lintjes 117 A"e a zaterdag 28 april 2012 R.C.M. Spelier-Hopmans, Goes, Rid der in de Orde van O.N. Hand- en spandiensten na Ramp in 1953, Vrij williger bij de scouting en VVV, in spanningen voor Goese binnenstad. J.M. Truijman, Hulst, lid in de Orde van O.N. Was van 1982 tot 2005 be trokken bij AHC De Vossen. In 2002 was hij medeoprichter van het jaar lijkse Bierfestival in Hulst. A. Spruit, Nisse, Ridder in de Orde van O.N. Belangenbehartiging be drijfstak touringcarbedrijven, actief in onderwijs, cultuur, bankwezen, ANWB, Rotary. J.W. Verbrugge, Terneuzen, lid in de Orde van O.N. Koster Grote Kerk 1971-1986 en sinds 1987 koster Elimkerk Terneuzen, tevens tuinman en schoonmaker Elimkerk. M.C. Strik-van den Brande, Terneu zen, lid in de Orde van O.N. Lid van verdienste Nationale Vereniging voor Fibromyalgie, bestuurslid Mooi Zeeland en Kath. Vrouwengilde. A.L. Verdaasdonk, Middelburg, lid in de Orde van O.N, sinds 1991 vrijwilliger bij Stadsge westelijke brandweer Vlissin- gen-Middelburg. P.J. Telussa, Oost-Souburg, lid in de Orde van O.N. Voor jarenlange inzet voor het Zeeuwse voetbal, voor de Molukse gemeenschap in Vlissingen en OR-lid bij energiebedrijf Delta. J.A. Vergouwe-Malkus, Zuidzande, lid in de Orde van O.N. Veertig jaar vrijwilliger bij de scouting in Oost burg, en werkzaam bij de media theek op het Zwin College. J.J.A.B. Tollenaar, Terneuzen, lid in de Orde van O.N. Voetbalbestuur der sinds 1988, o.a. competitielei der, clusterafvaardigde KNVB en be stuurslid Futsal Zeeuws-Vlaanderen. A.H.M. van de Vijver-Kegelaer, Graauw, lid in de Orde van O.N. Was van 1978 tot 1984 vice-voorzit- ter van de KVO Graauw. Verzorgt al jaren de bloemen in de kerk. J. Vogel, Middelburg, lid in de Orde van O.N., musicus (organist div. ker ken, beiaardier, dirigen), docent, o.a. organisator concerten Oude Muziek, mede-oprichter Orgelcommissie. A.L. van Vossen, Sint-Annaland, lid in de Orde van O.N. Crisisopvang en langdurige pleegzorg aan baby's en jonge kinderen via de Raad voor de Kinderbescherming. G.A. van Vossen-Geuze, Sint-Anna land, lid in de Orde van O.N. Crisis opvang en langdurige pleegzorg aan baby's en jonge kinderen via de Raad voor de Kinderbescherming. J. Westerbeke, Middelburg, lid in de Orde van O.N., o.m. voorzitter kerkenraad Geref. Gemeente in Ned. Arnemuiden, bestuurslid J. van Larenschool en Dr. Steenblokschool. H.E.K. Visser, Oostkapelle, Ridder in de Orde van O.N. Actief voor KN VB, penningmeester Oud-Katholie ke Statie en Stichting Buitenplaats Westhove, ouderling/kerkvoogd. R.A.C.M. Wijffels-Blondeel, Aarden burg, lid in de Orde van O.N. Inzet voor koor Sint Caecilia, mediatheek Zwin College, Attente Kerk, Zonne bloem en in de zorg. W. van Wijngaarden, Goes, lid in de Orde van O.N. Vrijwilliger bij vol leybalvereniging 's-Heer Hendriks kinderen, de Vereniging Whiplashpa- tiënten en de hervormde kerk. W.L. Weststrate-Dekker, Yerseke, lid in de Orde van O.N. Vrijwilligster in zorgcentrum Moerzicht, collectan- te Kankerbestrijding, inzet vrouwen vereniging Evangelische Kerk. F. Zoeteweij, Yerseke, lid in de Or de van O.N. Jarenlange inzet voor vogelvereniging Inter Scaldis in Yer seke, koster en preekvoorziener van de Gereformeerde Kerk.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 17