intjes 115 J.P.M. Luijcks, Terneuzen, lid in de Orde van O.N. Directeur school De Ceule, CDA-wethouder, oprichter rk scholenstichting Kapriom en voorzit ter muziekvereniging Sluiskil. J.R.W.Leegstraten, Clinge, lid in de Orde van O.N. Bestuurslid van Den Dullaert, betrokken bij bouw Rey- naertcollege, secretaris van kerkbe stuur. zaterdag 28 april 2012 A.C. Legrand, Terneuzen, lid in de Orde van O.N. Secretaris vereniging Ondernemend Oostburg, voorzitter winkeliersvereniging City Terneuzen en Centrum Management. H.C. Maas, Kapelle, lid in de Orde van O.N. Vrijwilliger bij voetbalver eniging Kapelle als onder meer trai ner, scheidsrechter, EHBO-er en vrij williger PKN-gemeente. D.J. Letzer, Stavenisse, lid in de Or de van O.N. Lid van de vrijwillige brandweer, dirigent van een aantal koren, vrijwillger dorpshuis en Ak- tief Stavenisse. S.A. Kuijpers, Lewedorp, Ridder in de Orde van O.N. Vrijwilliger bij mo torruns voor gehandicapten, voorzit ter en oprichter van de Stichting Zeelandia Run. J. van Liere, 's-Cravenpolder, lid in de Orde van O.N. Actief voor de Ce- reformeerde Kerk 's Gravenpolder, vrijwilliger bij aantal organisaties, chauffeur huisvuilwagen Albanië. A.J. van der Linden, Wemeldinge, lid in de Orde van O.N. Inzet voor Voetbalvereniging Wemeldinge als jeugdleider, trainer, coördinator, be stuurslid en keeperstrainer. Chr. P.F.M. Langenberg, Sluis, Rid der in de Orde van O.N. Beheerder van molen De Brak in Sluis, die hij opknapte. Inzet voor waterschap, schoolbestuur, VW en middenstand. A.J. Marijs-Olijslager, Middelburg, lid in de Orde van O.N., vrijwilliger binnen scholen, sport, kerk, Liliane- fonds, vereniging Ypsilon, pianist en dirigente koren, mantelzorger. M.C.A. Marteijn, Middelburg, lid in de Orde van O.N., sinds 1991 vrijwilliger bij Stadsge westelijke brandweer Vlissin- gen-Middelburg. J. Meijaard, Breskens, lid in de Orde van O.N. Inzet voor vrijwillige brand weer, muziekverenigingen, protes tantse kerk, sportclubs en dorps raad. G.W. Meijer, Vlissingen, lid in de Or de van O.N. Sinds 1991 vrijwillig brandweerman bij de Stadsgeweste lijke Brandweer Vlissingen/ Middel burg. E.J. Meijers, Veere, lid in de Orde van O.N. Koster, vrijwilliger ter Ree- de, initiatiefnemer Kerstboomactie, presidente Vrouwenbond, collectan- te, wijkdame Chr. geref. kerk. M.I.L.A. Menu-Kerckhaert, Klooster- zande, lid in de Orde van O.N. In 1978 was ze initiatiefneemster van de Kindervakantieweek in Klooster- zande. Daarnaast actief voor zieken. R.E. Mies, Vlissingen, lid in de Orde van O.N. Voor twintig jaar vrijwillig brandweerman bij de Stadsgeweste lijke Brandweer Vlissingen/- Middelburg. Chr. G. Mijnders, Waarde, lid in de Orde van O.N. Verdiensten op kerke lijk terrein: koster van de Gerefor meerde Gemeente en betrokken bij bouw van Adullamkerk. G. de Moed, Stavenisse, lid in de Or de van O.N. Lid vrijwillige brand weer, dorpsomroeper, molenaar ko renmolen, vrijwilliger Nederlands Hervormde kerk. E.R.H. Mulder, Vlissingen, lid in de Orde van O.N. Vrijwilliger bij compu terclub HCC, speeltuinvereniging Vli- sisngen-Oost, St. Kultureel Werk, Speelstad Vlissingen en Zwarte Piet.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 15