14 zaterdag 28 april 2012 W. Hesselink-Schraa, Vlissingen, lid in de Orde van O.N. Bestuurslid en vrijwilliger bij de Unie van Vrijwilli gers, vrijwilliger bij zorgcentrum Ter Reede en mantelzorgen J. Hoogendoorn, Domburg, lid in de Orde van O.N. Bestuurslid Crescen do, WD, Stichting oudstrijders Wal cheren; voorzitter Groei en Bloei, co mité herdenking oorlogsslachtoffers. A.J. de Hullu, Zuidzande, Ridder in de Orde van O.N. Inzet voor jeugd werk van de gereformeerde kerk en voor muziekverenging Excelsior, met opzetten van jeugdorkesten. P.C.J. Hageman, Hulst, lid in de Or de van O.N. Was van 1970-1989 se cretaris van het Nederlandse Rode Kruis, afdeling Hulst. Initiatiefnemer internetcafé voor ouderen. J. Hoogenboom, Stavenisse, lid in de Orde van O.N. Bestuurslid bij stichting Roparun, vrijwilliger Stich ting Fietsen om te helpen en Hand balvereniging Hoogvliet. H.l. Hamelink-Roukema, Goes, lid in de Orde van O.N. Inzet voor ker kelijk leven, cliëntenraad Het Gors, ouderraad Prinses Margrietschool, oprichter Mobiele Eenheid Goes. J.J.C. Heijens-Blom, Hulst, lid in de Orde van O.N. Vanaf 1974 actief als mantelzorger voor familie. In de ja ren 1988-2008 werkte ze mee aan de Actie Kerkbalans. D.K.M. Ingenhoest-de Waard, Vlis singen, lid in de Orde van O.N. Twin tig jaar vrijwillig brandweerman bij de Stadsgewestelijke Brandweer Vlissingen/Middelburg. J.A. Heijens, Hulst, lid in de Orde van O.N. Was van 1970-1978 pen ningmeester van buurtvereniging Den Dullaert. Tevens vijf jaar chauf feur voor cliënten Stichting Tragel. G.Janse-Bimmel, Oostkapelle, lid in de Orde van O.N. Vrijwilliger 4-mei- comité, kindernevendienst PKN Oostkapelle, instructeur jeugd- EHBO, bestuurslid Oranjevereniging. J.J.E. de Jong-Koutstaal, Burgh-Haamstede, Ridder in de Or de van O.N. Ontwikkeling van be handelmethode voor kinderen met leer- en gedragsproblematiek. J. de Jonge, Biervliet, lid in de Orde van O.N. O.a. wijkbezoeker protes tantse gemeente, organisator Spe cial Olympics Nederland en vrijwilli ger Piet Spruit Memorial Loop. R.A.C. de Kerf, Koewacht, lid in de Orde van O.N. EHBO-bestuurslid en -trainer, zwemofficial zwembond, penningmeester en voorbereider rei zen kerkkoor St Cecilia. J. van Keulen, Biggekerke, lid in de Orde van O.N. Bestuurslid dorpscen trum, dorpsraad, lid commissie vor ming en toerusting PKN-gemeente, lid evenementendagcommissie. K. Kleppe, Kapelle, lid in de Orde van O.N. Functies bij Gereformeer de Gemeente, vrijwilliger bij de Hudson-Taylorstichting, bijbelse hulpverlening in China. P.S. de Koeijer-Dobbelaar, Axel, lid in de Orde van O.N. Bestuurslid Sa men op Weg-kerkkoor, vrijwilliger stichting 't Trefpunt voor ouderen en ouderling PKN-gemeente Axel. C. de Koning-Bolijn, Bruinisse, lid in de Orde van O.N. Ruim 26 jaar vrijwilliger van het Ro de Kruis en sinds 1990 vrijwilliger in zorgcentrum 't Opper. J.l. Kools, Middelburg, lid in de Or de van O.N., bestuurslid Gilde Wal cheren en Veilig Verkeer Nederland, vrijwilliger Stichting Reanimatie, se cretaris Aegon-gepensioneerden. N. van Kooten, Middelburg, lid in de Orde van O.N., vrijwilliger bij ta feltje dekje, maatschappelijk werk Walcheren, kerk en politiek (RPF/ ChristenUnie).

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 14