J.W.P. Broere, Vlissingen, lid in de Orde van O.N. Maatschappelijk ac tief sinds 1947 bij Arbeidsers Jeugd Centrale, atletiekvereniging, Wereld winkel, museum Vierschaar Veere. H.G.A. de Bruijn, Sint Jansteen, lid in de Orde van O.N. Vanaf 1992 ac tief bij de parochie St. Jansteen-Hei kant. In 2003 medeoprichter van Se nior Web Zeeuws-Vlaanderen. J. Castenmiller-Visch, Middelburg, lid in de Orde van O.N., secretaris en voorzitter Ned. Studenten Or kest, Stichting Concerten Vlissin gen, Vrienden Zeeuws Orkest. P.A. Clarisse, Goes, lid in de Orde van O.N. Vrijwilliger bij de Protes tantse Gemeente, onderwijs, wel zijn, actief bij het CDA, stichting be houd Molen 's-Gravenpolder. P.C. Dieleman, Hoek, lid in de Orde van O.N. Zeer actief vrijwilliger HSV Hoek, vrijwillig brandweerman, op richter ouderensoos Lovenhoek en voorzitter Vrienden van Vremdieke. A.M. van Eijzeren, Domburg, lid in de Orde van O.N. Tamboer Dom- burgse gaaischieters, popkoor Sing@Sea, werkt aan naslagwerk W Domburg en historie gaaischieten. R.A. de Buck, Sluis, lid in de Orde van O.N. Inzet voor de schaatssport, Zwinstedenloop, Radio Delta, Heem kundige Kring en Stichting Oorlogs monument Sluis. E.E.M. Burm, Kloosterzande, lid in de Orde van O.N. Van 1976 tot 1984 actief bij carnavalsstichting De Kloorianen. Tevens betrokken bij basis- en middelbaar onderwijs. L. Coppoolse, Middelburg, lid in de Orde van O.N. vrijwilliger o.a. bin nen kerk, politiek (RPF/ Christen- Unie), sport (voetbal, biljart, paar densport), vluchtelingen, muziek. J.G. Cujé, Middelburg, lid in de Or de van O.N. bestuurslid en penningmeester van wijkvereniging 't Zand Stromen- wijk. C.R. Flipse, Vlissingen, lid in de Or de van O.N. Twintig jaar vrijwilliger reddingsboot en hulpverleningsvoer tuig Vlissingen en Stadsgewestelijke Brandweer Vlissingen/Middelburg. P. Florisse, Middelburg, lid in de Or de van O.N. sinds 1991 vrijwilliger bij Stadsge westelijke brandweer Vlissin- gen-Middelburg. J. Geerse, Middelburg, lid in de Or de van O.N. vrijwilliger op kerkelijk en maatschappelijk gebied in Sint Laurens (oranjevereniging, korfbal, dorps- en straatfeesten). E.J.Gelok, Heinkenszand, Ridder in de Orde van O.N. Burgemeester van Borsele, voorzitter van stichting de Zeeuwse Schaapskudde, raadslid, wethouder, bestuursfuncties. M. de Fouw, Goes, lid in de Orde van O.N. Inzet voor gehandicapten: als begeleider en onderhoudsmede werker en collectant. Wijkschouwer van Goes-Zuid, chauffeur. G.B.A. Freijzer-de Bock, Koewacht, lid in de Orde van O.N. Coördinator vrijwilligers De Lange Akkers, maal tijdbezorger Aan Z, penningmeester KVO en collectant Vastenactie. O.A. Calle, Sint Jansteen, lid in de Orde van O.N. Medeoprichter en lid van de werkgroep Parochiecontact personen. Vanaf 2007 is de heer Cal le actief als koster. J. Fluijt, Zierikzee, lid in de Orde van O.N. Langdurige inzet voor de bijenhouderij. Veertig jaar secretaris VBB, afdeling Schouwen-Duiveland, praktijkbegeleider en keurmeester. C.M. Gerreman-Michielsen, Terneu- zen, lid in de Orde van O.N. Sinds 2002 lid cliëntenraad en evenemen tencommissie De Blide, eerder jaren actief bij evenementen Terneuzen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 13