes, 26 april 2012 Correspondentieadres: Van der Hooft uitvaartzorg: Schoorkenszandweg 8b, 4431 NC 's-Gravenpolder. De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden woensdag 2 mei om 12.30 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Wanneer u deze wenst bij te wonen nodigen wij u uit om 12.20 uur aanwezig te zijn. Na de afscheidsbijeenkomst is er in Rouwcentrum Van dei- Hooft te 's-Gravenpolder gelegenheid tot condoleren. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Respectvol staan we stil bij het overlijden van ons lid van verdienste Vele jaren was hij actief voor TMZ. Wij wensen de familie veel sterkte toe. Bestuur, jury en renners TMZ (Trimbelangen Midden Zeeland) Heinkenszand, 25 april 2012 Herinner mij, maar niet in sombere dagen. Herinner mij, in de stralende zon, hoe ik was toen ik alles nog kon. Dankbaar dat zij voor een nog verder lijden gespaard is gebleven, is toch nog onverwacht, zacht en kalm van ons heengegaan, mijn lieve vrouw, onze moeder ep schoonmoeder -Wil - Rotterdam, Middelburg, 24 april 2012 Middelburg: Kees Jansma Nieuw- en Sint Joosland: Suzanne Janse-van Leeuwen Kees Janse Grijpskerke: Marjolein de Nooijer-van Leeuwen Leo de Nóoijer De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Correspondentieadres: OudeVlissingseweg 60 4336 AE Middelburg Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde is van ons heengegaan mijn lieve, zorgzame man, onze vader, grootvader en overgrootvader Middelburg, 12 maart 1925 Goes, 26 april 2012 G. van Gemert - Stroo John en Lia van Gemert Ingrid en Edward Anthony, Dylan Karin en Johan Anja en Henk Barentsen Vincent en Wiepke Collin Manon en Sjors Tijn Gouwestraat 73 4388 RA Oost-Souburg Er is gelegenheid tot persoonlijk afscheid nemen en condoleren op dinsdag 1 mei van 19.00 tot 19.30 uur in uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. De samenkomst, voorafgaand aan de crematie, zal worden gehouden op woensdag 2 mei om 15.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg.- Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Geen bezoek aan huis. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Terugkijkend bewaren wij het goede in ons hart. Bedroefd nemen wij kennis van het plotseling overlijden van onze lieve zwager en oom Apeldoorn: Ger Dijkstra en Dicky de Weerd Vlissingen: Nel van de Veeken Vlissingen: Johan en Riny de Leeuw-Stroo neven en nichten Intens verdrietig maar ook dankbaar dat een verder lijden hem bespaard is gebleven, en tevens dankbaar dat hij de zware maar liefdevolle taak van de zorg voor mij op zich nam, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, vader, schoonvader en opa 3 juli 1929 24 april 2012 Rotterdam Zierikzee Riny van den Noord - Zantman Rob en Heidi Richard en Lia Maurits en Bine Alex en Liza Mike Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Allévo thuiszorg voor de goede en liefdevolle verzorging aan hem gegeven. Correspondentieadres: Volkerakstraat 58 4301 XT Zierikzee Naar de wens van de overledene heeft de crematie in stilte plaatsgevonden. Mijn nieuwe adres is vanaf heden: Mevr. C.M. van den Noord - Zantman Allévo zorgcentrum "Cornelia" Afd. Zandplaat, kamer 13 Emil Sandströmweg 2 4301 NW Zierikzee Verdrietig om de grote leegte die zij achterlaat, maar dankbaar voor de liefde, steun en zorg waarmee zij ons heeft omringd, delen wij u mee, dat de Heere op Zijn tijd, voor ons toch nog onverwacht, van ons heeft weggenomen mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en oma Wilhelmina Versprille-van den Berge Willy - in de leeftijd van 57 jaar. Krabbendijke: A. Versprille Martij n en Erna Anna, Jesse Arjan 27 april 2012 Kerkpolder45,4413 GA Krabbendijke Willy is overgebracht naar het mortuarium van 'Nieulande' te Krabbendijke. Gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren op D.V. dinsdag 1 mei van 19.30 tot 20.15 uur, ingang via de Nieulandestraat. De rouwdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal worden gehouden op D.V. woensdag 2 mei om 10.00 uur in de zaal van de kerk van de Geref. Gemeente, J.W. Frisostraat 1 te Krabbendijke. Aansluitend zal om ongeveer 11.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Krabben dijke. Na de begrafenis is er in bovengenoemde zaal gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Na lang ziek geweest te zijn is van ons weggenomen onze lieve buurvrouw Willy Wij wensen haar man en (klein) kinderen veel sterkte toe met dit grote verlies. Fam. Hollebrandse Fam. van den Bos Fam. Lobbezoo Dhr. J.J. van Zweden Fam. Weststrate Na een creatief leven is in zijn eigen huis rustig overleden *1 maart 1927 f26 april 2012 Anneke van der Vossen-Westenbrink Thijs en Annita Kim Jaap en Klara Jonas, Bram Margriet en Leon Dietmar, Anniek, Edgar, Ivo Nagtglasstraat 38 4331 WJ Middelburg Er is gelegenheid om afscheid te nemen op woensdag 2 mei van 12.45 tot 13.15 uur in uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Aansluitend zal om 14.00 uur de afscheidsdienst worden gehouden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Wij danken dokter Albers en de Verpleging van Zorgstroom voor de goede zorg. uitvaartzorg steunpunt in een emotionele tijd tel.: 0113, - 217 060 06 - 24650772 www.mathildahugensLiitvaartzorg.net

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 45