IJNjo, Owlaü'dn baby geboren? 44 familieberichten zaterdag 28 april 2012 [Il0nscnlinq.nl geboren ons dochtertje en zusje suus 24 april 2012 lou, tanja en willem kluijfhout stationsstraat 14. 4371 bt koudekerke Op 25 april 2012 zijn onze lieve ouders Ronald Mieneke 25 jaar geleden in het huwelijk getreden Dit hopen wij vandaag samen met jullie te vieren gefeliciteerd papa en mama! Veel liefs Joanda Daniël Jacintha Jacco-Jan Geraldine Marciano Pootje van Baloe Daisy Op maandag 30 april 2012 is het 60 jaar geleden dat onze lieve ouders en grootouders Louis en Bertha Boënne-Heijens in het huwelijk zijn getreden. Ter gelegenheid hiervan zal er om 13.30 uur een H. Mis uit dankbaarheid worden opgedragen in de Parochiekerk H. Maria Hemelvaart te Graauw. Aansluitend kunt u het diamanten bruidspaar feliciteren tot 17.00 uur in het Gemeenschapshuis Dorpsstraat 46, te Graauw. Lilian en Leon Chantal Jessica en Jurgen Ghislain Verdrietig zijn wij met het bericht van overlijden van onze zeer gewaardeerde collega Suzan de Feijter Sinds 1 augustus 1986 medewerker van onze organisatie. Suzan was een speciale vrouw die, in de lange tijd dat zij bij ons werkzaam was, veel heeft betekend voor cliënten en collega's. Haar ziekte en overlijden heeft ons diep geraakt. We wensen haar kinderen en verdere familie veel sterkte toe bij dit grote verlies. Raad van Bestuur en Management Stichting Arduin Tot onze grote droefheid is op 24 april 2012 op 80-jarige leeftijd plotseling van ons heengegaan onze zeer geliefde mamma, schoonmoeder en oma Di s. Nelly Jeanne Ginjaar - Maas Sinds 18 september 2003 weduwe van Prof. Dr. Leendert Ginjaar Commandeur in de Orde van Oranje-Nassau Staatssecretaris Onderwijs en Wetenschappen (1982 - 1989) Lid van de Tweede Kamer (1973 - 1982,1989 - 1993) Eredoctoraat Universiteit Bradford Burgh-Haamstede: Willem en Laurence Erik-Jan en Caroline Jolanda en Tim Nicolette en Wouter Jeroen Ronald Brielle: Ineke en Frank Miriam en Vincent Floor Renske en Eric Arjan en Eva 's Gravenhage: Petra en Gérald Correspondentieadres: Christinastraat 29 4328 CA Burgh-Haamstede De herdenkingsbijeenkomst zal worden gehouden op donderdag 3 mei a.s. om 10.30 uur in het Dorpshuis "De Schutse", Julianastraat 22,4328 AS Burgh-Haamstede. Aansluitend is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Met leedwezen hebben wij kennis genomen van het overlijden van mevrouw drs. N J. (Nel) Ginjaar-Maas Nel Ginjaar-Maas was de founding mother/ oprichter en eerste voorzitter van de Raad van Toezicht van het University College Roosevelt Academy. Zij stond aan de wieg van de Roosevelt Academy in Middelburg. Ook was zij van onmisbare waarde voor de ontwikkeling van hoger onderwijs in de provincie Zeeland. Wij herdenken haar doortastendheid en visie met veel respect en dankbaarheid. Ons medeleven gaat uit naar haar familie en vrienden. Namens de Roosevelt Academy gemeenschap: Mw. prof.dr. Barbara Oomen, Dean Drs. Jorrit Snijder, Directeur Middelburg, 26 april 2012 Bedroefd maar met veel waardering voor haar inzet hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van Nell Ginjaar-Maas Zij was een liberaal in hart en nieren en heeft zich vele jaren ingezet, waaronder 20 jaar als lid van de Tweede Kamer en als Staatssecretaris van Onderwijs, maar ook binnen Zeeland, voor partij en samenleving. We verliezen in haar een markant en prominent politica. Wij wensen haar nabestaanden veel sterkte. WD Zeeland Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Nell Ginjaar-Maas Nell was van 1995 tot 2002 voorzitter van het Dagelijks Bestuur van Stichting Omroep Zeeland. Mede dankzij haar inzet is Omroep Zeeland in 1997 gestart met regionale televisie in Zeeland. Wij wensen haar familie heel veel sterkte toe. Raad van Toezicht, Programmaraad, Directie en medewerkers Stichting Omroep Zeeland Met leedwezen hebben we kennis genomen van het plotseling overlijden van onze oud-voorzitter dr. N J. Ginjaar-Maas Vanaf januari 1999 tot en met december 2003 was mevrouw Ginjaar een voortvarend en betrokken voorzitter van het Koninklijk Zeeuwsch Genootschap der Wetenschappen. Ons medeleven gaat uit naar de naaste familie. Namens het bestuur en conservatoren van het Koninklijk Zeeuwsch Genootschap der Wetenschappen Mr. M.M. Steenbeek Drs. C.E. Heyning Met groot verdriet en verslagenheid hebben wij, bestuur en leden van de bridgevereniging Bridge kring '68 te Burgh-Haamstede, kennis genomen van het overlijden van onze voorzitter, mevrouw Nell Ginjaar-Maas in de leeftijd van 80 jaar. We hebben haar leren kennen als een energieke en sympathieke vrouw, die onze vereniging met groot enthousiasme leidde. Onze gedachten gaan uit naar haar familie en vrienden. Wij wensen hen veel sterkte toe. Bestuur en leden van Bridgekring '68 Dankbaar voor al haar liefde en zorgzaamheid geven wij u kennis dat, voorzien van het Sacrament der Zieken, van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Elizabeth Johanna Theresia Versteeg-van Beers sinds 2007 weduwe van Franciscus Johannes Versteeg *1 juli 1925 127 april 2012 Luci Toddy Arenda Marti en Anders Sanne en Paul, Evi Joris Lieke en Marco Digna Jelle Astrid en Joost Cirelle en Mischa Dion Remi en Anky Jordy Robin Correspondentieadres: M.M. Versteeg, Singel 100, 4382 LC Vlissingen Onze moeder is overgebracht naar uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Alwaar geen bezoek. De uitvaartdienst zal worden gehouden op woensdag 2 mei om 10.30 uur in de Onze Lieve Vrouwekerk, Singel 106 te Vlissingen. Aansluitend begeleiden wij haar naar haar laatste rustplaats op het R.K. gedeelte van de Noorder begraafplaats aan de President Rooseveltlaan te Vlissingen waar omstreeks 12.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemd uitvaartcentrum.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 44