zaterdag 28 april 2012 W.J. Nelisse-Kleijwegt, Sint-Maar tensdijk, lid in de Orde van O.N. Vrijwilligster School met de bijbel, streekmuseum de Meestoof, mantel- zo r ge r. A.P. Nijsse, Kapelle, lid in de Orde van O.N. Functies bij Gereformeer de Gemeente Kapelle, oprichter jon gerenkoor, vrijwilliger vakantiewe ken mensen met een beperking. G. Noorthoek, Sint-Philipsland, lid in de Orde van O.N. Bestuursfunc ties bij voetbalvereniging Noad '67, sportverslaggever Omroep Tholen, speaker en vrijwilliger Party-Beach. J.C. Nuis-Nobel, Tholen, lid in de Or de van O.N. Een groot aantal vrijwilligersfuncties voor kerk en samenleving, mantel zorg. J.M. Oggel, Kapelle, lid in de Orde van O.N. Bestuurslid De Trappers Krabbendijke, functies bij kerk en at letiekvereniging, voorzitter PZC-crossloopcommissie. P. Oosterlee, Kapelle, lid in de Orde van O.N. Vrijwilliger bij buurtvereni ging 'Tussen Wal en Schip' en Voet balvereniging Wemeldinge, scheids rechter en functies bij de KNVB. A. Pleijte-de Keizer, Oost-Souburg, lid in de Orde van O.N. St. Welzijn Ouderen, lid ouderraad basisschool, bestuurslid ANBO, bestuurslid cliën tenraad en vrijwilliger Zoute Viever. A.J. van Rooijen-Roelse, Vlissingen, lid in de Orde van O.N. Bestuurslid PCOB, pastoraal medewerker Schel- dehof, medewerker Dorcas, diaken PKN Vlissingen. R.A. van Opdorp, Biervliet, lid in de Orde van O.N. Sinds 1984 penning meester-voorzitter Nederlandse Bij enhoudersvereniging, Oostburg; dra ger zilveren jubileumspeld met bij. W.C.P. de Pundert, Terneuzen, lid in de Orde van O.N. Sinds 1980 be stuurslid en scheidsrechter zaalvoet bal, o.a. secretaris regionale commis sie zaalvoetbal KNVB, district Zuid. M.J. Schaleven, Renesse, lid in de Orde van O.N. Sinds 1975 ingezet voor de Hervormde Gemeente Ren- esse-Noordwelle onder meer als ouderling, kerkvoogd en koster. C.M. van Oudenaarde, Sint-Philips- land, lid in de Orde van O.N. Vrijwil liger warenhuis Co van Bram van Jan tje, bij de Gereformeerde Gemeente en bij voetbalvereniging Noad '67. Th. E. Rechsteiner, Middelburg, lid in de Orde van O.N., twintig jaar vrijwilligerswerk voor bewoners serviceflat De Middel burcht. M.C. Schrier-Kodde, Kapelle, lid in de Orde van O.N. Bestuurslid vrou wenvereniging Gereformeerde Ge meente Kapelle, vrijwilliger zorgcen trum en Dorcaswinkel. J.J. van Overveld, Goes, lid in de Or de van O.N. Vrijwilliger bij Lotus, EH- BO-les bij het ROC in Goes, be stuurslid bij badmintonclub het Pluumpje. A.B. Reitsma-Verkamman, Sint-Phi lipsland, lid in de Orde van O.N. Ouderraad Calvijn College en Julia- naschool, mantelzorg buurvrouw, bestuurslid Jeugdvereniging. P. Schuitvlot, Axel, lid in de Orde van O.N. Bestuurslid voetbalvereni ging Spui sinds 1978, uitvoerder uit breiding accommodatie w Spui en vrijwilliger Nederlandse Rode Kruis. J.F. Pardon, Lamswaarde, lid in de Orde van O.N. Al sinds 1975 lid van het Oranjecomité Lamswaarde. Daar naast sinds 1981 actief als mantel- zorger. A. Riemens, Domburg, lid in de Or de van O.N. Vrijwilliger voor onder houd bij VV Domburg, fourier Dom- burgse gaaischieters, één van de op richters ijsclub Domburg. J.C.J. Snoep-van Popering, Sint-Maartensdijk, lid in de Orde van O.N. Bestuurslid de Zeeuwse Reie, Groene Kruis, vrijwilliger kerk koor en Rehobothkerk.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 16